18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Gizmolka 2015-12-01, 23:25
PierreDolish napisał/a:

Widziałem już pierdyliard dowodów na to, ze kobiety są o wiele gorszymi kierowcami od mężczyzn, dlaczego nikt nie wprowadził jeszcze specjalnych rozszerzonych testów sprawności jazdy pojazdami tylko dla kobiet? Ponieważ mamy równouprawnienie. Ale jeżeli chodzi o wiek emerytalny to do cholery jasnej facet musi pracować o 5 lat dłużej, czyli ok 12% dłużej niż kobiety mimo że demograficznie to właśnie płeć piękna żyje dłużej (tu nikt nie domaga się równouprawnienia). Jak dla mnie może zostać praca do 67 roku życia, 2 lata mnie nie zbawią. Albo wszyscy, albo razem Dziękuje



Masz rację, też jestem za równouprawnieniem. Niech i faceci rodzą dzieci, a nie tylko kobiety.
Zgłoś
Avatar
Reseller 2015-12-02, 2:26 11
UP:
Kurwa debilko nie wierzę że coś takiego napisałaś xD
Zgłoś
Avatar
vejin 2015-12-02, 8:04
A wiecie, czemu baby w jakichś 90% tak jeżdżą chujowo i myślą, że nie ma problemu? Bo ich faceci się boją im powiedzieć, że źle jeżdżą (albo może się nie boją, tylko po prostu nie chce im się słuchać później pierdolenia ).
Zgłoś
Avatar
qhash 2015-12-02, 9:20 4
Gizmolka napisał/a:



Masz rację, też jestem za równouprawnieniem. Niech i faceci rodzą dzieci, a nie tylko kobiety.



dojebałaś jak chory w kubeł

tym wpisem potwierdziłaś tylko elementarny brak podstaw logiki u kobiet
Zgłoś
Avatar
aligator-zbyszek 2015-12-02, 9:41 1
logika i kobiety się nie łączą one są spierdolone genetycznie i nic tego nie zmieni.
Nie ma na całej naszej planecie stworzeń bardziej zawistnych, tępych i niepotrafiących używać logicznego myślenia niż one.
a komentarz tej wyżej to potwierdza (chociaż na 35lat powinna już trochę kumać)
co to za argument 'rodzenie dzieci'? my musimy słuchać waszego pierdolenia przez cale zycie.. wolalbym urodzic 2 dzieci i miec wyjebane.
jestescie pojebane wszystkie bez wyjątków. jedne mniej drugie bardziej
Zgłoś
Avatar
maurycy_zych 2015-12-02, 10:29
Widzę, że mizoginia ma się dobrze na Sadisticu.
Zgłoś
Avatar
w................n 2015-12-02, 21:40
o ja pierdole...
Zgłoś