18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:42
Avatar
UnknownUserForm 2022-08-03, 2:28
Jebana kurwa pierdolona
Zgłoś
Avatar
zipi 2022-08-03, 2:33 1
to pokolenie +75 lat najczęściej ze wsi własnie w taki sposob traktuje zwierzęta, nie pierwszy raz się z tym spotkałem.
Zgłoś
Avatar
skurwyvij 2022-08-03, 11:24 3
bardzo dobrze, tez nie nawidze tych siersciuchow, jak mozna miec takie kurwisko w domu jak kot
Zgłoś
Avatar
bluewhiteallan 2022-08-03, 13:29 6
Lileniaa napisał/a:

a żeby dziwka zdechła jak najszybciej w najgorszych męczarniach



ja pierdole, nie zaglądałem tu szmat czasu ale widzę, że użytkownikom wyrosły pizdy od tego lgbt . Chuj w tego kota portal nazywa się SADISTIC, nie jeden kot został rostał tu rozpłaszczony o ścianę ku ucieszy widzów.
Zgłoś
Avatar
dhex 2022-08-03, 13:57
Ja sie nie dziwie czasem... chodzi mi taki skuriwel ciagle po autach. Dach porysowany jak jasna kurwa bo jebany kot spada to pazurami sie ratuje... w kosmos chuja wystrzele jak dorwe.
Zgłoś
Avatar
jem_zwierzeta 2022-08-03, 17:56 1
nastuh napisał/a:

Tej, ogólnie mam kota, koty są spoko chociaż wolę psy i kumam że ktoś może nie tolerować żadnego zwierzaka, ale prędzej bym człowiekowi krzywdę zrobił ( nawet na bekę) niż zwierzęciu, szmacira do utylizacji i tyle.



Zesrałeś sie.

dhex napisał/a:

Ja sie nie dziwie czasem... chodzi mi taki skuriwel ciagle po autach. Dach porysowany jak jasna kurwa bo jebany kot spada to pazurami sie ratuje... w kosmos chuja wystrzele jak dorwe.



polecam wiatrówkę, albo kawałek mięsa podłączony do przewodów Jeżeli wiatrówka, to strzelaj w łapę lub dupę - dłużej się skurwiel będzie męczył.
Zgłoś
Avatar
malwi8080 2022-08-03, 19:34
Brawo dla Pani

zipi napisał/a:

to pokolenie +75 lat najczęściej ze wsi własnie w taki sposob traktuje zwierzęta, nie pierwszy raz się z tym spotkałem.



Wiem Twoja matka też tobą tak rzucała.
Zgłoś
Avatar
parapsychol 2022-08-03, 21:26
mieso jest drogie, a obiad trza zrobic, wiec swiezynka jak znalazl
Zgłoś
Avatar
Bonsko 2022-08-03, 22:27
Mam szczerą nadzieję że cała rodzina tego chodzącego marnotrawnego powietrza zdechnie w męczarniach na nowotwór, a potem ta stara kurwa sama rozpierdoli sobie łeb na schodach. Pierdolone stare kurwisko, najchetniej rozpierdolilbym kurwie leb w imadle jak jebanego kokosa
Zgłoś
Avatar
W................r 2022-08-04, 12:58
Lileniaa napisał/a:

a żeby dziwka zdechła jak najszybciej w najgorszych męczarniach



niestety kocica spierdoliła
Zgłoś
Avatar
kevcik 2022-10-05, 15:59
Lileniaa napisał/a:

a żeby dziwka zdechła jak najszybciej w najgorszych męczarniach



piwo sie należy
Zgłoś