18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
S................x 2013-02-07, 0:27 2
Cytat:

A co mam honor wspólnego z wiarą? We łbach wam się poprzewracało od słuchania klech i pisiaków, nic tylko bóg honor ojczyzna, świat nie jest czarno biały, nie ma tylko prawej i lewej strony kiedy to wreszcie zauważycie.



Ech, nie martw się, wiedziałem, że ktoś nie zrozumie.
Gdyby mi chodziło o normalnego ateistę, napisałbym "normalny ateista".
Chodziło mi o gimbazjalnych ateistów, więc celowo użyłem słowa "ateusz".
Wiem, kiedyś to był synonim ateisty, ale już to zostawmy.
No więc te ateusze to takie wielkie niewierzące są w internetach i zgrywają twardzieli, ale jak mamusia wyśle ze święconką to idą bez gadania. Taki to ich honor i odwaga.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-02-07, 0:28 4
Cytat:

Co, Ty, nie, powiesz



dobrze napisał, mongole !
Zgłoś
Avatar
lemon43 2013-02-07, 0:54
te pytanie to chyba on powinien jej zadać
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2013-02-07, 1:05 1
Maślak napisał/a:

@Slonx
A co mam honor wspólnego z wiarą? We łbach wam się poprzewracało od słuchania klech i pisiaków, nic tylko bóg honor ojczyzna, świat nie jest czarno biały, nie ma tylko prawej i lewej strony kiedy to wreszcie zauważycie.



Właśnie przez takie pierdolenie, że wszystko jest relatywne, a nic nie jest tylko czarne lub tylko białe mamy w sejmie chłopa, który ucina sobie kutasa. Właśnie on nie chciał być czarno biały do tego stopnia, że stał się szary i jest hybrydą mężczyzny i kobiety, nowym rodzajem człowieka, homo lewakus XXI wieku
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-02-07, 1:41 6
Slonx napisał/a:



Ech, nie martw się, wiedziałem, że ktoś nie zrozumie.
Gdyby mi chodziło o normalnego ateistę, napisałbym "normalny ateista".
Chodziło mi o gimbazjalnych ateistów, więc celowo użyłem słowa "ateusz".
Wiem, kiedyś to był synonim ateisty, ale już to zostawmy.
No więc te ateusze to takie wielkie niewierzące są w internetach i zgrywają twardzieli, ale jak mamusia wyśle ze święconką to idą bez gadania. Taki to ich honor i odwaga.



Przez przypadek dałem ci piwo, ale niech będzie, że za głupotę. Co ty, kurwa, wiesz o ateizmie? Ateizm oznacza brak wiary w byty nadprzyrodzone. Nie oznacza robienia wszystkim na złość i unikania wszystkiego co związane jest z kościołem. To, że ateista pójdzie dla tradycji poświęcić te jebane jajka to już, kurwa, psy katolskie szczekają. Jestem ateistą, ale lubię Boże Narodzenie i Wielkanoc, bo to jest tradycja i pozawala się nawpierdalać w gronie rodzinnym, pocieszyć choinką, swiatełkami, dostac/podarować prezent. To, że podzielę się z rodziną opłatkiem to też, kurwa, ZDRADA ATEIZMU. Ja pierdolę, ludzie, czy wy macie jakieś problemy umysłowe, bo odnoszę wrażenie, że czubki siedzą w kaftanie przed kompem i wystukują kinolem te żałosne idiotyzmy.

Ja pierdolę.

Ptoon napisał/a:



Właśnie przez takie pierdolenie, że wszystko jest relatywne, a nic nie jest tylko czarne lub tylko białe mamy w sejmie chłopa, który ucina sobie kutasa. Właśnie on nie chciał być czarno biały do tego stopnia, że stał się szary i jest hybrydą mężczyzny i kobiety, nowym rodzajem człowieka, homo lewakus XXI wieku



A co ciebie tak interesuje, kto jest kim? Nie masz własnego życia? Niech sobie zmieniają płeć, obcinają jaja, zapuszczają rogi i chuj cię to powinno obchodzić. Życie jest za krótkie, żeby jakieś zafajdane, konserwatywne gówno mówiło mi co mam robic ze swoim życiem, chujem i czym tam jeszcze. Jak chcesz decydować za innych to powinieneś im płacić alimenty. Dochodzę do wniosku, że lepiej być tym homo lewakusem, niż homo kołtunusem z zaplutą mordą i spłaszczoną czaszką.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-02-07, 1:56 2
Jak to miło poczytać jak was dupy bolą. Choćby tylko z tego powodu cieszę się, że RP wszedł do sejmu. Na pohybel wam tępe polaczki.
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2013-02-07, 2:59 2
Koniec Świata napisał/a:



A co ciebie tak interesuje, kto jest kim? Nie masz własnego życia? Niech sobie zmieniają płeć, obcinają jaja, zapuszczają rogi i chuj cię to powinno obchodzić. Życie jest za krótkie, żeby jakieś zafajdane, konserwatywne gówno mówiło mi co mam robic ze swoim życiem, chujem i czym tam jeszcze. Jak chcesz decydować za innych to powinieneś im płacić alimenty. Dochodzę do wniosku, że lepiej być tym homo lewakusem, niż homo kołtunusem z zaplutą mordą i spłaszczoną czaszką.



Jesteś idealnie uklepanym przez system człowieczkiem. Jak wynika z tego co napisałeś nie mogę mieć zdania na żaden temat, czyli rób co chcesz, rób jak chcesz, ale broń boże nie myśl i nie komentuj bo naruszysz czyjąś swobodę... a te twoje epitety tylko świadczą o tym jak bardzo chcesz bronić swojej głupoty.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-02-07, 9:30 3
Ptoon napisał/a:



Jesteś idealnie uklepanym przez system człowieczkiem. Jak wynika z tego co napisałeś nie mogę mieć zdania na żaden temat, czyli rób co chcesz, rób jak chcesz, ale broń boże nie myśl i nie komentuj bo naruszysz czyjąś swobodę... a te twoje epitety tylko świadczą o tym jak bardzo chcesz bronić swojej głupoty.



Co ma wspólnego bycie zwolennikiem decydowania o sobie z byciem "uklepanym przez system"? Chyba jest odwrotnie i to ty chcesz tworzyć system, w którym masz zamiar decydować za innych co jest dla nich dobre. Epitety są bardzo eufemistyczne biorąc po uwagę brednie, które wypisujesz.
Zgłoś
Avatar
Blade ziele 2013-02-07, 13:13 2
Wstyd mi za was, Ci, którzy Polakami się nazywacie. Lewackie myślenie właśnie doprowadziło do zniszczenia gospodarki tego kraju i przede wszystkim chcecie zniszczyć "zdrowe" modele życia i płci. Jesteście chorzy i żal mi moich dzieci, że będą musiały oglądać takich "nibyludzi", "nibysłowian" w ich własnym kraju.

Jesteście przegrani a ciągniecie na dno wszystkich po równo
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-02-07, 14:44 4
@up

Idź czytać Mein Kampf i nie pierdol głupot.
Zgłoś
Avatar
Blade ziele 2013-02-07, 15:49
@Up - Goń się Pierdolić głupoty to zaczęli dużo wyżej.
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-02-07, 20:37
Jak chcecie głosować na kogoś tylko dla zielska to wybierajcie Janusza Korwina-Mikke. Będą narkotyki, ale pedalstwa i tych innych psycholi nie będzie..
Zgłoś