18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Anper 2020-12-21, 20:30 12
JaTylkonaChwile napisał/a:

Piwko dla tego pana!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
... ktory wypie**olil tego siersciucha na smietnik



Piwko dla tego, kto tego śmiecia wypierdoli tam gdzie jego miejsce.
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2020-12-21, 20:58 1
bloodwar napisał/a:


PS: I z sadolowych ciekawostek - kolega mieszkał (nieświadomie) przez jakiś czas na domku ze słynnym Poławiaczem Krabów



No Panie, ale tu to musisz rozwinąć temat. Przybliż kim jest prywatnie Najjaśniejsza gwiazda tego portalu. Cały temat o tym napisz + dokumentacja. Dostaniesz >2000 piw. Prosimy...
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2020-12-21, 21:26 11
ale dzieckiem to już nie chcesz sie pochwalić, nie dziwie sie

Zgłoś
Avatar
plastic 2020-12-21, 22:45
Merkaba napisał/a:

Tak znalazłem psa którego mam. Wracając z roboty 3 lata temu coś mnie tknęło na zmianę trasy i pojechałem wioskami. W pewnym momencie jadąc lokalną drogą leżał worek przy drzewie ale widzę, ze ten worek się porusza. Zatrzymałem się i podszedłem do niego a tam skomlenie i próby wydostania się otwieram i mym oczom ukazał się (jak później się okazało) ok 10kg mieszaniec czy tam podwórkowiec. Zapakowałem ją i do domu dostała wody i jeść nazajutrz do weterynarza, No i została dostała imię Luna i dość szybko zaaklimatyzowała się z kotem Grasem którego też uratowałem z patologicznej rodziny.
Jakość jest jaka jest w końcu robione kalkulatorem.



Witam, reprezentuję producentów przemysłu futrzarskiego oraz masarskiego i chciałbym zaproponować współpracę. Z powodu wstrzymania dostaw trzody do naszych zakładów, co ma związek z pandemią, jesteśmy zmuszeni do pozyskiwania materiału ze źródeł niekonwencjonalnych. Jestem w stanie zaproponować Panu telefon typu smartphone wyposażony w aparat z matryca 14-megapixeli, w zamian za przekazanie załączonych na zdjęciu dwóch futer wraz z przyłączem organicznym. Warunkiem jest przekazanie materiału żywego, lub martwego nie dłużej niż 4 godziny. Zapraszam do współpracy.
Zgłoś
Avatar
MrFalken 2020-12-21, 23:42 2
Merkaba napisał/a:

Tak znalazłem psa którego mam. Wracając z roboty 3 lata temu coś mnie tknęło na zmianę trasy i pojechałem wioskami. W pewnym momencie jadąc lokalną drogą leżał worek przy drzewie ale widzę, ze ten worek się porusza. Zatrzymałem się i podszedłem do niego a tam skomlenie i próby wydostania się otwieram i mym oczom ukazał się (jak później się okazało) ok 10kg mieszaniec czy tam podwórkowiec. Zapakowałem ją i do domu dostała wody i jeść nazajutrz do weterynarza, No i została dostała imię Luna i dość szybko zaaklimatyzowała się z kotem Grasem którego też uratowałem z patologicznej rodziny.
Jakość jest jaka jest w końcu robione kalkulatorem.



zajebisty pies - z otwieraczem do piwa zamiast pazurów. Też bym przygarnął.
Zgłoś
Avatar
Merkaba 2020-12-21, 23:47
@Igorek95 jej futro przypomina w dotyku grube lekko szorstkie włosy, nie gubi ich za dość (gorzej z kotem).
@KebabRemover dobre, dobre (nawet żona śmiechła).
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2020-12-22, 0:45
całkiem działającego kota znaleźli
Zgłoś
Avatar
Huherko 2020-12-22, 0:48
Pracowałem na sortowni, czasami się zdarzało, że "dachowce" były przypadkowo zamykane w kontenerach i trafiały na sortownie razem ze śmieciami (szczęściarze trafiały w formie żywej), ale czegoś takiego, żeby żywego kota w worku do śmietnika wyjebać, to nie widziałem.
Zgłoś
Avatar
giabic 2020-12-22, 1:51 2
Merkaba napisał/a:

