18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Ciągle spada i Czas rotacji
E................n • 2012-11-22, 12:49
'Ciągle spada'



Czas rotacji



Klimatyczne piosenki... I dobre bo POLSKIE!
Zgłoś
Avatar
nurgle 2012-11-22, 18:03
@Moreq nikt im tak nie kazał jechać do Iraku czy tam Afganistanu jadą tylko ochotnicy dla kasy (pensja ok. 10 000 zł)
Zgłoś
Avatar
Consciousness 2012-11-22, 18:25
Wy nie rozumiecie chyba słów tekstu, mają przejebane, chcą wrócić do POlski ale nie mają jak zastrajkować, za to są nakładane kary więzienia :| więc piszą piosenki, wrzucają na jutjub i czekają na reakcje ludzi.
Zgłoś
Avatar
Moreq 2012-11-22, 19:48
Cytat:

nikt im tak nie kazał jechać do Iraku czy tam Afganistanu jadą tylko ochotnicy dla kasy (pensja ok. 10 000 zł)



Tak kurwa i klimatyzowany pokój. Chyba nie znasz żadnego żołnierza skoro tak mówisz.
Zgłoś
Avatar
le_Roi_des_fous 2012-11-22, 20:13 3
Ta mi się bardziej podoba, ale piwo leci
Zgłoś
Avatar
BornToBeGenius 2012-11-22, 21:01
"Jadą tam ochotnicy"
hahah kto wam takich chujstw nagadał.
Zgłoś
Avatar
hubator 2012-11-23, 12:17 1
Up
Prawda jest taka że możesz odmówić wyjazdu. Ale jeśli zrobisz to raz, drugi to możesz sie przypadkiem pożegnać ze służbą.
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2012-11-24, 18:31
Moreq niestety ma rację!!! A te polskie żołnierzyki jeżdżą za kasą bo mała nie jest... Ale kurwa mać oni zabijają cywili tak jak kiedyś te jebane szwabskie świnie nas!!!
Zgłoś
Avatar
BornToBeGenius 2012-11-30, 23:23
hubator napisał/a:

Up
Prawda jest taka że możesz odmówić wyjazdu. Ale jeśli zrobisz to raz, drugi to możesz sie przypadkiem pożegnać ze służbą.


Mieszkałem na osiedlu wojskowym. Paru moich sąsiadów było oskarżonych o tą akcję z Nangar-Khel (czy jak to się pisze), za ostrzelanie wioski z moździerzy, czy coś. "Przypadkiem" słyszałem jak jeden z sąsiadów rozmawiał z moim ojcem.
(Ojciec): Słuchaj, a Tobie się tam chce jechać?
(Sąsiad): Niedługo kończy mi się umowa. Jak nie pojadę to mi jej nie przedłużą.
Coś w ten deseń.
Zgłoś