18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:13
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
Avatar
Abibabe 2024-07-23, 1:19
Taki feminizm to ja rozumiem, aż miło popatrzeć na te finezyjne płynne ruchy
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2024-07-30, 9:17
Właśnie przykład równouprawnienia to by byl jakby jej ktoś tak zajebał z partyzanta. Bo z nagrania wynika jedynie to że chłop jej coś tłumaczy, może sobie zasłużył ale nie koniecznie... 99% takich przypadków to po prostu nieuzasadniony przypadek ataku z strony kobiety bo ona umie bo ćwiczyła bo chłopak, starszy brat jej pokazał tyle że nie każdego faceta traktuje się jak potencjalnego gwałciciele póki on cię nie szarpie nie dotyka ty też nie masz prawa tego zrobić ale każdy zjeb bd klaskał bo babka powaliła chłopa... Nie ma to nic wspólnego z równouprawnieniem. Co innego byście pisali jakby chłop chłopa tak ujebał...

[ Dodano: 2024-07-30, 09:26 ]
PS ale mimo wszystko fajnie się to ogląda lecz jak wyżej nawet jak to było konieczne w obronie własnej (w co wątpię i nie widać tego na filmie) to nie ma to nic wspólnego z zasadami równouprawnienia po prostu chłop zerwał strzała od baby która umie się bić co to ma do równouprawnień kiedy to było zakazane? No nie przypisujcie wszystkiego pod jedno określenie bo babce gratulujcie a chłopa obrażacie a jakby chłop chłopa tak walnął to już beee z partyzanta cwaniaczek ....Takie wasze podwójne standardy. Ja wiem ze większość to typowe Ameby umysłowe i komentują to co wiadomo da najwiecej piwek a ze Rusek to trzeba dowalić podwójnie nie zależnie czy to ma sens ważne by publice się podobało .

[ Dodano: 2024-07-30, 09:35 ]
Równouprawnienie to by było jakby ona w przyszłości też tak oberwała za to samo bo zapewne nigdy się do chłopa nie rzucała i nic nie krzyczała na pewno jest mega spokojna i zawsze wszystko tłumaczy z zachowaniem dystansu... No właśnie takie baby co ćwiczą są 2 razy bardziej wybuchowe i agresywne. I prawdopodobnie jej po prostu słaba Psyha pękła i pojebalo jej się że to nie Ring powinna tak samo zerwać albo do pierdla za pobicie jak się nie umie kontrolować.
Miałem raz kontakt z taką jedną byłem zdziwiony czemu dziewucha do mnie cały czas startuje jakby chciała się bić, ignorowałem to to dopoki za nic nie dostałem z ręki od niej oddałem, nie było oburzenia co się dziwiłem i zaraz dowiedziałem się jak ją zgarniali z podłogi że ćwiczy od dziecka walki... No to się sprawdziła...Takie baby sa pojebane ostro nie każda ale jednak....

[ Dodano: 2024-07-30, 09:38 ]
Zasady moralne i to jak się powinno zachowywać nie zawsze idą w parze z umiejętnościami a jeśli chodzi o kobiety które ćwiczą walki to myśle że szczególnie im korba odpierdala i myślą że mają podjazd do chłopów 2 razy większych od SB. no trochę się rozpipsałem nikt tego nie przeczyta ale sama prawda kiedyś bd miał dla przypomnienia
Zgłoś