18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
MCanczej 2016-12-20, 12:46 4
Gdyby mogła to by pewnie wyjebała ciasteczka z przeglądarki
Zgłoś
Avatar
M................f 2016-12-20, 12:58 3
Kolejny rok z rzędu, kolejny wolny wypas wigilijny i kolejny raz to samo. Polactwo ma to do siebie, że za darmo to i ocet słodki, nabrać jak najwięcej, żeby tylko inny nie miał i nie zakrywajmy się tu biedą, to jest już taki charakter.

Niedawny przykład z KSW, gdzie walczył Popek. Polactwo uważa, że PPV to zdzierstwo bo nie po to płaco abonamynt 30 zł miesincznie co by jeszcze nie móc zoboczyć programu i wolą po internecie szukać jakiś transmisji i oglądać pikselozę w 240p, gdzie nie odróżnisz, czy gość dostał z nogi, czy z łapy, niż spotkać się w kilka osób przy piwku i spędzić w ciekawy sposób 3 godzinki.
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2016-12-20, 12:59 13
1:43 - czy tak wygląda przymierający głodem człowiek? Tłuszczem z biedy obrosła? Przestańcie pierdolić, bo wam się serduszka za miękkie z okazji świąt robią.
Dla mnie to zwykła pazerna kurwa, wymyśliła plan, żeby dla wnuczków ciastek podpierdolić, to nie będzie musiała kupować i tyle, kradnie ile popadnie. Nabrała więcej kalorii niż da radę przez kilka dni wpierdolić, jeszcze będzie się gościom chwalić, ze sama upiekła. Do pieca!
Zgłoś
Avatar
pigwaran0 2016-12-20, 13:05
Montechris napisał/a:

A mi ich żal, ale tak uczciwie, to po prostu bieda ja pracuję zarabiam nieźle jak na polskie warunki mam służbowy samochód którym jeżdżę ile chcę i gdzie chcę i kosztuje mnie to tylko 250 zł miesięcznie na US, ogólnie jak są jakieś promocje lidlach itp.. to omijam je w ten z dzień z daleka bo mi się nie chce w kolejkach stać a jeżeli jest coś ciekawego w tej promocji to chuj kupię sobie w normalnej cenie gdzieś indziej bo nie mam ciśnienia na to że kupię coś 10-20 zł. drożej bo mnie stać-teraz. Ale nie zawsze tak było ,pamiętam czasy jak chodziło się po dary do kościoła i zachowywaliśmy się tak dlatego że nic nie było i ile wyrwałeś tyle miałeś , ostatnio podczas zakupów w markecie starszy miły pan poprosił mnie czy może nabić sobie moje zakupy na swoją kartę bo dzis dzień dla emeryta czy coś w tym stylu, no i pogadałem z nim chłop pracował całe życie w hucie w Legnicy ,dzis ma 1200 zł emerytury i ledwo wiąze koniec z końcem w sumie to nie wiąże , tylko żebra o te punkty w tym Auchanie za które kupuje sobie takie luksusy jak kawa, czekolada, jajka, noż kurwa pomyślcie czy ta są luksusy? więc nie am co się im dziwic ze atakują coś do jedzenia jak jest za darmo, no chyba że mają kasę i są zwykłymi pazernymi kurwami ale to inna historia


Chwalisz sie czy zalisz?
Zgłoś
Avatar
MadDave 2016-12-20, 13:07 13
Powinno się takie filmy puszczać jako przestrogę- patrzcie co komuna zrobiła z umysłami ludzi, oni nadal żyją echem tego ustroju, przyzwyczajeni do kombinowania, pisania donosów( powszechna praktyka na starych blokowiskach- kto mieszkał ten wie. PS administracja tego nie czyta) nie szanowania wspólnego dobra i ogólnej pogardy dla innowacji i postępu, oraz wyrywanie sobie z rąk rzeczy które kosztują grosze. Ja rozumiem że niektórych może na to nie stać i ciężko w życiu ale kurwa godność i jakaś odrobina honoru nic nie kosztuje - już widzę jak ta baba to wszystko zeżre zanim się to zepsuje w lodówce albo zeschnie na stole jako wyeksponowany łup.
Najbardziej mnie jednak rozpierdala to pierdolenie - za komuny było lepiej- w którym momencie? jak dla mnie to czarna karta historii która skaziła ten naród najgorszymi cechami. A najgorsze że jeszcze wiele osób nie potrafi się z tego wyrwać, lub nie chce, bo nie potrafią myśleć samodzielnie.
Zgłoś
Avatar
waloos 2016-12-20, 13:21 4
@Montechris dużo jest prawdy w tym co piszesz, jest wielu ludzi którzy mają cienko, choć i tak uważam że w Polsce dużo się zmieniło i standardy życia się podniosły. Nie ma już takiej biedy jak była jeszcze 15-25 lat temu.

Przy takich akcjach wychodzi co innego. Zauważcie, że to zazwyczaj są kobiety - naprawdę rzadko kiedy zdarza się aby to faceci brali coś do reklamówek. A wiece dlaczego tak się dzieje? Bo faceci, jeśli chodzi o jedzenie są bardziej samolubni niż kobiety. Widząc coś darmowego facet myśli żeby najeść się samemu - kobiety, a w szczególności matki chcą nabrać dużo, żeby dać dzieciom.

Na pewno znacie taką sytuację kiedy mama przyniosła ciasto z pracy bo stawiała jakaś koleżanka. Ona sama nie zjadła żeby w domu podzielić dzieciaków. Ze strony ojca taka sytuacja na pewno będzie rzadsza.