Tak znalazłem psa którego mam. Wracając z roboty 3 lata temu coś mnie tknęło na zmianę trasy i pojechałem wioskami. W pewnym momencie jadąc lokalną drogą leżał worek przy drzewie ale widzę, ze ten worek się porusza. Zatrzymałem się i podszedłem do niego a tam skomlenie i próby wydostania się otwieram i mym oczom ukazał się (jak później się okazało) ok 10kg mieszaniec czy tam podwórkowiec. Zapakowałem ją i do domu dostała wody i jeść nazajutrz do weterynarza, No i została dostała imię Luna i dość szybko zaaklimatyzowała się z kotem Grasem którego też uratowałem z patologicznej rodziny.
Jakość jest jaka jest w końcu robione kalkulatorem.



Ale zebry na koc to Ci nie było szkoda
Zgłoś
Avatar
BiszkoptWE 2020-12-22, 3:37
Merkaba napisał/a:

Tak znalazłem psa którego mam. Wracając z roboty 3 lata temu coś mnie tknęło na zmianę trasy i pojechałem wioskami. W pewnym momencie jadąc lokalną drogą leżał worek przy drzewie ale widzę, ze ten worek się porusza. Zatrzymałem się i podszedłem do niego a tam skomlenie i próby wydostania się otwieram i mym oczom ukazał się (jak później się okazało) ok 10kg mieszaniec czy tam podwórkowiec. Zapakowałem ją i do domu dostała wody i jeść nazajutrz do weterynarza, No i została dostała imię Luna i dość szybko zaaklimatyzowała się z kotem Grasem którego też uratowałem z patologicznej rodziny.
Jakość jest jaka jest w końcu robione kalkulatorem.



pies potrafi otwierać piwo? bo jaki z niego pożytegk inny?

(widzę tam otwieracz)
Zgłoś
Avatar
impressa88 2020-12-22, 8:59 1
Dziś kota a jutro noworodka martwego. Sortownia śmieci to jedna z najbardziej niewdzięcznych prac jakie można wykonywać. Smród bród i takie właśnie fanty
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2020-12-22, 9:08
Prof._Kot_Budd napisał/a:

No Panie, ale tu to musisz rozwinąć temat. Przybliż kim jest prywatnie Najjaśniejsza gwiazda tego portalu. Cały temat o tym napisz + dokumentacja. Dostaniesz >2000 piw. Prosimy...



Próba przekupienia kogoś piwkami kto ma tych piwek ponad 72 000 nie jest zbyt przemyślana aczkolwiek doceniam starania Najjaśniejsza Gwiazda raczej by miała coś przeciwko jakbym wrzucał zdjęcia i dane prywatne, zwłaszcza że już dawno temu odszedł z portalu. Od siebie mogę jedynie napisać, że jak łatwo się domyśleć to taki sam zwykły facet jak ja czy Wy - nie ma 4 nóg, 8 oczu a z rąk nie wystrzeliwują mu harpuny na kraby gdyby nie przypadek (zapomniał się wylogować z Sadola gdy pożyczał komputer na chwilę znajomemu) to by się pewnie nikt nigdy nie domyślił, że to byl on
Zgłoś
Avatar
janlew 2020-12-22, 11:59
Merkaba napisał/a:

...którego też uratowałem z patologicznej rodziny.


...nie uratowałeś, tylko zajebałeś komuś kota. Fakt że w ramach zjebanych faszystowskich przepisów jakich dziś pełno, odczłowieczających ludzi i uczłowieczających bydło i nierogaciznę, można robić takie rzeczy, niczego nie zmienia. Zajebałeś kota i tyle.
Zgłoś
Avatar
SpookyYuuki 2020-12-22, 12:19
Ktoś wie jak się nazywa ta piosenka?
Zgłoś
Avatar
ProstackiCham 2020-12-22, 18:43
@igorek polecam labrador, ani jednego kłaczka nie zrzuci
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie