18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
ARTOLD 2024-07-30, 19:18 1
Brawo Chiny
Zgłoś
Avatar
jjzz26 2024-07-30, 20:48 3
edek_kotek napisał/a:

A ta cycata chineczka co tak broni bambusa pewnie daje mu dupy, to nie dziwię się że żółte samce się wściekli.



p0leczki dokładnie tak samo będą reagować. Już teraz najpierw przy urnach wyborczych a później na granicy pokazały na co je stać.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-30, 22:23 1
majeńka napisał/a:


A oprócz tego, widzieliście suknię na jednej z lasek która się przyglądała? Zajebista!



Tej z białym kwiatem we włosach. Tylko na nią patrzyłem...
Zgłoś
Avatar
DonaldTusk_Wodz_Niemiec 2024-07-30, 23:07 1
Niezłe czarno - żółte MMA

Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-07-31, 0:22
smc napisał/a:

Tej z białym kwiatem we włosach. Tylko na nią patrzyłem...


Myślałam o tej z czerwonym. Ale oglądając to ponownie, widzę że suknia jednak niefajna. Po prostu zbyt podobają mi się tradycyjne kitajskie pomysły, i odruchowo założyłam że to co widziałam chwilę temu było ładne.

Parę razy myślałam coby sobie coś takiego kupić, tylko że jak ja prawię nie wychodzę z domu, nie miałabym żadnej okazji tego nałożyć. Do sklepu nie. Na rodzinny spęd byłaby afera. W firmie pokazuję się tak raz na miesiąc. Itd... A zresztą za każdym razem rozbijało się to o rozmiar: kitajki są niedorozwinięte pod względem wzrostu, a na zachodni rynek takich rzeczy nie produkują.

Tak więc nie martw się że jesteś niski: gdybyś zdecydował się kiedyś nałożyć babskie ciuchy, będzie ci łatwiej znaleźć coś pasującego.
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2024-07-31, 4:20
co ten speed...
Zgłoś
Avatar
Seymouro1908 2024-07-31, 6:08
Jeśli to Chiny to murzyny już napewno siedzą.
Zgłoś
Avatar
kudlak55 2024-07-31, 18:53
Paraolimpiada, poziom kobiecego mma. Do tego najgorszy błąd - nigdy nie odwracaj się do smolucha plecami.
Zgłoś
Avatar
viking19 2024-07-31, 22:01
majeńka napisał/a:

A zresztą za każdym razem rozbijało się to o rozmiar: kitajki są niedorozwinięte pod względem wzrostu, a na zachodni rynek takich rzeczy nie produkują.


pragnę tylko odnotować, że pierdolisz głupoty.
handluję tym od lat, w Wólce kupuję. xD
znajdziesz wszystko, na każdego, w każdej ilości.
nawet ci obrandują gustownym logiem Sadola
ukryta treść
, jeśli weźmiesz parę tysięcy sztuk. xD.

a na filmiku chuj wie kto jest z kim.
tego by nawet Jacek Gmoch nie rozrysował.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-07-31, 23:51
viking19 napisał/a:

znajdziesz wszystko, na każdego, w każdej ilości.
nawet ci obrandują gustownym logiem Sadola
, jeśli weźmiesz parę tysięcy sztuk. xD.


Mi się takie staro-chińskie suknie podobają, ale:
- nikt tego do Polski nie sprowadza, setki milionów sztuk ubrań które do nas idą są robione wg. zachodniej mody
- znalezienie jakiegoś dziwnego sklepu wymaga sporo wysiłku i będą w nim 3 sztuki na krzyż, w jakichś małych rozmiarach
- na Allegro itp sporo jest cosplayerskich wynalazków, ale to jednorazowe świństwo robione z jakiegoś poliestru albo gorzej. Ja mam w skórze bardzo czuły wykrywacz sztucznych tkanin, od razu mnie wszystko swędzi. Tak można się ubrać do zdjęcia, ale jakbym się np. odstawiła idąc do firmy (bo na imprezki nie chodzę), pod koniec dnia bym o niczym nie myślała a o paskudności owej tkaniny.
- narzucający się pomysł aby kupić bezpośrednio z Chin rozbija się o rozmiar. Pamiętaj że mam 179 wzrostu i średnią wagę: na polskie standardy czasem nawet ktoś się na mnie popatrzy ale jestem jeszcze w normie. Chinki zaś są wszystkie mikre i chude, tam po prostu takich jak ja nie ma.

Jest taka stronka z danymi statystycznymi, wpisz "female" "metric" "179cm". W Polsce jestem tylko w 97.5 percentylu — w Kitaju zaś 99.945. Nie byłam tam, ale w Indiach (99.993) byłam od nawet najwyższych bab co najmniej o głowę wyższa — a odnosiłam wrażenie że typowe baby sięgają mi do pasa.

I nawet gdybym coś w takim rozmiarze i proporcjach znalazła, jest 95% szansa że nie będzie pasować. I co, mam towar który 40 dni pocztą z Chin szedł odsyłać?

Ale przede wszystkim:
skrajnie nie cierpię łażenia po sklepach i przymierzania szmat!!!
Starsza z siostrą potrafią po kilka godzin jedną szmatę przymierzać. Jak się je wpuści do sklepu, będą brały naręcza ciuchów, oglądały, ględziły, itd. Mnie kurwica jasna strzela ilekroć mam coś takiego robić.

Tak wiem, można gdzieś uszyć, itd. A to tydzień roboczogodzin samego załatwiania. A że zysk prawie żaden, bo i tak nie mam gdzie się pokazać, gra nie warta świeczki.

Czyli, patrzę sobie na takie suknie i podziwiam, ale to tyle.
Zgłoś