18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
korinogaro 2020-01-30, 21:46 1
Przynajmniej raz właściwa osoba dostaje wpierdol.
Zgłoś
Avatar
SPIERDOLIX 2020-01-30, 22:00 2
Ja to bym ją ruchał dalej gdy tamten ją napierdalał ;D
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-01-30, 22:04 3
Z opisów na CrazyShit wynika, że to ojciec przyszedł po córeczkę
Zgłoś
Avatar
mesjans 2020-01-30, 22:30 3
Już nie można na spokojnie w kiblu sprzedać HIVa ziomkowi swego chłopa.
Zgłoś
Avatar
Goldi85 2020-01-30, 22:37
tamten szarpie drzwi a ten leci ostro
Zgłoś
Avatar
mrfreak16 2020-01-30, 22:47 3
Angevil napisał/a:

Fajne zwierzęta, rypią się jak psy, byle kto, byle gdzie, byle kiedy za byle co i w byle co a potem w łeb dostają byle czym od byle kogo.



Najlepiej, obrazujący, komentarz da silvow na sadolu, miszCZ

Zgłoś
Avatar
ti7ti7 2020-01-30, 23:13 2
r061071 napisał/a:

każdy samiec chce ruchać na boku a sam nie chce być zdradzanym i gdzie tu logika



To się nazywa hipokryzja.
Zgłoś
Avatar
bakus1233 2020-01-30, 23:17 2
ZaSwojePiję napisał/a:

Bylem, nie polecam.
Typ na filmie jakis delikatny, ja swojej jak się tylko dowiedzialem, to w afekcie wyjebalem po plecach wiertlem 70cm, bo akurat to bylo pod reka (polecam, lepsze niz kij, a i skore przecina przy okazji, wiec pizda na dlugo zapamietuje).
Pozniej standardowo obdukcja, niebieska karta i pierdolenie pizdy, ze nie mam prawa nawet na nia nakrzyczec chocby niewiadomo co zrobila.
Baby to zjeby.



Rozumiem wkurw, ale myślę, że przesadziłeś. Nie warto dla takiej zdziry robić sobie problemów z prawem zawsze można sobie poznać nową i nie wymagać za wiele od drugiego człowieka. Wtedy wiadomość o zdradzie nawet nie rusza, trzeba tylko panować nad chemią w mózgu i się nie zakochać, bo to potrafi człowieka zniszczyć jak narkotyki
Gdybyś nie był pod wpływem tego "narkotyku", to miałbyś wywalone, że Cię zdradziła.
Zgłoś
Avatar
LigaPolskichWąsów 2020-01-31, 3:05
Kurwa jakaś niedorozwinięta ta małpa
Zgłoś
Avatar
t................i 2020-01-31, 5:31
bakus1233 napisał/a:

Rozumiem wkurw, ale myślę, że przesadziłeś. Nie warto dla takiej zdziry robić sobie problemów z prawem zawsze można sobie poznać nową i nie wymagać za wiele od drugiego człowieka. Wtedy wiadomość o zdradzie nawet nie rusza, trzeba tylko panować nad chemią w mózgu i się nie zakochać, bo to potrafi człowieka zniszczyć jak narkotyki
Gdybyś nie był pod wpływem tego "narkotyku", to miałbyś wywalone, że Cię zdradziła.



Trzebabylo ro wiertło w pizdzioche zasadzic to by miala dosyc przygod na boku

Zgłoś
Avatar
dżuma 2020-01-31, 10:30
Fajna ta małpka

Fajna ta małpka ;D

Fajna ta małpka ;D

Fajna ta małpka.
Zgłoś
Avatar
degenerator83 2020-01-31, 16:06
Dziewczyne!!!Hahahaha to zes sperminator dojebal:mrgreen:
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2020-01-31, 17:27 1
"Chłopak przyłapuje dziewczynę"

Ale, że gdzie? Bo zwierzęta i drzwi wszystko zasłaniają.
Zgłoś
Avatar
adrian___k1 2020-01-31, 20:18
Jak zaczynają się najlepsze sceny to film się kończy.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2020-02-01, 17:28 1
ti7ti7 napisał/a:

To się nazywa hipokryzja.


Żadna hipokryzja. Jako płcie nie jesteśmy równi jeśli chodzi o seksualność. Natura po prostu inaczej nas wyposażyła.
Biologicznie facet ma za zadanie ruchać jak najwięcej byle kogo. Kobieta ma zadanie ruchać się ale tylko z najlepszymi i najwartościowszymi samcami.
Dlatego seks kobiety nie ma takiej wartości bo kobieta może mieć seks na pstryknięcie palcem.
Zaś facet żeby zaruchać musi się nieźle napracować (siła, dobre gent, bajera, pozycja społłeczna, kasa, prszyszłość...).

Mame oszukasz, tate oszukasz, sąsiada i kolege też oszukasz. Ale natury nie oszukasz.
Zgłoś