18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
Cytat:

Salwa el-Matayri, muzułmańska nauczycielka prawa koranicznego z Kuwejtu, opublikowała w Internecie film video, na którym zachęca do kupowania chrześcijańskich niewolnic seksualnych.



A oto pełna historyjka Salwy, faktycznej niewolnicy muzułmańskich zwierzunt.
Cytat:

Muzułmanka opowiada, że kilka lat temu pracowała z mężczyzną, który pałał wielkim pożądaniem do kobiet, a był żonaty. Aby mu pomóc, udała się do Mekki i zapytała muftich, nauczycieli prawa koranicznego, czy istnieje jakieś zgodne z szariatem rozwiązanie tego problemu. Mufti powiedzieli Salwie el-Matayri, że islam dozwala na kontakty seksualne z niewiernymi niewolnicami, np. z chrześcijankami. Żeby takie niewolnice zdobyć, należałoby zaatakować jakiś kraj chrześcijański i uprowadzić kobiety w niewolę jako jeńców wojennych.Taka kobieta stanie się towarem, który można sprzedać i kupić na własność.

Dodajmy, że klientów mogłaby zachęcać wyeksponowana nagość sprzedawanej kobiety. Jak podkreśla Salwa el-Matayri, chociaż muzułmankom wolno pokazywać publicznie jedynie twarz, to niewierne niewolnice mogą być obnażone publicznie od brzucha w górę.

Nauczycielka wskazuje, że mieszkańcy Kuwejtu mogą kupować kobiety z Czeczenii. Jej zdaniem, tam na pewno znalazłyby się jakieś branki wojenne. Nauczycielka ubolewa, że obecnie oficjalne prawo Kuwejtu nie pozwala na trzymanie niewolnic. Ma jednak nadzieję, że to się zmieni i niewierne kobiety będzie można legalnie nabywać.

Zdaniem Salwy el-Matayri, stałoby się to świetnym lekarstwem na pożądliwość mężczyzn. Dzięki niewolnicom będą mogli zaspokajać swoje potrzeby bez grzechu, nie zdradzając własnych żon.

Nauczycielka opowiada, że kalif Harun el-Rashid miał aż 2000 niewolnic i tylko jedną żonę. Jest to jej zdaniem wspaniały i godny pochwały przykład zachowania zgodnego z nauczaniem Koranu. El-Matayri podziękowała w wystąpieniu Allahowi za to, że w Kuwejcie jest „tylu pobożnych handlarzy, którzy są zainteresowani tym rodajem interesów.”

Należy przy tym zaznaczyć, że Koran nakazuje muzułmanom dotrzymywania zawartych umów. Z tego względu te kraje islamskie, które są w ONZ – jak Kuwejt - praktycznie nie mogą wypowiedzieć wojny innym krajom stowarzyszonym; z tego względu dostęp do seksualnych niewolnic jest utrudniony. Do pozyskania chrześcijańskich kobiet potrzebne jest najpierw zerwanie stosunków dyplomatycznych z danym krajem.


zajebawszy z fronda.pl

Nie znam zbytnio francuskiego ani arabskiego, ale podejrzewam, ze chodzi o ten filmik.
LINK

Zgłoś
Avatar
hejcior 2013-08-22, 1:35
Riva napisał/a:

A kto kurwa dał tym brudasom jakiekolwiek prawo żeby kobietę sprzedawać, kupować i robić z niej niewolnice-jakomkolwiek,nawet w czasie wojny- co kurwa człowiek jest jebaną rzeczą [...]



Jak to kto? Ich wszech-najzajebistszy pedofilski bożek co to w swojej "świętej księdze" nakazuje tępić wszystko co nie szmatłogłowego wyznania.
Nie wiedziałeś?
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2013-08-22, 10:10
McMenel napisał/a:


Gdyby rozdział Cywilizacyjno-kulturowy istniał w takim stopniu jak utrzymujesz nadal byś mieszkał w jaskini i wpierdalał surowe mięso. A jak kurwa Polska stała się owym krajem chrześcijańskim ?? Przez takie same praktyki jak teraz stosują islamiści. Jesteś zaślepiony propagandą. Tak samo jak ciapaci.



A ty pedałem jesteś że Ciapatych bronisz.

Weź nie pierdol i nie imputuj mi nic.

Człowieku to było ponad 1000 lat temu.

Jak zaczniesz żyć tak jak w roku 966 to przyznam Ci rację.

