18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Ukraiński dziadek molestant - teraz popularne
Avatar
i................y 2013-07-04, 19:37 1
xgregor napisał/a:

Trzyma w napięciu


Myślałem, że go prąd pokopie, czy cóś*. Ech, narobiłeś nadziei.
*Błąd ortograficzny, jak i również interpunkcyjny, popełniony celowo, co w żaden sposób mnie nie usprawiedliwia.
Zgłoś
Avatar
sunr1se 2013-07-04, 19:52
ładnie ciągnie druta
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-07-04, 19:53 4
ja kiedyś spadałem windą z 28piętra i na 24 dopiero się zatrzymała Tego się nie czuje, czuje się za to jak winda gwałtownie zatrzymuje się w miejscu a później to już tylko smród kupy

na szczęście byłem na pusto
Zgłoś
Avatar
takija 2013-07-04, 20:38
Twarz nie skażona inteligencją....
Zgłoś
Avatar
miroku 2013-07-04, 20:45
Ale w ryj dostał
Zgłoś
Avatar
demz 2013-07-04, 22:28
dumad napisał/a:

ja kiedyś spadałem windą z 28piętra i na 24 dopiero się zatrzymała Tego się nie czuje, czuje się za to jak winda gwałtownie zatrzymuje się w miejscu a później to już tylko smród kupy

na szczęście byłem na pusto



Też lubię wyobrażać sobie scenariusze z "Die Hard".
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-07-05, 0:03
demz napisał/a:



Też lubię wyobrażać sobie scenariusze z "Die Hard".



Niestety koleżko to nie wyobraźnia. Podejdź kiedyś do wieżowca w centrum warszawy "Warszawskie Centrum Finansowe" i zapytaj się ochroniarzy o windę towarową Jest to najwieksza winda w całym budynku mającym 32 piętra, każde po około 3tys m2 Pracowałem tam około rok, jeździłem windą towarową kilkadziesiąt razy dziennie. była strasznie wadliwa i bardzo często się psuła więc też często trzeba było wchodzić na 28 piętro po schodach awaryjnych
Przejdź się i zapytaj, na pewno Ci powiedzą że się strasznie psuje. Jeżeli powiedzą
Pozdrawiam

A dodam jeszcze że na bodajże 24 piętrze pekała non stop szyba w oknie bo budynek osiada lub został źle wykonany i dzieje się tak gdy konstrukcja musi się rozprężać pod wpływem silnych wiatrów. Cos kiedyś czytałem o tym w internecie...
Zgłoś