18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
n1ck.ee 2022-11-24, 17:19
Co za ludzie zamiast ją podnieść żeby się nie przeziębiła to stoją i patrzą, zero empatii
Zgłoś
Avatar
marcintutbxl 2022-11-24, 23:24
Nawet je poduszke przyniesli zeby odpoczela bo jeszcze tak troche debatowac beda .Pozniej podniosa i wszystko sie wyleje .
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2022-11-25, 1:35 3
Zlodziej napisał/a:

Szkoda jej. Chujowo tak spędzić ostatnie chwile życia. A wasze komentarze to dno. Jesteście zwyklymi śmieciami. Wasze stare powinny tak skończyć za to że was urodziły



Co Ty, przepraszam, pierdolisz? Sugerujesz, że moje współczucie jest wymagane i ja mam je okazywać za każdym razem, kiedy tak wypada, bo tacy jak Ty, mogliby poczuć się oburzeni?
Wolne żarty!
Jeszcze kitajcom mam współczuć? Jest ich na ziemi tyle, co owadów. Każda światowa zaraza przychodziła z Azji. Każdego dnia produkują całą górę jednorazowych rzeczy z plastiku, marnując przy tym nieodnawialne zasoby planety, czyli produkują bezpośrednio śmieci. Trując przy tym niemiłosiernie środowisko.
Niech się walą!
Póki Japończycy spuszczali im regularny, cykliczny wpierdol prewencyjny, to było dobrze.
Komu to przeszkadzało?
Zgłoś
Avatar
Wojciech__30 2022-11-26, 0:08
Dupy nie ale loda pierdolić może
Zgłoś