18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
chwila kultury
grigori985 • 2014-01-12, 15:08
Chwila kultury :

Ziemię pomierzył i głębokie morze,

Wie, jako wstają i zachodzą zorze;

Wiatrom rozumie, praktykuje komu,

A sam nie widzi, że ma kurwę w domu.- Jan Kochanowski

by nie było zajebane z fb

jak dla mnie głębokie w słowach
Zgłoś
Avatar
n................i 2014-01-12, 22:30
Niby się z niego śmiejecie ale jak wyjaśnicie, że na fejsbuku istnieje konto Jan Kochanowski? I dlaczego miałby na nim nie umieszczać swoich trenów?
Ciekawe czy ktoś się napnie
Zgłoś
Avatar
grigori985 2014-01-13, 7:27
mis_kudlacz napisał/a:

@grigori985

Czy do Ciebie bez-mózgu nie dociera, że skoro tekst jest wierszem, mającym prawie pół tysiąca lat, to idiotyzmem i bezczelnością jest pisanie "zajebane z fb"? To jest oczywiste kurwa że nie ty jesteś autorem tekstu skoro jest on podpisany "JAN KOCHANOWSKI".

"autor co to wrzucił na fb myślę ja to tylko znalazłem dla sprostowania"
Ten kto to wrzucił na fb nie jest autorem debilu.



odezwał się frajer z jednym postem
Zgłoś
Avatar
c................s 2014-01-13, 9:53 1
grigori985 napisał/a:

odezwał się frajer z jednym postem



Może i z jednym - za to mądrym.
Zgłoś
Avatar
maniiiek 2014-01-13, 14:39 1
@grigori985 nie dość, że jesteś dumny z bycia hanyskiem i normalnymi ludzi gardzisz (to jak być dumnym z bycia cyganem, czarnuchem albo ciapatym) to jeszcze jesteś idiotą. Kochanowski czyli autor nie mógł tego wrzucić. A wiesz czemu? Bo nie żyje. I to już od kilkuset lat. A wtedy jakoś facebooka nie było. Baa... nawet do internetu nie było dostępu. I opcje są dwie: albo jesteś kompletnym idiotą, albo jesteś kompletnym idiotą, który ma się za "miszcza podstępuf" i uważasz siebie za "mądrego" bo udało ci się wmówić innym, że jesteś jeszcze głupszy niż normalnie. Otóż nie, to nie dowodzi o intelekcie ale o debilizmie.
Zgłoś
Avatar
grigori985 2014-01-13, 17:21
maniiiek napisał/a:

@grigori985 nie dość, że jesteś dumny z bycia hanyskiem i normalnymi ludzi gardzisz (to jak być dumnym z bycia cyganem, czarnuchem albo ciapatym) to jeszcze jesteś idiotą. Kochanowski czyli autor nie mógł tego wrzucić. A wiesz czemu? Bo nie żyje. I to już od kilkuset lat. A wtedy jakoś facebooka nie było. Baa... nawet do internetu nie było dostępu. I opcje są dwie: albo jesteś kompletnym idiotą, albo jesteś kompletnym idiotą, który ma się za "miszcza podstępuf" i uważasz siebie za "mądrego" bo udało ci się wmówić innym, że jesteś jeszcze głupszy niż normalnie. Otóż nie, to nie dowodzi o intelekcie ale o debilizmie.



mów mi jeszcze i tak cię w huju mam
Zgłoś
Avatar
maniiiek 2014-01-14, 6:13
Pizda ma mnie w chuju. Ciekawy oksymoron .
Zgłoś
Avatar
AGIVEX 2014-01-14, 11:48
Jebie mi to trollem
Zgłoś
Avatar
grigori985 2014-01-14, 13:03
maniiiek napisał/a:

Pizda ma mnie w chuju. Ciekawy oksymoron .



no jestem ciekaw kto by był pizdą jak by my się spotkali cwaniaczku
Zgłoś
Avatar
maniiiek 2014-01-14, 13:31
Łaaa.... hanysik mnie straszy przez neta jaki to koksu nie jest... Zaraz normalnie się ze strachu zesram
Zgłoś
Avatar
grigori985 2014-01-14, 13:45
maniiiek napisał/a:

Łaaa.... hanysik mnie straszy przez neta jaki to koksu nie jest... Zaraz normalnie się ze strachu zesram



ty tępy ciulu nawet nie wiesz jak wygląda straszenie a ty kurwa kozaka przez neta nie zgrywasz dopierdol hasłem komuś w twarz jebany mądralo to jak ci ktoś zajebie w ryj to się nogami nakryjesz
Zgłoś
Avatar
maniiiek 2014-01-14, 14:26
Trudno, żebym rzucił komuś pizdą w twarz jak się z takimi pizdami jak ty nie zadaje. Ale często dopierdalam ludziom, a Ci ludzie mi dopierdalają. I nikt nie jest takim pojebem żeby z łapami wyskakiwać z powodu pojazdu. Swoją drogą na prawdę kawał pizdy z ciebie musi być skoro tak to przeżywasz Chyba słaby punkt znalazłem.... pizdo.
Zgłoś
Avatar
grigori985 2014-01-14, 14:34
maniiiek napisał/a:

Trudno, żebym rzucił komuś pizdą w twarz jak się z takimi pizdami jak ty nie zadaje. Ale często dopierdalam ludziom, a Ci ludzie mi dopierdalają. I nikt nie jest takim pojebem żeby z łapami wyskakiwać z powodu pojazdu. Swoją drogą na prawdę kawał pizdy z ciebie musi być skoro tak to przeżywasz Chyba słaby punkt znalazłem.... pizdo.



idz kurwa małolacie nie chce mi się dłużej z tobą dyskutować nudzisz mnie a pizdy to se poszukaj w rodzinie
Zgłoś
Avatar
maniiiek 2014-01-14, 20:13 1
Ty to nazywasz dyskusją?! Dyskutować to ja mogę z kimś na poziomie a nie z pizdą. Tylko kurwa nie płacz bo sam zacząłeś tą gierkę i na gorszego od siebie trafiłeś. Ot, kultura za kulturę i szacunek za szacunek kmiotku.
Zgłoś
Avatar
grigori985 2014-01-14, 20:17
maniiiek napisał/a:

Ty to nazywasz dyskusją?! Dyskutować to ja mogę z kimś na poziomie a nie z pizdą. Tylko kurwa nie płacz bo sam zacząłeś tą gierkę i na gorszego od siebie trafiłeś. Ot, kultura za kulturę i szacunek za szacunek kmiotku.



weś już spierdalaj mama kolację naszykowała zjedz i spierdalaj spać nudzisz
Zgłoś