Matki są dużo bardziej skupione na tym aby jej rodzinie było dobrze, dlatego w takim codziennym życiu często okazuje się że kobieta która wygląda i zachowuje się chamsko, dla swoich bliskich jest miła i uczynna. To widać np na drogach - faceci jeżdżą tak aby każdemu było dobrze, kobiety tak aby to jej i jej rodzinie było dobrze. Taka psychologia trochę, no i przy okazji rozdawania darmowych giftów to wychodzi.
Zgłoś
Avatar
xon123x 2016-12-20, 13:29
Ludzie nie mają pieniędzy i są głodni. Nie ma co się śmiać bo Ci którzy żyją dostatnie nawet o tym nie myślą. Jestem głodny "co bym zjadł" kebab, pizze, chińczyka. A biedy jestem głodny "bym coś zjadł".
Zgłoś
Avatar
MadDave 2016-12-20, 13:35 1
@up współczuje ci że musiałeś wychowywać się w takim środowisku gdzie ojciec ma wyjebane w rodzinę. Chłopy zamiast ciasta woleli sobie popić, pojeść kiełbasy czy innej dziczyzny od kolegi myśliwego. I co miał wódę do domu przynosić? oczywiście kiełba z imprezy to był standard, serio nigdy ci ojciec nie dawał do spróbowania mięcha które dostał po imprezie u kumpla?
Kobiety za to lubią robić dużo i na pokaz i potem tego nikt nie zjada, bo każda albo się odchudza albo znajdą sobie inne powody.
Na to co opisałeś generalnie nie ma reguły. Rodzice powinni wychowywać mądrze a nie tylko dawać, bo wyrastają potem osobniki które potrafią tylko brać bo zostali do tego nauczeni.
Zgłoś
Avatar
nano50 2016-12-20, 13:37 1
Akurat nie ma takiej biedy, żeby ktoś mówił "bym coś zjadł". Z teraźniejszym 500+ tym bardziej.
Oczywiście są przypadki, jednakże zapominacie, że jesteśmy jednym z bogatszych krajów na świecie, więc zamknijcie mordy z tym, że u Niemca za siatką jest dużo lepiej.
Super nie jest to fakt, lekko też.
Ale nie mamy biedy, przestańcie skamleć.
Zobaczcie jak żyje 90 % świata, a nie tylko gały wpatrzone w USA, Norwegię, UK, Niemcy i paru innych liderów światowych zarobków.
Zgłoś
Avatar
kamczak 2016-12-20, 13:55 5
Pierdolenie że bieda, po prostu ludzie są łapczywi, na sylwestrze byliśmy w towarzystwie pary której dochody przekraczają grubo 30k PLN miesięcznie, a na koniec wynosili tanią wódę i jedzenie. Mentalność ludzka, tyle.
Zgłoś
Avatar
dth 2016-12-20, 13:58
@nano50
No, faktycznie, 800zł emerytury to bogactwo.

Zawsze mnie bawi jak się ludzie wypowiadają na temat cudzych zarobków i sytuacji życiowej w stylu "a chuj, ja tak nie mam, więc oni na 100% mają tak jak ja albo i lepiej".

No i cytat, żeby lepiej zobrazować sytuację dla wychowanych pod kloszem:

Cytat:

Granicę (próg) ubóstwa przyjęto na poziomie 60 proc. mediany dochodu ekwiwalentnego dla całego kraju. W 2015 r. granica ubóstwa dochodowego dla gospodarstwa jednoosobowego wyniosła 1043 zł, a dla gospodarstwa domowego złożonego z 2 osób dorosłych i 2 dzieci do lat 14 - 2190 zł.
Tak zdefiniowane ubóstwo dochodowe w 2015 r. dotyczyło 14,4 proc. gospodarstw domowych w Polsce.



wadowice24.pl/nowe/pieniadze/4074-jakie-sa-najnowsze-granice-ubostwa-w...

Jak sobie zobaczysz wszystkie typy ubóstwa to na koniec masz:
Cytat:

Za zagrożone ubóstwem wielowymiarowym uznane zostały te gospodarstwa domowe, które doświadczały jednocześnie trzech form ubóstwa: ubóstwa dochodowego, ubóstwa warunków życia oraz ubóstwa braku równowagi budżetowej.
Problem ubóstwa wielowymiarowego w 2015 r. dotyczył 3,4 proc. gospodarstw domowych.



3% z 38,53mln > 1mln ludzi
Zgłoś
Avatar
mazurpl 2016-12-20, 14:18 6
Dobra, dobra, ale żeby dać na tacę to stare kurwy będą miały pieniądze. Żadna bieda, zwykła mentalność tego spierdolonego społeczeństwa.
Zgłoś
Avatar
Cryo 2016-12-20, 14:49 3
Pierdolenie. Biedni ludzie zwykle są bardzo wdzięczni za dary. Tutaj chytrusy pakują do wora ciastka, a chleb obok nieruszony.
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2016-12-20, 15:11 3
Taa... bieda zmusza do zapchania całej reklamówki słodyczami... aha, jasne.
Zgłoś
Avatar
zonk 2016-12-20, 15:39 2
PoliteP napisał/a:

Spuścizna PRL. Nauczone od małego stare kurwy już się nie oduczą, że nie trzeba już napychać kieszeni wszystkim, co da się zjeść, bo wszystko w sklepach jest. Dlatego jeszcze dużo wody upłynie, zanim Polska będzie cywilizowanym krajem. Dinozaury komuny muszą wyginąć.


O twojej matce też mówisz że jest starą kurwą, gnoju?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie