18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Chiny i ptasia grypa
Reyser • 2020-02-03, 23:21
Gdyby bylo malo to jeszcze teraz maja ptasią grype,podobno zakopują zywcem jak leci





Zgłoś
Avatar
ZaSwojePiję 2020-02-04, 18:06 2
Belweder napisał/a:

Co Ty gadasz za głupoty. Obsrałeś gacie, że jako sojusznicy USA możemy być wplątani w wojne? Przejedź się do Iraku/Iranu, tylko nie zapomnij kartki z adresem domu i drobnymi na paczkę FedEx`a, co by może chociaż głowę odesłali z powrotem ci kochający i mili ludzie.



Jak ty chlopie malo wiesz o swiecie.
Zgłoś
Avatar
Comanche 2020-02-04, 18:16
ale wyrosly, na 1 filmuku takie male a na drugim juz jakie duze. Te dziury to po to zeby nie uciekly, tansze od kaltek i ogrodzen
Zgłoś
Avatar
Belweder 2020-02-04, 18:19
ZaSwojePiję napisał/a:

Jak ty chlopie malo wiesz o swiecie.



Mogę Cię zapewnić, że na 100% więcej niż Ty. I na tych informacjach raczej zakończmy.
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-02-04, 21:17 2
SPIERDOLIX napisał/a:

Najlepsze wyjście to pozbyć się głównego źródła z którego cały ten syf się tworzy i rozprzestrzenia dalej na cały świat, to tak jak z rakiem w organiźmie, trzeba wyciąć. Innymi słowy zrzucić atomówki na te skośnojebe twory zwane chinami a najlepiej całą azje a szczątki zakopać jak te ptaki co żywcem zakopują. Sam fakt że wyglądają jak kosmici, język powinien nazywać się kosmicki a nie chiński/japoński itd i te jakieś kurwa piśmienne znaczki co wyglądają jak krzaczki. Jak dla mnie to kurwa nie ludzie tylko jakieś ufoludy co próbują przejąć naszą planete ale skurwysynom się nie uda bo się sami prędzej wybiją swoją bronią. Mam nadzieję że dożyje apokalipsy gdzie normalne będzie rozkurwianie maczetą chińskiego zombie



Nie zesraj się, realnie do tego podchodząc to gdzie te atomówki? , druga sprawa, przeciętny chiński przedsiębiorca byłby w stanie kupić ciebie, twoją starą do 3 pokolenia w tył razem z włościami. Nie wpadłeś na to spierdolixie (trafna ksywa), że to kontrola populacji? Następna sprawa, zanim się znów rozmarzysz i ośmieszysz to zobacz najpierw w staty chińskiej armii ludowej i porównaj ją z naszą... no chyba że jak rasowa pizdeczka będziesz się zasłaniał sojuszem NATO.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2020-02-04, 21:34 2
SPIERDOLIX napisał/a:

Najlepsze wyjście to pozbyć się głównego źródła z którego cały ten syf się tworzy i rozprzestrzenia dalej na cały świat, to tak jak z rakiem w organiźmie, trzeba wyciąć. Innymi słowy zrzucić atomówki na te skośnojebe twory zwane chinami a najlepiej całą azje a szczątki zakopać jak te ptaki co żywcem zakopują. Sam fakt że wyglądają jak kosmici, język powinien nazywać się kosmicki a nie chiński/japoński itd i te jakieś kurwa piśmienne znaczki co wyglądają jak krzaczki. Jak dla mnie to kurwa nie ludzie tylko jakieś ufoludy co próbują przejąć naszą planete ale skurwysynom się nie uda bo się sami prędzej wybiją swoją bronią. Mam nadzieję że dożyje apokalipsy gdzie normalne będzie rozkurwianie maczetą chińskiego zombie



Kiedy u nas jeszcze po drzewach skakali to oni mieli już za sobą 5 tysięcy lat cywilizacji. Najstarsza nieprzerwanie istniejąca cywilizacja świata. Niegodny jesteś lizać buty Chińczykom.
Zgłoś
Avatar
DRose 2020-02-05, 2:44
SPIERDOLIX napisał/a:

Najlepsze wyjście to pozbyć się głównego źródła z którego cały ten syf się tworzy i rozprzestrzenia dalej na cały świat, to tak jak z rakiem w organiźmie, trzeba wyciąć. Innymi słowy zrzucić atomówki na te skośnojebe twory zwane chinami a najlepiej całą azje a szczątki zakopać jak te ptaki co żywcem zakopują. Sam fakt że wyglądają jak kosmici, język powinien nazywać się kosmicki a nie chiński/japoński itd i te jakieś kurwa piśmienne znaczki co wyglądają jak krzaczki. Jak dla mnie to kurwa nie ludzie tylko jakieś ufoludy co próbują przejąć naszą planete ale skurwysynom się nie uda bo się sami prędzej wybiją swoją bronią. Mam nadzieję że dożyje apokalipsy gdzie normalne będzie rozkurwianie maczetą chińskiego zombie


Zgłoś