Ogólnie to mam wrażenie że z TVN'u jesteś.
Zgłoś
Avatar
Cyryndel 2013-08-22, 17:21
śmierć ciapakom
Zgłoś
Avatar
bugaj 2013-08-22, 19:47
premium122 napisał/a:

Ciekawe czemu to lewackie łajno wszedzie widzi faszyzm , szowinizm etc ale na muzulmanow raczki nie podnosi.Ja sie domyslam dlaczego , licze ze i inni moze tez.

Och kolejny mlody gniewny co sie naczytal dawkinsa i widzi cale zlo swiata w religii.
Sugerowalbym chociaz odrobine zapoznac sie ze swiatem.Kazda cywilizacja posiadala,bedzie posiadac religie.Dlaczego?Widocznie jest niezbedna.Kwestionujac fakt istnienia i dzialanie czegos przez tysiaclecia z perspektywy maluczkiego czlowieczka , ktory dzieki religi miedzy innymi moze sobie siedziec i pierdziec zza monitora rozne "madrosci" rpobisz z siebie kretyna.
Byly ruchy ideowe planujaca zniesc religie np komunizm.Pragnacy religie zastapic wlasna religia czyli wlasnie idea.Jak sie to konczylo wszyscy dobrze wiemy.
Co do splamionek krwia religii.Kazda idea i kazda religia ma krew na rekach.W kolejnosci jak sadze bedzie to islam,komunizm,faszyzm a katolicyzm gdzies na szarym koncu stawki.
Glupota bedzie takze pieprzenie ze katolicyzm be bo wojny religijne i przesladowania.W bibli nigdzie nie nakazuje sie szerzyc wiary mieczem i przemoca ani nikogo przesladowac a , ze znalzlo sie paru takich co staralo sie biblie wypaczyc to tak jak mniec pretensje do pistoletu ze wystrzelil i zabil zamiast do mordercy co pociagnal za spust.
I wez skonczyc pierdolic o katolickich fanatykow bo takich kilku w historii owszem bylo i najczesciej poswiecali swoje zycie w zamian za cudze (vide przyklady z 2 wony swiatowej niektorych ksiezy) a zaden nie planowal eksterminacji inaczej myslacych czy wysadzania sie w powietrze.
Poza tym nie chcesz sobie lubic religii , nie lub , twoja wola.Wiec tym bardziej powinienes gorliwie wspierac katolikow bo to oni dupe przed islamem ci uratuja , nikt inny.A jak katolikow nie bedzie to kochaniutki takich perelek slownych w islamskiej republice nowoczesnej europy nie napiszesz.Ajesli nawet to tylko jeden raz:).



Nie wiem czy mam rację, ale tego newsa wrzucił tu radykalny lewak (sądząc po awatarze).

A jako lewak stwierdzam, że radykalny islam to faszyzm i trzeba tępić coś takiego.

Bo może zdarzyć się tak, że Polskę zaleje fala radykalnych islamistów. A wtedy będą najprawdopodobniej chcieli zagarniać jakieś obszary miast, dalej miasta itp. I będą walczyć o np. prawo szariatu. I tu się zaczyna czegoś mi nakazywanie. I tu się kończy tolerancja. Dużo osób z lewicy przyjmuje takie zapatrywanie na ten aspekt. Jest część która ma inne zdanie.

Ale jeśli ktoś się nie asymiluje, szkodzi innym ludziom często na tle rasowym, religijnym, jest złym człowiekiem to niech wypieprza tam skąd przyjechał.
Zgłoś
Avatar
KANIBAL22 2013-08-22, 20:34
Riva napisał/a:

A kto kurwa dał tym brudasom jakiekolwiek prawo żeby kobietę sprzedawać, kupować i robić z niej niewolnice-jakomkolwiek,nawet w czasie wojny- co kurwa człowiek jest jebaną rzeczą, jak nie starcza im żona to niech pierdolą te swoje kozy, krowy i co tam jeszcze chcą, to się normalnie w głowie nie mieści co te szmaty już wymyślają, jest 21 wiek ,a nie jebane średniowiecze, mam już dosłownie dosyć słuchać, czytac i oglądać tematów o nich o o tej ich popieprzonej religii,a najgorsze w tym jest to ,że to kobieta zachęca do takich praktyk,okropność, niech idą w chuj


1.ja im dałem takie prawo.
2.kobieta to nie człowiek.
3.moge cie zniewolić?

Zgłoś