18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
danis008 2013-03-04, 12:10
kuryl87 napisał/a:



Zamknij kurwo ryj już. Każdy normalny facet szanuje swoją kobietę. Widocznie wychowało Cię dwóch gejów, albo jakaś "lalunia" kopnęła Cię w dupę bo jesteś zwykłym frajerem, a teraz w ramach zemsty jedziesz po każdej. Jak dla mnie jesteś zwykła pizda a nie facet. Pozdrów swoich kumpli cwelów chapajcie sobie dzidę dalej nawzajem. A kobiety zostaw prawdziwym mężczyzną.

Amen



gadaj zdrów "lalka" pozdrów swojego chłopaka
Zgłoś
Avatar
kuryl87 2013-03-04, 12:37
danis008 napisał/a:



gadaj zdrów "lalka" pozdrów swojego chłopaka



Chłopczyku chyba coś Ci się pojebało. Jestem facetem. No ale pozdro
Zgłoś
Avatar
peso 2013-03-04, 16:09 2
danis008
która klasa gimbazy? Po twoich wypowiedziach nie wierzę w wiek z profilu, no chyba że jesteś uwsteczniony...

Chociaż jest jeszcze jedna opcja, laski ze wsi na Ciebie lecą jak zajedziesz golfem, zabierzesz i pokażesz gospodarstwo i "kumbajny"
Zgłoś
Avatar
danis008 2013-03-05, 5:37
peso napisał/a:

danis008
która klasa gimbazy? Po twoich wypowiedziach nie wierzę w wiek z profilu, no chyba że jesteś uwsteczniony...

Chociaż jest jeszcze jedna opcja, laski ze wsi na Ciebie lecą jak zajedziesz golfem, zabierzesz i pokażesz gospodarstwo i "kumbajny"



na ciebie leci pani bufetowa ze szkolnej stołówki z wzajemnością z twojej strony dlatego nie przechwalaj się tu z której klasy jesteś i że pochodzisz ze wsi

ps. piszcie sobie śmiało nie robi to na mnie wrażenia miło tak poczytać wypociny z waszego życia
Zgłoś
Avatar
Pegasi 2013-03-05, 15:31
Natali - Veter s morya dul
Zgłoś
Avatar
Grommash 2013-03-06, 11:39
Ten kto uważa że miejsce kobiety jest w kuchni prawdopodobnie nie wie co z nią zrobić w sypialni.

Ogólnie przechuj sprawa z tym chomikiem
Zgłoś
Avatar
saseq 2013-03-06, 21:47
Czy wy kurwa nie macie nic innego do roboty jak tylko truć dupe o to kto jakie posty pisze i kto kiedy dołączył? pierdolnijcie sie w głowe...najlepiej mocno...w dodatku cegłą...
Zgłoś