18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
Avatar
wilkoala 2022-12-29, 18:22 1
Kamil3l napisał/a:

chuj



Jak się przedstawisz to pisz z dużej litery.
Zgłoś
Avatar
Starger 2022-12-29, 23:05
patmon napisał/a:

Przy dzieciaku jest w juh roboty. Przy dwójce dzieciaków jeszcze więcej. Nie masz czasu dla siebie, a jak trafi się trzecie dziecko to praktycznie masz przejebane na całej linii. Niestety nikt tego nie mówił i nikt tego nie tłumaczył. Wychować dzieci, wykształcić, dać miłość i dom, być dobrym i kochać, to nie tylko zrobić dzieciaków i liczyć, że ktoś zrobi robotę za ciebie i będzie pomagać. Być ojcem i matką to w juh ciężka droga pełna wyrzeczeń i poświęcenia, gdzie nie masz czasu się wyspać, najeść i wysrać, bo kurwa ciągle coś, ale z końcem dnia jak wiesz, że dzieciaki ogarnięte śpią i są przygotowane na jutro i w nocy nikt nie zawoła, że ucho, ząb czy gardło, to spokojnie kładziesz głowę do poduszki i mówisz sobie dziś daliśmy radę, ciekawe co przyniesie jutro, i tak jest dzień za dniem nie bacząc na weekend, wakacje, święta czy urodziny. Niestety nie każdy człowiek nadaje się do tej roboty i często uświadamia sobie ten fakt z dzieckiem na rękach.



sam mam dzieciaka 12 msc i to co piszesz to 100% racja.. rano mam kurwice jak chuj i sam bym tak nim jebnął w myślalch ale jak juz sie uspokaja i spoędzam z nim czas to jest to wspaniale przezycie albo jak usypia na nocke, cos niesamowitego... Nigdy nie zorbie mojemu dziecku krzywdy ale samemu nie dałbym za chuja rady wychować. Dzieci to super istoty ale nie dla ludzi o słabych nerwach!!
Zgłoś
Avatar
t................0 2023-03-30, 13:34
patmon napisał/a:

Niestety nie każdy człowiek nadaje się do tej roboty i często uświadamia sobie ten fakt z dzieckiem na rękach.



Bo też jest od groma propagandy prorozpłodowej (rząd chce więcej niewolników a klechy - wiadomo). Wokół pełno bredni, jakie to rodzicielstwo cudowne. Jak komuś odpowiada, to może i cudowne, ale nie każdy to lubi.
Zgłoś