18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Chill Bro (Aaron Ross)
Serek810 • 2011-06-26, 13:25


Gościu wymiata Na początku kilka faili
Nutka jak by sie ktoś pytał to: Rick Ross - Everyday I'm Hustlin
Enjoy
Zgłoś
Avatar
TwiceNightly 2011-06-27, 22:42
misiekman, i co jeszcze nam ciekawego powiesz?
Zgłoś
Avatar
Ozga 2011-06-27, 22:56
W polsce to by mu dali mandat za jezdzenie po chodniku brak świateł a na koniec by mu rower pod sklepem zajebali
Zgłoś
Avatar
f................t 2011-06-28, 2:12
TwiceNightly, ja ci moge powiedziec tyle: ( i to nie chodzi o kwestie rasizmu tylko o realia)w wiekszosci murzyni naleza do najnizszej klasy. to brudni i zacpani emigranci, ktorzy nie umieja znalezc dobrze platnej, uczciwej pracy tak jak robia to ludzie wyksztalceni, dra ryja tak, ze nie da sie normalnie przejsc ulica, skacza jak malpy, odnosza sie do ciebie z totalnym brakiem szacunku.zreszta do siebie wzajemnie tez. przyjedz sobie do takiej Anglii to gwarantuje ci, ze jesli spotkasz niewyzyta grupe czarnych, w ktorych nie wymarl jesczze instynkt zwierzecy to ty dostaniesz wpierdol, a twoja dziewczyne, o ile ja masz, zgwalca. chociaz w sumie ciebie tez zgwalca. a teraz idz posluchaj sobie dennego rege i pseudomuzyki, do ktorej stworzenia byla potrzebna elektrycznosc, a jak wiemy stworzyl ja bialy czlowiek. ELO
Zgłoś
Avatar
dzidosław 2011-06-28, 19:07
taki duzy chłop a na takim małym rowerku jeździ ..
Zgłoś