18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
BambiPMT 2023-09-26, 15:22
henzo31 napisał/a:

kolejna smutna stulejka która z partyzanta nagrywa, ruchają sie w plenerze i już sensacja na cały Białystok



Kurwa nigdzie do lasu nie można wejść bo się Ukraińcy pierdolą. Jeszcze by poszli w odludne miejsce a nie kurwa głównej ścieżce. Wszędzie kondony zostawiają.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-09-26, 15:39 1
henzo31 napisał/a:

kolejna smutna stulejka która z partyzanta nagrywa, ruchają sie w plenerze i już sensacja na cały Białystok



Do tego zwykły debil, bo nagrywa w pionie poziome sceny
Zgłoś
Avatar
f................n 2023-09-26, 16:09 2
0dbytBiskupa napisał/a:

Sadolowi superpatrioci zaraz cię zjebią, że plujesz na Polskę bo takie rzeczy mogą robić tylko czarne zwierzęta w upadłym USA, ewentualnie pijane ukry albo naćpane kacapy.



Sadolowi superpatrioci mają wyjebane na parki ruchające się choćby na środku dowolnego rynku miejskiego. Sadolowym superpatriotom przeszkadzają natomiast, durnie, robiący z parki ruchającej się w Białymstoku powód do tego, żeby podnosić w jakikolwiek sposób kwestię śmierdzącej, ukraińskiej propagandy. Wolałbym uniknąć argumentów ad personam, ale tu inaczej się nie da - albo jesteś ukrem - kurwą, co spierdolił ze swojego kraju w obliczu zagrożenia, albo ukrem - kurwą, któremu służby płacą za realizację, albo po prostu Polakiem - idiotą.
Zgłoś
Avatar
klawyzwawy 2023-09-26, 16:24 1
Lepiej mieć z kim a nie mieć gdzie niż na odwrót.
Zgłoś
Avatar
Fatum93 2023-09-26, 16:47 3
Tobiahus96 napisał/a:

Ruchanie się w plenerze a kurwienie na ulicy w centrum(?) to co innego.



No tak jak uprawiam seks ze swoją narzeczoną z którą jestem 8lat w miejscu publicznym to znaczy, że to jest kurwienie... widziałem kiedyś parę uprawiająca seks za garażami uśmiechnąłem się pod nosem i poszedłem dalej s ty stulejo byś nagrywał
Zgłoś
Avatar
crackit 2023-09-26, 16:59
Tobiahus96 napisał/a:

Ruchanie się w plenerze a kurwienie na ulicy w centrum(?) to co innego.



Kto wybrzydza ten nie rucha stulejko.
Zgłoś
Avatar
raqu 2023-09-26, 18:20
Wszystko po Bożemu... oparta laska o budynek sądu w samym centrum miasta, co tam że kamery są tam na każdym kroku, może jakiś strażnik w sądzie sobie do tego zwalił
Zgłoś
Avatar
omenlol 2023-09-26, 19:37
tam to chyba sami debile mieszkają, podludzie
Zgłoś
Avatar
ksero 2023-09-26, 21:01
Tobiahus96 napisał/a:

Ruchanie się w plenerze a kurwienie na ulicy w centrum(?) to co innego.



Jaka jest różnica wg Ciebie między jednym, a drugim?
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2023-09-27, 2:38
Major wróć. XD
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-09-27, 9:29 1
figgin napisał/a:

Sadolowi superpatrioci mają wyjebane na parki ruchające się choćby na środku dowolnego rynku miejskiego. Sadolowym superpatriotom przeszkadzają natomiast, durnie, robiący z parki ruchającej się w Białymstoku powód do tego, żeby podnosić w jakikolwiek sposób kwestię śmierdzącej, ukraińskiej propagandy. Wolałbym uniknąć argumentów ad personam, ale tu inaczej się nie da - albo jesteś ukrem - kurwą, co spierdolił ze swojego kraju w obliczu zagrożenia, albo ukrem - kurwą, któremu służby płacą za realizację, albo po prostu Polakiem - idiotą.


Oooo, jak ja was lubię wkurwiać, patopolaczki! Takie teksty to miód na moje serce psychopaty. Dawaj więcej!
Zgłoś
Avatar
Abibabe 2023-10-26, 23:27
Kto nie bzykał w miejscu publicznym niech pierwszy rzuci kamień
Zgłoś