18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:22
Avatar
salmonsky 2013-07-09, 0:01 4
Kapitan_Klozet napisał/a:

Ja tylko walcze o tolerancje i równouprawnienie dla wszystkich.


Zgłoś
Avatar
themrzdzisio 2013-07-09, 1:31
Rozumiem, gdyby to były podobne zwierzęta, ale żeby k***a osła z kozą pomylić ?
Zgłoś
Avatar
kacpierg 2013-07-09, 2:05
Na miesiąc miodowy ją zabiera
Zgłoś
Avatar
Libky 2013-07-09, 7:34
themrzdzisio
To tylko szmatołowy, nie wymagaj zbyt wiele
Zgłoś
Avatar
Moonlord 2013-07-09, 7:49
na całe szczęście u nas można zamówić kochankę pocztą! tylko zanim podmuchasz, musisz się nadmuchać
Zgłoś
Avatar
meme18 2013-07-09, 9:48
zbyszko z lublina napisał/a:

Durnie nie odróżniacie kozy od osła jak ciapaty kobiety od kozy



Kto przed Tobą mówił o kozie? Nigdzie nie ma mowy o kozie, ale jeśli chodzi Ci o mój post to piszę o kozie, ale nie w odniesieniu do filmiku.

______________

Du ber om förlåtelse på dina bara knän
men det är försent och du får ta ditt straff
Du bryter ihop och lipar som en hora
Dags att ångra ditt livs största misstag
Lifelover - Karma.
Zgłoś
Avatar
GWJ 2013-07-10, 5:50
Kapitan_Klozet napisał/a:

Ja pierdole. Ogarnijcie się. Co wy się tak ich czepiaceie? Coś wam Muzułmanie zrobili, że tak najeżdżacie na nich?



Jak za X lat będziesz się bał czy ci córki nie ukamienują za to że z gołą głową wyszła z domu, to wspomnisz "ekipa z sadola to jednak rację miała..."

Ja tam ich tępię. Wczoraj 3 sfragowałem. Idę idę ulicą, widzę trzech idzie. W turbanach oczywiście, bródki, wiadomo jak to araby. Ale ludzi tłum. No to pobiegłem pod wiadukt, i zacząłem wydawać dźwięk beczący, jakbym był jakąś chętną i napaloną kozą. Tamci zaczęli po swojemu gdakać coś i idą, widać zachęceni. Jak tylko pierwszy wszedł to mu takiego gonga wypłaciłem że aż mu się turban wyprostwoał. Padł na miejscu, KO. Drugi z nich podniósł kamień, a trzeci wyjął nóż. No ale co tam, co się będę arabów jakichś bać, widziałem w końcu kilka filmików na YT o tym jak się bić. No to złamałem kolano temu z kamieniem, no ale niestety ten z nożem mnie ujebał w ramię. No to już się wkurwiłem. Wykopałem mu nóż z ręki, przygniotłem kozojebcę do ściany, i tyle mu petard nasłałem że aż mu broda poodpadała. Zostawiłem ich tak, psów niewiernych, pod tym wiaduktem, bo trochę się bałem że świadkowie jacyś byli czy coś, żeby problemów z prawem przez to nie mieć.

Żartowałem, tak naprawdę przeszedłem na drugą stronę ulicy modląc się żeby mnie nie zauważyli.
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów