18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
michaldrzewko30 2013-12-06, 0:12
saikomiki
jakieś źródło tych informacji?
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-12-06, 1:20 3
saikomiki napisał/a:



70% węgla kamiennego, który używa się do opalania elektrowni i elektrociepłowni pochodzi z Austrii. Bo nasz jest za drogi.

Posiadamy zasoby węgla brunatnego, które są eksploatowane (bełchatów między innymi), ale ten jest wydobywany odkrywkowo i pracuje przy tym znikoma ilość osób. Poszukaj w necie fotek z odkrywki w bełchatowie.

tyle w temacie



W dodatku cała Europa produkuje zaledwie 20% Co2 na całej planecie gdzie tym czasem Chiny, Rosja i USA produkują największą ilość CO2 i to właśnie u nas ( w UE ) wprowadza się ograniczenia, zakazy, nakazy w tym kierunku jakbyśmy byli odpowiedzialni za całe globalne ocieplenie, które objawia się coraz większym zimnem...

Jakoś od dawna ludzie na wsi palili węglem i nic się nie działo, a nagle po wstąpieniu do UE okazuje się, że to najgorszy syf i zaraz możemy dzięki paleniu węglem zabić cały świat...
Zgłoś
Avatar
p................4 2013-12-06, 15:49 1
te pizdy z greenpeace'u protestuja przeciwko emisji co2 itd. a sami to uzywaja energii elektrycznej wyprodukowanej w elekrowniach... swoja droga nie mam zielonego pojecia jakim cudem dostali sie na teren elektrowni i w dodatku dostali sie na ta chlodnie.... NIENORMALNE
Zgłoś
Avatar
krzyh1323 2013-12-06, 16:07
pawel1004 teren elektrowni jest otoczony płotem a te skurwiele podeszli zagadać z ochroną i w tym momencie ich koledzy skakali przez płoty a na chłodnie to po drabince.ale ochrona i tak wyłapała połowę jak zaczeli spierdalac
Zgłoś
Avatar
S.W.A.T 2013-12-06, 16:24 2
W Koninie jak była heca z ekoterrorystami, podali ich do sądu i sąd im takie odszkodowanie dojebał, że od tamtej pory Greenpeace się z daleka trzyma od mojej okolicy.

gornictwo.wnp.pl/greenpeace-zaplaci-odszkodowanie-kopalni-konin,117365...
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-12-06, 16:35
Buk tak chciał
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2013-12-06, 16:52
TytanowaPyta napisał/a:

Nawet mi tych debilów nie żal



Mi tam żal że po świecie chodzą takie zjeby jak ty
Zgłoś
Avatar
Mózg 2013-12-06, 16:59
Może nauczyliby się w końcu że te efektowne kłęby gazu z chłodni kominowych to zwykła skroplona para wodna a nie CO2. Bo dla ludzi którzy się orientują w temacie rozwieszanie takich transparentów na takiej budowli wywołuje szczery uśmiech politowania.
Zgłoś
Avatar
606 2013-12-06, 17:32
@up i co z tego, skoro cała armia oszołomów w to ślepo wierzy i stanowi później realne zagrożenie poprzez swoje chujowe manifestacje i wymuszanie nowych przepisów i zakazów? Obawiam się, że niektórych trzeba okładać "edukacją" po ryju, a i tak nie załapaliby wszystkiego.
Zgłoś
Avatar
mari00sh 2013-12-06, 17:39
Co ma jedno do drugiego ?!

Zgłoś
Avatar
kih0n 2013-12-06, 17:41
chciałbym kurwa tego ekologa zobaczyć czy nie używa telefonu, ciepła w domu, czy czegokolwiek do czego wyprodukowania potrzebny był węgiel, ciulał bym takich zjebów po głowach. ziemia istnieje kilkanaście miliardów lat, sporo się wydarzyło i takie pasożyty jak ludzie jej nie zaszkodzą, sama się zregeneruje jeszcze kilka razy jak już nas tu nie będzie...
Zgłoś
Avatar
Attero132 2013-12-06, 17:52
Mózg napisał/a:

Może nauczyliby się w końcu że te efektowne kłęby gazu z chłodni kominowych to zwykła skroplona para wodna a nie CO2. Bo dla ludzi którzy się orientują w temacie rozwieszanie takich transparentów na takiej budowli wywołuje szczery uśmiech politowania.



Para wodna + co2, niestety nie ma jeszcze opłacalnych technologi pozwalających na pozbycie się CO2 ze spalin. Ze spalin usuwane pyły, tlenki siarki i tlenki azotu. Za kilka lat UE ma zamiar wprowadzić przymus ograniczenia CO2 wtedy będziemy się martwić.
Zgłoś
Avatar
willyy 2013-12-06, 18:50
czy elektrownie nie są obiektami szczególnie chronionymi ? (o ile pamiętam to na zaporze w solinie strażnicy mają pistolety maszynowe) więc pytam jakim kurwa cudem oni wleźli na ten komin (ekolodzy nie robotnicy) wylazłby taki z kilem trotylu i elektrownia stoi (albo i nie) więc jak pilnują obiektu który dostarcza energii dla pewnie 1/8 kraju?
Zgłoś
Avatar
T................h 2013-12-06, 20:17
rozwiązania są dwa.

1. Szefostwo powiedziało na zarzut że nie ma czym, hasłem "no dacie sobie rade"

2. Przyjebali konstrukcje na szybki montaż, zamiast na kotwy

tak pozatym zauważyliscie że jak jednego górnika przysypie zawał to od razu władza naszego kochanego kraju łączy sie w "bulu" itd. itp. a teraz chuj. sucha notatka i tyle. Ostatnio szwagier mojego kierownika zginął w wykopie przygnieciony dwudziestometrową szafą eletryczną i co? nic...
Zgłoś