18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
...więc w ramach protestu dokonał samopodpalenia przed miejskim ratuszem w Ufie w Rosji. Źródło nie podaje na co jest chory. Póki co nadal żyje. Być może mówi na co jest chory w wywiadzie jaki przeprowadza z nim jeden ze świadków tego nieszczęsnego zdarzenia ale niestety mój rosyjski to tylko suka bliać, bliać suka, jobanyj wrot, pidarast, idi na chuj, żopa, zajebał, pizdiet, razkwietali jablony i gruszy...


Zgłoś
Avatar
ValvePlsFix 2018-01-17, 14:26
@up palono też sceptyków, ludzi nauki, bo propagowali prawdy niezgodne z religiami (a często zgodne z rzeczywistością).
Zgłoś
Avatar
Asfalt 2018-01-17, 15:16
@głest
Wejdź na harda, to się przekonasz, że w Afryce nadal palą czarownice na stosie...
Zgłoś
Avatar
głest 2018-01-17, 21:18
Asfalt napisał/a:

@głest
Wejdź na harda, to się przekonasz, że w Afryce nadal palą czarownice na stosie...



No przecież pisałem... specjaliści od prognozy pogody, czyli szamani, czarownicy(-e)
Zgłoś
Avatar
Bielecki 2018-01-18, 9:33 1
Kurwa, chcesz sie spalić to sie spal, ale nie kurwa, podpali sie, a potem w panice próbuje się ugasić
Zgłoś
Avatar
BAJA91 2018-01-19, 1:39
TT4 napisał/a:

...niestety mój rosyjski to tylko suka bliać, bliać suka, jobanyj wrot, pidarast, idi na chuj, żopa, zajebał, pizdiet, razkwietali jablony i gruszy...



Aha, uczymy się języków z gier

Zgłoś