18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
DarthV 2012-12-11, 10:25
Mi się wydaje że ten Norris z reklamy to oryginał, tak samo jak oryginalni byli J. Cleese (najlepszy!), D. DeVito czy A. Banderas
Zgłoś
Avatar
Radier 2012-12-11, 11:10
Musi być prawdziwy bo inaczej nie mogli by posługiwać się jego nazwiskiem, a wykupienie samego nazwiska by im się nie opłacalo. Jeżeli chodzi o zdjęcie które dał zielak300, chuck po lewej ma inną minę, fryzurę i do tego okulary dlatego wygląda troche inaczej.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-12-11, 12:11
Ale Tusk mówił prawdę tylko na odwrót...
Zgłoś
Avatar
TYTUSSS 2012-12-11, 14:51 1
Prostowoczy MA RACJE ! i zgadzam się z nim w 1000% jebane pisowskie ścierwa , eheheh
Zgłoś
Avatar
DariuszX 2012-12-11, 15:44
Szkoda, że mówił dobrze ale chuja zrobił.
Zgłoś
Avatar
P................y 2012-12-11, 17:15 1
MareKSG napisał/a:



Pierdolony debil, który nie widzi nieudolności rządów Tuska.



Słuchaj tępy pajacu, w całej Europie jest źle i to też wina Tuska? Twoja tępota to też wina Tuska? Dziury w drodze - wina Tuska, rozbiory - wina Tuska a przynajmniej jego dziadka...
Ale cóż innego mógł napisać jebany żabol. Idź na mecz ponapierdalać się z innymi twojego pokroju, posłuchaj płomiennych wypowiedzi Jarka i nie wpierdalaj się w sprawy dorosłych.



I wyobraź sobie, że tam z tyłu stoi Tusk
Zgłoś
Avatar
MareKSG 2012-12-11, 17:43 7
Prostowoczy napisał/a:



Słuchaj tępy pajacu, w całej Europie jest źle i to też wina Tuska? Twoja tępota to też wina Tuska? Dziury w drodze - wina Tuska, rozbiory - wina Tuska a przynajmniej jego dziadka...
Ale cóż innego mógł napisać jebany żabol. Idź na mecz ponapierdalać się z innymi twojego pokroju, posłuchaj płomiennych wypowiedzi Jarka i nie wpierdalaj się w sprawy dorosłych.

Obrazek

I wyobraź sobie, że tam z tyłu stoi Tusk



Co innego mógł napisać zwolennik naszego kochanego płemieła? Klasyczna odpowiedź z Twojej strony. To, że myślę samodzielnie i nie daje się dymać tej rudej kurwie według Ciebie oznacza, że jestem pisowcem i pewnie katolem jeszcze Do tego jeszcze gadka o kibicach. Typowy wpierdalacz gówna podawanego przez TVN.
Zgłoś
Avatar
DomPas 2012-12-11, 20:02
@Prostowoczy

zamknij morde debilu:)
Zgłoś
Avatar
P................y 2012-12-12, 14:04
MareKSG napisał/a:



Co innego mógł napisać zwolennik naszego kochanego płemieła? Klasyczna odpowiedź z Twojej strony. To, że myślę samodzielnie i nie daje się dymać tej rudej kurwie według Ciebie oznacza, że jestem pisowcem i pewnie katolem jeszcze Do tego jeszcze gadka o kibicach. Typowy wpierdalacz gówna podawanego przez TVN.



Zapomniałeś dopisać - ŻYDOWSKI wpierdalacz gówna podawanego przez TVN
Zgłoś
Avatar
alterego 2012-12-29, 3:48
Marek KSG.
1szy post Ci nie wyszedł gnido.
Haters will die in hate .... haha
Zgłoś
Avatar
Hassos 2013-01-01, 19:40
MareKSG napisał/a:



Co innego mógł napisać zwolennik naszego kochanego płemieła? Klasyczna odpowiedź z Twojej strony. To, że myślę samodzielnie i nie daje się dymać tej rudej kurwie według Ciebie oznacza, że jestem pisowcem i pewnie katolem jeszcze Do tego jeszcze gadka o kibicach. Typowy wpierdalacz gówna podawanego przez TVN.



Masz 19 lat, więc pewnie mieszkasz z mamusią, żresz to co ci poda, to co kupi. Za śmieci, gaz, prąd, wodę nie płacisz. Przestań kurwa pierdolić jak to jest źle bo gówno o tym możesz wiedzieć skoro nawet nie masz porównania do czegoś innego? Kiedy rządził PiS to nie wiedziałeś co to sejm i polityka. Powtarzasz to co usłyszysz- pewnie od znajomych którzy zapierdalają na czarno na budowie, bo innej roboty nie ma- bo to przecież wina Tuska, że nie mają podstawówki, albo mamusia ci płacze jak to źle za rządów Tuska żyć z pensji sprzątaczki i jeszcze jak z takiej pensji dofinansowywać radyjko. Powiedz mi kurwa chłopcze jakim sposobem ta 'ruda kurwa' może cię osobiście dymać? Nienawidzę takich pseudointeligentów jak ty, a znam takich multum z mottem przewodnim 'myślę samodzielnię'.

Fakt, że kurwa ceny są nieadekwatne do średnich zarobków, ciągłe podwyżki uszczuplają domowy budżet, ale gdyby teraz rządził PiS- to byłoby jeszcze gorzej- SLD- jeszcze gorzej. A tacy politycy jak Korwin nie mają medialnej siły przebicia, żeby przekonać do siebie wyborców. Póki co możesz wybierać między dwoma partiami, a ja osobiście wolę rudą kurwę, od chorego psychicznie dziadka z kotem, mieszkającego na garnuszku mamusi. Bo przez kolejną kadencję mielibyśmy w tv tylko Smoleńsk, Smoleńsk i pod każdą chałupą musiałby stać pomnik wielkiego prezydenta, bo inaczej wpadli by Ci na chate jak do Blidy. Pozdro
Zgłoś