18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
jozue 2022-01-20, 19:50
zrobiłbym dziecku z japy kloakę
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2022-01-20, 20:05
Nic dziwnego, ta kurwa wyszła z telewizora, widziałem w jednym filmie
Zgłoś
Avatar
svenio 2022-01-20, 20:11
ale kafelki 1 klasa bogate chiny
Zgłoś
Avatar
BaryBartek 2022-01-20, 21:20
Kiedyś byłem świadkiem takiej chujni i kurwe posadziłem na buty a miałem biale air maxy 600 zł za nie dałem tak chuja kopałem aż czubek m się rozkleił a on wiszczal jak taka mała bezbrona kurewka jak anioł stróż się czułem wymierzyłem sprawiedliwość ja sad bo kobiet i dzieci się nie tyka.. butów nie przyjęli na gwarancje bo z mojej winy Idź pań w chuj
Zgłoś
Avatar
sard 2022-01-20, 21:37 2
BaryBartek napisał/a:

Kiedyś byłem świadkiem takiej chujni i kurwe posadziłem na buty a miałem biale air maxy 600 zł za nie dałem tak chuja kopałem aż czubek m się rozkleił a on wiszczal jak taka mała bezbrona kurewka jak anioł stróż się czułem wymierzyłem sprawiedliwość ja sad bo kobiet i dzieci się nie tyka.. butów nie przyjęli na gwarancje bo z mojej winy Idź pań w chuj



te dresik wstawać, zesrałeś się
Zgłoś
Avatar
Kieru 2022-01-20, 22:02
co to za nuta?
Zgłoś
Avatar
Kuleczka 2022-01-20, 22:05 1
Biedna malutka dziewczynka, która do końca życia będzie już zalękniona i dziwna nawet jeśli odetnie się od kochanej rodzinki...
Zgłoś
Avatar
Córka_Spawacza 2022-01-20, 22:10
Żółty jesienny liść...
Zgłoś
Avatar
norbiv 2022-01-20, 23:58
jego zmywarka jego prawo
Zgłoś
Avatar
alucard321 2022-01-21, 2:49 1
norbiv napisał/a:

jego zmywarka jego prawo



Podejrzewam, że skoro jest nagranie, to gość sam jest teraz ma zmywaku w pierdlu.
Druga sprawa, że za taki stosunek do kobiet ktoś powinien nasrać Ci do ryja.
Zgłoś
Avatar
No-idea 2022-01-21, 3:00
alucard321 napisał/a:

Podejrzewam, że skoro jest nagranie, to gość sam jest teraz ma zmywaku w pierdlu.
Druga sprawa, że za taki stosunek do kobiet ktoś powinien nasrać Ci do ryja.



Niby ok, ale wyobraź sobei że to baba z którą jesteś od lat, macie wspólnego dzieciaka, robisz na nią w pocie czoła, a ona siedząc na tej kanapie mówi Ci z uśmiechem na ustach że masz wypierdalać bo sąsiad robi jej lepiej niz ty i włąsnie jutro się do niego wyprowadza. Myślisz ze przyjmiesz to spokojnie, czy raczej nie wiesz jak zareagujesz?
Zgłoś
Avatar
Cibamba 2022-01-21, 5:17 1
alucard321 napisał/a:

Podejrzewam, że skoro jest nagranie, to gość sam jest teraz ma zmywaku w pierdlu.
Druga sprawa, że za taki stosunek do kobiet ktoś powinien nasrać Ci do ryja.



Dobra dobra białorycerzyku przez takich jak ty polki są jakie są.
Zgłoś