18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
K................h 2021-06-26, 21:13 1
Tzn jak ja wpuszczam do piwnicy mojego psa żeby łapał szczury i myszy to jestem sadystą ?
Zgłoś
Avatar
jeden4sty 2021-06-26, 22:13 4
porczmanki napisał/a:

Aleś się srogo obsrał
Widać, że koledzy ze szkoły ostro się nad tobą znęcali, bidulku.
Kolejny pokrzywdzony.
I kolejny.


Ojejku, a ty Krzysiu jesteś samcem alfa wyjaśniaczem i dlatego siedzisz na sadisticu i pokazujesz klasę, bo wiadomo, że w życie wygrałeś.

Brak empatii to pierwszy stopień do bycia skurwysynem i dewiantem, mam przynajmniej nadzieję, że nie gustujesz w dzieciach. Jak tylko ruchasz w prosektoriach to luz.

Kurwa, internet na wsiach powinien być zakazany to bym nie musiał się z tym motłochem stykać.
Zgłoś
Avatar
s................l 2021-06-26, 22:14 7
jak się szczury przewracają po strychninie w piwnicach, które rozstawiają firmy deratyzacyjne, to nie płaczecie. "Działanie trutki na myszy jest bezpowrotne – naszego intruza z pewnością czeka śmierć. Najpierw zatruciu ulegają organy, a na końcu zatrzymana zostaje oczywiście akcja serca. Po zastosowaniu trutek na szczury lub myszy - zwierzęta konają nawet przez kilka dniw cierpieniu"
Jak patrzę na coraz więcej pizdowatych ludzi, to wiem, czemu cywilizacja w końcu dąży do upadku. Byście dnia w lesie na grzybach chyba nie przeżyli. Szczury to roznoszące choroby szkodniki, roznosiły czarną śmierć i przez to wybiły 1/3 ludności Europy. Albo my, albo one, takie jest prawo natury i rzeczywistość, którą rozjebała wam zlewaczała logika. Niedługo karalucha zdeptać nie będzie można przez takich zjebów jak wy.
Zgłoś
Avatar
NiemiecWaszPan 2021-06-26, 22:14 2
baronturbina napisał/a:

Generalnie to znęcanie się nad zwierzętami jest dla słabych ciot i pedałów. Niech spróbują tak 130kg karka przywiązać do rakietki. Tyle w temacie.



Nie zesrajcie się już tam cioty jebane. Jak na hardzie zarzynają ludzi żywcem, to się podniecacie, że fajny filmik, a tutaj wielki płacz, że znęcanie się nad zwierzętami....

Zajebista zabawa. Sam kiedyś wsadzałem achtungi żabom do mordy. Fajnie rozpierdalało XD
Zgłoś
Avatar
Kacper197 2021-06-26, 22:17 1
baronturbina napisał/a:

Generalnie to znęcanie się nad zwierzętami jest dla słabych ciot i pedałów. Niech spróbują tak 130kg karka przywiązać do rakietki. Tyle w temacie.



Nie zesraj sie
Zgłoś
Avatar
Mirek19850509 2021-06-26, 23:24 1
Szkoda szzura mogl zyci i zazarzac dzuma ten capakland zeby ich zmiotlo z planszy
Zgłoś
Avatar
Benbusz 2021-06-27, 0:09
Trzeba być niedojebamym umysłowo skurwiel-bydlakiem aby się tym rajcować

Trzeba być niedojebamym umysłowo skurwiel-bydlakiem aby się tym rajcować
Zgłoś
Avatar
trebles121 2021-06-27, 1:25 1
jebac te brudne kurwy
Zgłoś
Avatar
NapalonyRumcajs 2021-06-27, 2:28 1
Wsadzić jednemu i drugiemu rakietę w dupę i patrzeć jak lecąc się śmieją.
Zgłoś
Avatar
robur69 2021-06-27, 6:47 1
baronturbina napisał/a:

Generalnie to znęcanie się nad zwierzętami jest dla słabych ciot i pedałów. Niech spróbują tak 130kg karka przywiązać do rakietki. Tyle w temacie.



130kg taka rakieta nie uniesie.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2021-06-27, 6:59 2
Ybać_pis_forever_ziomek napisał/a:

Tzn jak ja wpuszczam do piwnicy mojego psa żeby łapał szczury i myszy to jestem sadystą ?



Nie jak najbardziej pozbywasz się szkodników i nosicieli syfu wszelakiego w skuteczny sposób.
Jakbyśmy się ich nie pozbywali to byśmy mieli tutaj drugie Indie albo kolejną dżume czy inne skurwysyństwo.
Zgłoś
Avatar
nastarkill 2021-06-27, 7:02 4
baronturbina napisał/a:

Generalnie to znęcanie się nad zwierzętami jest dla słabych ciot i pedałów. Niech spróbują tak 130kg karka przywiązać do rakietki. Tyle w temacie.



1. Chyba pomyliłeś portale
2. To jest szkodnik a nie domowy pieseczek
Zgłoś
Avatar
Jaro92 2021-06-27, 14:41
Elon Musk lubi to.
Zgłoś
Avatar
Skoczek48 2021-06-27, 15:32 2
baronturbina napisał/a:

Generalnie to znęcanie się nad zwierzętami jest dla słabych ciot i pedałów. Niech spróbują tak 130kg karka przywiązać do rakietki. Tyle w temacie.



A jak mysz się złapie w łapkę na myszy i męczy się tak zdychając niekiedy całą noc to co.. humanitarne łapanie myszy i nie jest to znęcanie? A tutaj gryzoń miał okazje raz w życiu zobaczyć świat z lotu ptaka, poczuć przeciążenie startu rakiety i bezboleśnie bez męczarni zginąć
Zgłoś
Avatar
kamil588 2021-06-27, 16:16
torturant napisał/a:

Kolejny zjebany lewacki móżdżek? Miłośnik zwierząt. Cwel.
Jest na to sposób. pedale. Zacznij likwidować te zło. Zacznij od siebie.
Wyciągam też kolejny wniosek. twoja stara też była największym złem? Słabo obciągałą ?



Z wyciąganiem to akurat spóźnił sie twój stary
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie