18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:03
Avatar
jajkob 2020-04-17, 22:22
@phrontch

Co Ty kurwa masz jakieś zboczenie. Podnieca Cie jak dzieciaki napierdalają czy ki chuj. A może dzieciństwo Ci się przypomina. Ja pierdole. Wiem wiem nie moja sprawa kto co lubi.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2020-04-17, 23:41
Kolejny dowód że chinole to podludzie . Nie dość że komuniści co samo w sobie jest dowodem to na dodatek żrą, i to często żywcem, wszystko co nie zdąży spierdolić no i jeszcze takie występy. PS. Wiecie że te kurwy jak zablokowały podróże z Wuhan do innych miast to nie zablokowały lotów międzynarodowych z Wuhan? No jak to nie jest akt wojny biologicznej to kurwa nie wiem co jest.
Zgłoś
Avatar
StefanRyba 2020-04-18, 1:23
Azja i wszystko jasne. Jak ta mongoloidalna hołota zagościła w Rosji w XIIIw to do dziś pozostawiła po sobie bagno. Historia wiele uczy. Ps. U nas też byli pod Legnicą w 1241r spalili, wymordowali, okradli i poszli w ch.j na Węgry dalej kraść, rabować itp.
Zgłoś
Avatar
Xajmaq 2020-04-18, 8:55
brylant1412 napisał/a:

wytrzepuje z nich korono wirusa



Prawie, chciały na obiad nietoperza
Zgłoś
Avatar
B.T.K 2020-04-18, 8:57
Fakt jest taki. Sam za małolata dostałem kablem do prodziża ale praktykowanie takiego wychowania powinno być potępiane.
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-05-08, 20:09
Na starość mamuśka będzie lana przez trójkę swojego potomstwa, które tak pięknie "wychowuje"
Zgłoś