18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Ciapaci się panoszą
mlodyy • 2014-02-27, 10:10
Witam

Taka tam wstawka na polskiej stronie Chelsea FC:

"KOMUNIKAT. Chciałbym aby wszyscy uczestnicy grupy wiedzieli co miało miejsce podczas środowego wieczoru Ligi Mistrzów w EFC. Otóż nie było zbyt wesoło, ponieważ sprawy wymknęły się spod kontroli.. Była nas garstka może z 12 czy 15 osób, a podludzi kebabów około 40 na samej salce.. Od samego początku meczu dochodziło między nami do słownych starć. Jednak moment kulminacyjny nastąpił w drugiej połowie.. Otóż owe brudasy rzuciły się na nas, gdy zaśpiewaliśmy jakaś tam przyśpiewkę.. Było naprawdę ostro bo turecka rasa pod ludzka była naprawdę w dużych ilościach turas przy barze, turas przy kiblu, brudasy byli wszędzie.. Zaczeli nam grozić i dzwonić po innych. Doszło do tego że w trosce o bezpieczeństwo uczestników musieliśmy opuścić EFC ! I teraz sprawa wygląda tak, że musimy bronić honoru zarówno Chelsea jak i nas Polaków. Nie może dochodzić do sytuacji że jakieś popieprzone muzułmance wyrzucają nas z naszego pubu w naszym kraju ! Zarząd Chelsea FC Małopolska prosi więc o WIELKĄ mobilizacje na mecz rewanżowy. Ostrzegamy jednak że nie zaprosimy tylko te osoby, które będą czuły się pewnie.. będzie to dość niecodzienne wydarzenie, gdyż turasy czekali na nas pod EFC i przekazali że przyjda z pełna paka na rewanż, więc z jednej strony prosimy tych co mogą o mobilizację, a z drugiej JUŻ ostrzegamy że przyjdziecie na własne ryzyko. Piszę na gorąco... więcej informacji wkrótce.. POzdro dla wszystkich z dzisiaj ! Carefree !"

EFC znajduje się w Krakowie.
Źle się dzieje !
Zgłoś
Avatar
~DMT 2014-02-28, 8:05
Kiedy ta impreza? W sumie do Krk mam 40 min autem.
Zgłoś
Avatar
intoksynator 2014-02-28, 8:09
Jebac turków meczetami !
Zgłoś
Avatar
kalemus 2014-02-28, 8:37
Ja podejrzewam scenariusz " - i to wasz kolejny problem brudasy , na strzelaninę z nożami przychodzicie " chociaż nie biorąc pod uwagę że to mój kochany Kraków to raczej powinno być na ustawkę bez maczet przychodzicie ale co ja tam wiem..
Zgłoś
Avatar
Ansgar 2014-02-28, 8:40
Piszcie wiadomość jak będzie coś wiadomo.
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2014-02-28, 8:46 13
PsycholZBukowegoWzgórza napisał/a:

proponuje jednorazowy rozejm miedzy wisla i cracovią, dla wyższego słusznego celu wpierdolenia brudkom. w takiej sytuacji wszyscy jestescie przede wszystkim Polakami.


Jakiego rozejmu??? Przecież oni razem koks sobie gotują...

A tak na serio, to litości... Ja z pipidówka mam jechać i krakowianom pomagać, których jest 750.000 tys.???
Co wy kurwa bandzie kozojebców nie możecie dać rady?

Aaaa... no tak..., zapomniałem, że u was to tylko kilkunastu z maczetami na jednego zbłąkanego... Bohatery kurwa... Polaka kurwa potraficie życia pozbawić bo innej drużynie kibicuje, to wielki chuj wam w dupę tępe pizdy jeżeli z panoszącym brudasem nie możecie sobie poradzić!!!
Zgłoś
Avatar
Obywatel88 2014-02-28, 9:38
Niech kilku kolesi z waszego fan clubu zaprosi swoich znajomych przykładowo z Craxy lub Wisły i niech przyjdą w barwach wystarczy ich mała grupka, obsrają się a jak któregoś ruszą to będą musieli chodzić kanałami lub mało co z nich zostanie.Z kibicowskim pozdrowieniem
Wkleiłem na kibice net na forum nasze kibolskie zobaczymy odzew
Zgłoś
Avatar
achujciwcycki 2014-02-28, 9:41
18 Marca, 20:45, Mikołajska 5 na starym mieście
Zgłoś
Avatar
Popek58 2014-02-28, 9:50 8
No i macie swoje: ''w razie najazdu muzułmańskiego, kibice wszystkim wpierdolą''. Z własnego miejsca zostaliście wypierdzieleni, a ciapate dzwonią po kolegów i dalej balują. Jeszcze Kraków, miasto maczety. Wstyd.
Zgłoś
Avatar
hennesi 2014-02-28, 9:51 3
Plujecie na kiboli, a "jak trwoga to do Boga"?
Zgłoś
Avatar
raza 2014-02-28, 10:52 4
Spokojnie spokojnie. Wypędzili kibiców Chelsea, a z doświadczenia wiem, że zorganizowane grupy kibiców zagranicznych drużyn to z archetypem kibice wiele wspólnego nie mają. Wlazły by turasy do Yakuzy to by ich łysi z wisły na maczetach wynieśli. To samo jakby się zjawili w jakiejś knajpie pasiastych
Zgłoś
Avatar
boberm 2014-02-28, 14:38 1
I jak tu nie traktować kibiców piłkarskich jak pojebów, których jedynym życiowym celem jest wpierdolić kibicom innego klubu. Mam nadzieje, że przyjdzie jakiś Breivik i zastrzeli wszystkich którzy tam przyjdą, rozwiąże się problem z ciapatymi i kibolskim ścierwem z maczetami.
Zgłoś
Avatar
Reginald911 2014-02-28, 17:58
turasów-kutasów jest wszędzie pełno,są jak zaraza,mają swoje dzielnice,politycy piszą ustawy pod nich(np w niemczech..),ale niestety mają coś czego my prędko nie osiągniemy,mianowicie to że jeden drugiego nie znając pójdzie za nim,a myślę że jakbyś wyszedł na ulice przy tej akcji zacząłbyś wołać kogoś to wszyscy by się wypieli na Ciebie,na was..Przykre ale kurwa prawdziwe
Zgłoś
Avatar
Obywatel88 2014-03-25, 13:31
Ktoś wie co się stało podczas meczu rewanżowego może coś na Harda by było
Zgłoś