18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Założę się, że nie rozbijesz mi butelki na głowie zgłoszony przez CrazyEdek
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
suchy1987 2024-08-30, 23:01
Jebnięte są te małe peniski
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2024-08-30, 23:15 1
Maryja-Dziewica-69 napisał/a:

Ciekawe bajki opowiadasz
Tobie się chyba pomylił Mentzen z Biedroniem, bo z tego co pamiętam ,to on został przez własną matkę pozwany do sądu o znęcanie się nad nią fizycznie. A lewica ciągle mówi że prawica jest taka agresywna



To, że Biedroń lał matkę nie oznacza tego, że wyborcy konfy mają otwarte głowy. Mają! Można do nich nawet nasrać.
Zgłoś
Avatar
FilonN 2024-08-30, 23:17 1
Teraz idealnie nadaje się do uprawiania sexu
Zgłoś
Avatar
Jurij07 2024-08-30, 23:40
23.40 piątunio
Anno Domini 2024
Ja dalej kawaler, używam oj tak. Choć 35 lat
I Wam nie współczuję. Męczta się
Zgłoś
Avatar
Maryja-Dziewica-69 2024-08-31, 0:10
dwakilo napisał/a:

To, że Biedroń lał matkę nie oznacza tego, że wyborcy konfy mają otwarte głowy. Mają! Można do nich nawet nasrać.



Czyli mam rozumieć że wyborcy PO-PISU nie dają sobie srać do głowy propagandą tvp/tvn czy tv republika ? Że już nie wspomne o tysiącach obietnic z obydwóch stron a i tak chuja z nich wyszło, sugeruje dalej głosować pomiędzy pisem a lewicową koalicją, może tak za 6 generacji coś się w tym kraju zmieni ku lepszemu, bo jak narazie widzę to to że jedna strona napierdala sie z drugą od paru lat a Polacy dostają rykoszetami w między czasie, bo nie mogą obrać konkretnego kursu w celu rozwoju państwa.
Zgłoś
Avatar
Pie-sse 2024-08-31, 0:21
nowynick napisał/a:

Najpierw wpada na debilny pomysł a potem pretensje, że to jednak bolało. Sam ten pusty łeb nadstawił... Upy nie zesrajcie się tak z tym biciem kobiet, przecież kontekst był oczywisty...



Dawaj, umowimy sie zebys dostal taka butelka w leb 😂
Zgłoś
Avatar
chorym 2024-08-31, 1:13
Ale zauważcie że zajebała mu z pustej żeby nie marnować alko na ból głowy kolejnego dnia
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-08-31, 5:33 1
Pizdy uważają się za nietykalne królewny i tak się promują. Bo kobiet się nie bije- nawet jak sama łapy wyciąga? Kuzynka na grilu skacze nad mężem, drze się bez powodu bo jeszcze nawet nic nie otworzyliśmy i nagle mu z liścia. On spokojnie wstał i też jej liścia dał, po czym usiadł jak gdyby nigdy nic. Jaka zdziwiona była. Jaka spokojna się zrobiła. Siadła też i już na spokojnie wszyscy po 5 sekundach zapomnieli o zajściu. Kolega, mąż kuzynki jest niesamowicie spokojnym człowiekiem. Zazwyczaj ignoruje zaczepki, bo jest człowiekiem pokoju i bardzo trzeba się starać, żeby stracił cierpliwość.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2024-08-31, 7:59
Maryja-Dziewica-69 napisał/a:

Czyli mam rozumieć że wyborcy PO-PISU nie dają sobie srać do głowy propagandą tvp/tvn czy tv republika ? Że już nie wspomne o tysiącach obietnic z obydwóch stron a i tak chuja z nich wyszło, sugeruje dalej głosować pomiędzy pisem a lewicową koalicją, może tak za 6 generacji coś się w tym kraju zmieni ku lepszemu, bo jak narazie widzę to to że jedna strona napierdala sie z drugą od paru lat a Polacy dostają rykoszetami w między czasie, bo nie mogą obrać konkretnego kursu w celu rozwoju państwa.



Mylisz pojęcia. Bycie wyborcą konfederacji świadczy o upośledzeniu . Fachowo nazywa się to trisomią 21 chromosomu. Łatwo również rozpoznać ich w nocy. Przeraźliwie śmierdzą ruskimi onucami.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2024-08-31, 8:38
moja pierwsza żona wypłaciła mi liścia to tak jej oddałem że teraz mam drugą żonę
Zgłoś
Avatar
Maryja-Dziewica-69 2024-08-31, 13:05
dwakilo napisał/a:

Mylisz pojęcia. Bycie wyborcą konfederacji świadczy o upośledzeniu . Fachowo nazywa się to trisomią 21 chromosomu. Łatwo również rozpoznać ich w nocy. Przeraźliwie śmierdzą ruskimi onucami.



Ale pierdolisz od rzeczy, idz gościu wytrzezwiej
Zgłoś