18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
pisage 2012-01-25, 10:11 1
to wcale nie jest takie prymitywne. Układ żyroskopowy, sterowanie czterema wirnikami (prędkość i kąt pochylenia). Tak jak Oskarek napisał, kosztuje to to ze 2k (zestaw do samodzielnego złożenia) plus aparatura. Do tego jeszcze kamerka i można sąsiadki podglądać
Zgłoś
Avatar
soqu1 2012-01-25, 10:30 3
Zamontowałbym na nim mojego kota, niech sierściuch nie myśli, że jest taki sprytny
Zgłoś
Avatar
xqwzts 2012-01-25, 10:36
Ciekawe ile sztuk rozpierdolił zanim śie tak śmigać nauczył :]
Zgłoś
Avatar
C................8 2012-01-25, 12:15 2
Ta prymitywna zabawka jest jednym z narzędzi pracy Toronto Emergency Task Force w skrócie ETF. Jednej z najszybciej reagujących elitarnych jednostek bojowych na świecie ds. porwań , zakładników itp itd. Ten helikopter przenosi kamerę z 200x powiększeniem obrazu i zasięgiem 3km do przesyłu obrazu na żywo .
Nie jest to prymitywne urządzenie.... ;p
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-01-25, 12:36 7

sadistic.pl/niemiecka-latajaca-maszyna-elektryczna-z-pilka-amortyzujac...
Zgłoś
Avatar
trigger 2012-01-25, 12:39
Śmierdzi fejkiem. Zwłaszcza to machanie kamerą.
A podobne cosie można kupić w sieci sprzętowej na S.
Zgłoś
Avatar
jur 2012-01-25, 12:43
ale nakurwia salta
Zgłoś
Avatar
mblbn 2012-01-25, 13:10
brzmi jak gigantyczny komar
Zgłoś
Avatar
paleciarz 2012-01-25, 13:13
1800zł na allegro. Droga zabawka.
Zgłoś
Avatar
chudy1989 2012-01-25, 13:22
pozorowo napisał/a:

dodać jakieś migające światła i polatać tym w nocy a od razu w mediach by mówili, że ufo obserwuje ziemię.





Mam takiego quada, za pare stówek można złożyć. na rc-fpv.pl jest napisane dużo na temat budowy.
Zgłoś
Avatar
noVic 2012-01-25, 13:28
angelbike napisał/a:

noVic sam jesteś prymitywny. Chciałem tylko dodać że filmowcy za wypożyczenie takich cudeniek płacą tysiące złotych ;]



pisage napisał/a:

to wcale nie jest takie prymitywne. Układ żyroskopowy, sterowanie czterema wirnikami (prędkość i kąt pochylenia). Tak jak Oskarek napisał, kosztuje to to ze 2k (zestaw do samodzielnego złożenia) plus aparatura. Do tego jeszcze kamerka i można sąsiadki podglądać



Calios18 napisał/a:

Ta prymitywna zabawka jest jednym z narzędzi pracy Toronto Emergency Task Force w skrócie ETF. Jednej z najszybciej reagujących elitarnych jednostek bojowych na świecie ds. porwań , zakładników itp itd. Ten helikopter przenosi kamerę z 200x powiększeniem obrazu i zasięgiem 3km do przesyłu obrazu na żywo .
Nie jest to prymitywne urządzenie.... ;p



Zwracać uwagę na błędy to macie opanowane do perfekcji, ale zrozumieć, co miał na myśli autor, to już was przerasta.
Zastosowałem jeszcze takie magiczne słowo jak 'może', ale widać, nie widzicie tego słowa.
Poza tym to ta zabawka wygląda na prymitywną, bo ma śmigła, szkielet, i trochę elektroniki w sobie, więc chyba wygląda na prymitywną, czyż nie?
Co innego jeśli mamy mówić o możliwościach tego urządzenia.
To już helikoptery zdalnie sterowane mają większe gabaryty, więcej elektroniki, i są cięższe.
Zgłoś
Avatar
DangerousBartek 2012-01-25, 14:41
Popierdala so much nice
Zgłoś
Avatar
Avoid 2012-01-25, 15:22
zapraszam na Politechnikę Rzeszowską, studenci lotnictwa mają okazję się wykazać i zbudować takie cudeńka
Zgłoś
Avatar
Stefan_Sigal 2012-01-25, 16:30
Przez ten dźwięk przypomniałem sobie o komarach.
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-01-25, 16:41 2
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie