18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Avatar
S................I 2015-05-02, 14:52 1
@tarab85
kierowca autobusu jechał za szybko, nawet debil z podstawową wiedzą o fizyce wie ,że autobus nie da rady wychamować. Po za tym kto normalny wpierdoliłby się pod tak szybko jadący pojazd? (BO MAM PIERWSZEŃSTWO)
Zgłoś
Avatar
M................s 2015-05-02, 14:52
ej bez jaj - moze i matka niezbyt rozgarnięta, ale kierman zapieprzal jak pojebany, prodkość prawie nadswietlna, wiem ze moze inna kultura itd, ale ona był na jebanym srodku pasów, nie właziła dopiero co na jezdnie, jestescie debilami skoro próbujecie jeszcze usprawiedliwiac kierowce.
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2015-05-02, 15:10 2
Pierdolone kurwy mają zaskok jak świnia podskok zrzuciłbym dziwkę z 15 metrowego mostu prosto na beton za ten zamulony mózg... jak trzeba być kurwa jebanym zerem totalną tępą kurwą aby do czegoś takiego doprowadzić gdybym był jej mężem i zobaczyłbym to nagranie od razu zmasakrowałbym jej cały ryj co za kurwa pierdolona...
wie dziwka, że przechodzi przez szeroką jezdnie to czego do jasnej kurwy ten skurwiły pierdolony ryj nie odwraca w pierdoloną prawą stronę aby upewnić się, że nie wpierdoli się z dzieckiem pod jakiś pojazd?
To już według mnie jest nie do pomyślenia potem już chuj dziecko ciągnie do przodu a z racji tego że to kurwa pierdolona a chuj z nią...
A zachowanie tego chyba naćpanego kierowcy także nie rozumiem no chyba że to także była jakaś suka... gdzie ten pierdolec zajebany patrzy do kurwy nędzy już spokojnie w 11 sekundzie powinien ich dostrzec i zmienić delikatnie kierunek jazdy i oczywiście zacząć do kurwy nędzy zachowawczo hamować przed nieznanym bo wiadomo, że nie mógł przewidzieć jak się ta kurwa z dzieckiem zachowa...

Ale mnie ta dziwka wkurwiła tak jak i ten pedał kierowca... jeszcze ta suka poszła do kierowcy chuj wie po co no ja pierdole zabić kurwe tylko tyle.
Zgłoś
Avatar
M................e 2015-05-02, 17:14
kalijanek napisał/a:

tam to wogóle mają jakieś przepisy ruchu drogowego? Bo wygląda na to że wszyscy atakują naraz


W mieście które liczy kilkanaście milionów ludzi albo i kilkadziesiąt milionów w godzinach popołudniowych gdyby auta zawsze się zatrzymywały przed przechodniem jeśli o ten stan rzeczy chodzi to wkurwiony chińczyk jechałby do domu pół dnia.
Zgłoś
Avatar
eruaknem 2015-05-02, 17:35
W Chinach to i tak miliard w środę, miliard w sobotę ...
Zgłoś
Avatar
Tarab85 2015-05-02, 20:18
@SonyErni,

w momencie, gdy kobieta wchodziła na pasy autobus był jeszcze na poprzednim skrzyżowaniu. Oczywiście, że też powinna się rozejrzeć, ale jednak według przepisów zawinił zdecydowanie kierowca.
Zgłoś
Avatar
znavca 2015-05-03, 12:07
Pojebało was do reszty, wina kobiety ewidentna, na 100% miała czerwone światło i się wepchała na jezdnie.
Zgłoś
Avatar
silentos 2015-05-04, 18:28
Cały_Internet napisał/a:

I mamcia poszła się awanturować z kierowcą...

Dlaczego potrąciłeś mojego syna gdy weszłam z nim pod koła? Dlaczego nie wyhamowałeś kilkunastotonowego pojazdu w 2 sekundy? Ty morderco!



Jebany pajacu! Przejście dla pieszych to jest ich azyl na drodze. Powinno się czuć bezpiecznie przechodząc przez jezdnię. Autobus pop***ał ostro i to jest jego wina. Oby ciebie szmato tak j***ło na drodze!

P.S. w dupie mam komentowanie, ale poniosło mnie zjeba**cu jak widze takie komentarze!
Zgłoś
Avatar
koko1993 2017-01-19, 19:08
powinna debilka w łeb jeszcze dostać
Zgłoś