18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
gracii 2012-12-06, 19:10 1
Aktor to taki zawód gdzie raz grasz kurwę a raz polityka. Problem ze Szturem polega na tym, że zagrał astronautę, po czym ruszył w Polskę z kampanią promującą loty kosmiczne.
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-12-06, 19:11 3
jeloo napisał/a:

@upup

Widzę że i tutaj dotarła moda na hejtowanie Stuhra...


Tak samo jak zjebana moda na zjebane słowo "hejtowanie".
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-12-06, 19:23 3
siwybis napisał/a:

Tak się zastanawiam jak skrajnym niedojebem trzeba się urodzić by mieć pretensje do aktora o postać którą zagrał....



To nie chodzi nawet o to, że zagrał tylko co po tym wszystkim zaczął pierdolić.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2012-12-06, 19:26
jeloo napisał/a:

@upup

Widzę że i tutaj dotarła moda na hejtowanie Stuhra...



Raczej, że tutaj też pisują polaczki, ale to nie powinno nikogo dziwić.
Zgłoś
Avatar
donRafael 2012-12-06, 20:03 1
Mam pytanie- czy wszyscy którzy jadą na rolę Stuhra w "Pokłosiu" obejrzeli wgl ten film? I czy są absolutnie pewni, że ich wiedza historyczna w 100% pokrywa się z prawdą??
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-12-06, 20:04 2
donRafael, ta, na bank
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2012-12-06, 20:07
Stuhr to idiota, yessss ale zemnie hejcior, kurwa gdzie medal!!!? Stuhr pokazał, jaki młotek z niego tylko on potrafi pomylić miejsce akcji i strony konfliktu.
Zgłoś
Avatar
Czajol3 2012-12-06, 21:47
internetowe ci*ki uwidziały Stuhr'a i ujawniają się jak grzyby po deszczu
Zgłoś
Avatar
podgor5 2012-12-06, 23:16
dobry trailer ja bym dał tu jeszcze wstawkę z Andzeliką jak mówi: "ja to kurde nigdy nie miałam głowy do interesów, od zawsze wiedziałam że bóg mnie stworzył do miłości"
albo Jarka Psikutę z którymś jego gangesterskim tekstem
Zgłoś
Avatar
pozeracz_kotow 2012-12-06, 23:23 7
1. Nie "hejtuję" aktora, za postać którą zagrał (nie wiem, czy masz na myśli postać z Chłopaków, czy Pokłosia), tylko za te pierdolone oszczerstwa, które wypowiadał po premierze "Pokłosia". Moim zdaniem gościu jest bardzo dobrym aktorem, super zagrał w Chłopakach i Poranku, ponadto szanuję jego wypowiedź, w której powiedział, że woli nie grać w żadnych filmach, niż w chujniach typu "Kac Wawa" (przepraszam za zdanie w pizdu złożone)
Pokłosia nie oglądałem i na temat tego filmu się nie WYPOWIADAM, ani NIE WYPOWIEDZIAŁEM.

2. Nie jestem z żadnych ONRów, MW, czy podobnych. Nie wiem skąd tak pojebany wniosek... Prawdopodobnie padł z klawiatury zjeba, który klasyfikuje ludzi na popierających PO, albo PiS. Smutne.

Dla jasności bando jełopów, która ma obiekcje względem "hejterów" (modne słowo, teraz każda krytyka to "hejt") Stuhra - fala krytyki na tego debila spadła dopiero, gdy zaczął pisać historię na nowo (a nie po zagraniu w samym filmie), wymyślając rewelacje, takie jak przywiązywanie dzieci do maszyn oblężniczych przez POLAKÓW w bitwie pod Cedynią. Otóż bando idiotów, nie praktykowali tego POLACY, tylko niemcy i nie w bitwie pod Cedynią, ale w bitwie pod GŁOGOWEM.

Stuhr w momencie, gdy polski Internet zaczął na niego napierdalać w sposób zabawny lub mniej, stwierdził, że po co zachować twarz, przeczytać jakąś książkę (a nie Gazetę Wybiórczą), doedukować się w temacie, dalej brnął w zaparte i robił z siebie coraz większego idiotę.

A Ty Penerku dalej bądź forumowym nołlajfem, życiowym nieudacznikiem i jaraj się pierdylionem piw od ludzi pragnących się Tobie podlizać. polaczku
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-12-06, 23:25
pozeracz_kotow, nie mam zamiaru się zmieniać
Zgłoś
Avatar
K................� 2012-12-07, 0:43
@pozeracz_kotow

Jesteś miękka faja i tyle. Wyjebałeś z "jebanym idiotą" chuj wie na co licząc. Teraz zmieniasz zdanie "nie no aktor w chuj kozak, ale jest jebanym idiotą dlatego, że powiedział tak i tak". Ogarnij myśli do kupy, a jak już to zrobisz, to wtedy pisz. Jebnij sobie jeszcze avatar w kucyki jak jeden z pedałów z forum i nastanie jasność.
Zgłoś
Avatar
pozeracz_kotow 2012-12-07, 0:50
Gdzie ja niby zmieniłem zdanie? To że ktoś jest dla mnie idiotą, nie znaczy, że nie może być dobrym aktorem. Pomyśl.
Zgłoś
Avatar
danis008 2012-12-07, 1:01
to były kurwa filmy a nie ten syf co teraz jest robiony
Zgłoś
Avatar
kampol 2012-12-07, 1:16 1
666 Piwek wskoczyło
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie