18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2012-03-01, 7:19
nie bede słuchał jak niewolnik opowiada o wyrywaniu małp na najbliższym drzewie
Zgłoś
Avatar
k................z 2012-03-01, 8:47
A ktoś zauważył, że jak zaczynał to był w garniturze, około 3 minuty jest w czymś innym, a później znów garniak ?
Zgłoś
Avatar
meturiox 2012-03-01, 8:59 1
@RmX

Pewnie i przez dłuższy czas u nas takich nie będzie. Każdy kraj ma inną mentalność - hamerykańce na przykład praktykują w dużej mierze wulgarny humor, co dobrze się sprzedaje (i co sam lubię ), a w Polszy taki rodzaj humoru by nie przeszedł po pierwsze, przez ww. mentalność polaków, a po drugie KRRiT by uznał za zbyt wulgarne i kazał ocenzurować pikaniem.
Zgłoś
Avatar
Colossus 2012-03-01, 9:43
Jak dla mnie Nr. 1 światowego stand up'u jest George Carlin, jego występy ociekają czarnym humorem
Zgłoś
Avatar
Sevelis 2012-03-01, 11:03
Słabe. Cały stand-up opiera się na powtarzaniu jednej kwestii po 5 razy i wstawianiu fuck zamiast przecinków. Bieda.
Zgłoś
Avatar
abrams90 2012-03-01, 12:56
@Kubanczyk87 Nie wiedziałem sprawdziłem w wikipedii i teraz wiem... Dalej nieśmieszne Za to twój komentarz mnie rozbawił stawiam piwo! Dla mnie mistrzem ironii jest ten co pisał dialogi dla dr Housa na przykład, no i George Carlin też całkiem zabawny choć czasem przesadzał.

@Plecionkarz nie wiedziałeś, że kobiety są mistrzyniami w oszukiwaniu siebie? One same nie wiedzą czego chcą, za to my musimy wiedzieć czego chcemy, zresztą przecież tak jest nieprawdaż? Przykład - "o nie no co ty ja z nim nigdy nie będę to taka świnia gbur i cham", trzy miesiące później JEP! małżeństwo. Dlatego lepiej być mężczyzną (chamem gburem nazywajcie to jak chcecie) niż chodzącym portfelem z fiutkiem.
Zgłoś
Avatar
PanPaszczak 2012-03-01, 14:03
koszula białą potem carna potem jakaś świecaca kurtka i garniak ...
Zgłoś
Avatar
Lupido 2012-03-01, 15:38
Jakoś nie potrafię wytrzymać słuchania tego iście ulicznego małpiego akcentu
Zgłoś
Avatar
k................7 2012-03-01, 23:26
saymonek napisał/a:

A ktoś zauważył, że jak zaczynał to był w garniturze, około 3 minuty jest w czymś innym, a później znów garniak ?



nie, nikt nie zauwazyl, tylko ty.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-03-02, 11:27 2
abrams90 napisał/a:

@Plecionkarz nie wiedziałeś, że kobiety są mistrzyniami w oszukiwaniu siebie? One same nie wiedzą czego chcą, za to my musimy wiedzieć czego chcemy, zresztą przecież tak jest nieprawdaż? Przykład - "o nie no co ty ja z nim nigdy nie będę to taka świnia gbur i cham", trzy miesiące później JEP! małżeństwo. Dlatego lepiej być mężczyzną (chamem gburem nazywajcie to jak chcecie) niż chodzącym portfelem z fiutkiem.



Wiedziałem. Grunt to nie zmieniać się dla kogoś bo zawsze się na tym traci. Chamy i gbury to właśnie ludzie którzy twardo stąpają po ziemi i nie dają sobie narzucić wzorców zachowania żeby się komuś przypodobać. Jeżeli spojrzeć od tej strony to brzmi całkiem nieźle. Nawet jak kobieta będąc z takim nie będzie miała tylu korzyści co z podlizywaczem to chociaż wie, że to mężczyzna który wie czego chce i czego ona potrzebuje.
Zgłoś
Avatar
bwg92 2013-03-20, 1:39 1
on jest kurwa mistrzem
Zgłoś