18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Manii 2021-10-18, 22:34
Henboh napisał/a:

Żeś ślepy jak pizda, to i nie widzisz nic wspólnego.
Stoi jej koło na korpusie, jak policjant na Dżordżu?



Super ze mi to wyjasniles gimbo, bo wcale nie zajarzylem twojego zawilego dowcipu. Dalej pytam . Jaki chuj martwa azjatka pod kolami ma wspolnego z dracym sie czarnuchem pod kolanem policjanta?
Zgłoś
Avatar
Henboh 2021-10-18, 22:57
Manii napisał/a:

Super ze mi to wyjasniles gimbo, bo wcale nie zajarzylem twojego zawilego dowcipu. Dalej pytam . Jaki chuj martwa azjatka pod kolami ma wspolnego z dracym sie czarnuchem pod kolanem policjanta?



No proszę, wyzwisko level "jeszcze mutacji nie przeszedłem". Co się dziwić, że łączenie faktów tak kiepsko Ci idzie. Masz może z tym sobie chociaż poradzisz

Zgłoś
Avatar
Manii 2021-10-18, 23:12
Henboh napisał/a:

No proszę, wyzwisko level "jeszcze mutacji nie przeszedłem". Co się dziwić, że łączenie faktów tak kiepsko Ci idzie. Masz może z tym sobie chociaż poradzisz



O ty cwany gimbusie! Chciales zebym ci zadanie domowe odrobil? Taki chuj haha
Zgłoś
Avatar
Wepss 2021-10-19, 12:12
Klientka ostro popierdolona, ale ten tirowiec jebany też mógłby czasem się rozejrzeć dookoła kurwa jak rusza.
Zgłoś
Avatar
Rzehooj 2021-10-19, 23:52 1
Wepss napisał/a:

Klientka ostro popierdolona, ale ten tirowiec jebany też mógłby czasem się rozejrzeć dookoła kurwa jak rusza.


Ma niby przed każdym ruszeniem ze świateł czy na skrzyżowaniu wychodzić z kabiny i sprawdzić czy jakiś debil nie położył się na ziemi przed kabiną?
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2021-10-23, 6:05
Henboh napisał/a:

No proszę, wyzwisko level "jeszcze mutacji nie przeszedłem". Co się dziwić, że łączenie faktów tak kiepsko Ci idzie. Masz może z tym sobie chociaż poradzisz



Nie odpowiedziałeś na pytanie. Co ma wspólnego skośnica pod kolanem ciężarówki do naćpanego i miotającego się dżordża pod kolanem policjanta oprócz tego, że stoi? Czy tylko o to chodziło? Weź nam wytłumacz, bo chcemy poznać ten wysublimowany dowcip.
Zgłoś
Avatar
k................8 2021-10-23, 8:22
W takich przypadkach jako przyczynę zgonu powinno się wpisywać: samobójstwo
Zgłoś