18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
Avatar
wisnia123456 2015-02-26, 22:09 2
nie dałem rady dokończyć oglądać z dźwiękiem. ten pajac dławiący się kutasem mahometa strasznie wkurwia
Zgłoś
Avatar
RyszardSatan 2015-02-26, 22:12 3
to co w ogóle ten allach lubi?
Zgłoś
Avatar
ParalitykDance 2015-02-26, 22:21 3
To ISIS jest gorsze niż nazizm i faszyzm podlane komunizmem razem wzięte... Większej dziczy na oczy nie widziałem...
Zgłoś
Avatar
spinaczel 2015-02-26, 22:28 1
Proponuje im pomoc i zrzucić im jakies 3 bomby atomowe
Zgłoś
Avatar
Nellum 2015-02-26, 22:28
Ciekawe kiedy ich tak zniszczą bo powinni już dawno!
Zgłoś
Avatar
lokalnywatażka 2015-02-26, 22:34 3
Skurwysyny, barbarzyńcy, niech będą przeklęci!
Za to, co te śmiecie zrobiły na tym filmie będą się smarzyć we wszystkich piekłach, wszystkich religii i wyznań na świecie.
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2015-02-26, 22:38 2
Kurwa co za bydło ja się pytam ... Nawet nie wiem jak to skomentować ..
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2015-02-26, 22:42 1
Odliczmy sobie 6 wieków, o które jest młodsza cywilizacja muzułmańska od chrześcijańskiej i zastanówmy się co robili chrześcijanie na początku XVI wieku... ach no tak, wychodzi na to, że dokumentnie i systematycznie niszczyli wytwory kultury Majów, Inków i innych ludów prekolumbijskiej ameryki jako pogańskie dzieła szatana. Bardzo ładnie widać jak wiele wspólnego mają te dwie wielkie religie wywodzące się z wierzeń żydowskich.
Zgłoś
Avatar
Imm420 2015-02-26, 22:52
"Naród który zapomni o przeszłości nie jest godzien przyszłości " - idąc tym tokiem myślenia, ktoś powinien rozpocząć publiczne ścinanie głów kozicom, może w końcu przestaliby się rozmnażać widząc śmierć swoich bliskich.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2015-02-26, 23:15 1
RyszardSatan napisał/a:

to co w ogóle ten allach lubi?



Kozy i kobiety w workach po ziemniakach....

PS. Co za kurwa jebane odpady biologiczne... Ja pierdole nic kurwa powtarzam nic tak mnie nie wkurwia jak ten kurwa podgatunek...
Zgłoś
Avatar
konrad92sdz 2015-02-26, 23:31
Ja pierdole, jak można być takim bezmózgiem? co oni sobie myślą w tej ciapackiej głowie. Zawsze mnie zastanawiało czy tego typu debile mają taką świadomość, że są debilami?
Zgłoś
Avatar
POPISowyNumer 2015-02-26, 23:38
@ellsworth, mylisz się. Porównujesz dwa zupełnie różne zjawiska. To co te niedojeby robią na filmiku byłoby porównywalne do puszczenia Biskupina z dymem, albo wysadzenia Wawelu. A do poziomu barbarzyńskiego rozpierdalania zabytków obcych kultur kozojebom jeszcze daleko. Ale są na dobrej drodze, by i czegoś takiego dokonać.
Zgłoś
Avatar
siwybis 2015-02-27, 0:23
Gazować tych skurwysynów, nikt się nie upomni...
Zgłoś
Avatar
krzyś1990 2015-02-27, 1:23
To nie religia ich przodków ,a pozostałości po wyznawcach Zaratusztrianizmu czcicieli ognia zresztą jej wyznawcy istnieją do dzisiaj zaś sama wiara pochodzi od Persów ,a oni się nienawidzą.
Zgłoś
Avatar
MidasPL 2015-02-27, 1:54
benykuleczka84 napisał/a:

@RockyWood, albo będą kolejno zamykać muzea i temu podobne placówki, bo to godzi w ich religię.
A rządzący jak zawsze będą przytakiwać z aprobatą...

Mój mąż w tym tygodniu miał sprzeczkę z Marokańczykiem o naszego Anioła Stróża. Śmierdziel ze śmiechem stwierdził, że to fantazja. Siedziało ok dwudziestu osób (głównie katolików) i nikt się słowem nie odezwał . To mój mąż (osoba raczej luźno nastawiona do własnej wiary) mu powiedział, że on się nie wyśmiewa z czyjejś religii i nie życzy sobie, żeby ktoś się śmiał z jego. I jak mu się nie podoba, to może wracać tam, skąd przyjechał.
Kurwa, dobrze mu powiedział, ale z drugiej strony się trochę obawiam czy mi łba gdzieś nie upierdolą



Jest gdzieś w Polsce ten Marokańczyk? Będziemy pierwsi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie