18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
NealCaffrey 2012-09-12, 8:20
winthek napisał/a:

takie gibanie się przy piłeczce jebie pedalstwem na kilometr


Bo hejtowanie za monitorka jest bardziej męskie.
Stawiali Cię na bramce za młodego żebyś nie przeszkadzał? Taki wstręt do piłki i "kiwania się"
Zgłoś
Avatar
szczerkos 2012-09-13, 1:38
Mohi napisał/a:

Neymar to typowy nażelowany piłkarzyk któremu pieniążki do głowy uderzyły, po tych jego występach z tym od tego całego czeczereczecze czy jak to tam i ai se eu tu pego (co za pojebany tytuł) chłopak powinien przestać udzielać się medialnie...



Panie, co Pan pierdolisz. Obejrzyj chociaż raz mecz ligi brazylijskiej z udziałem Santosu, gdzie bez Neymara ofensywa praktycznie nie istnieje, a wtedy zacznij coś pisać, a nie tylko przez pryzmat jutuba.

Gość gra praktycznie na trzech pozycjach na raz (skrzydłowy, ofensywny pomocnik i napastnik) i robi takie cuda, że to się w głowie nie mieści. A technika to już w ogóle poezja, masz tu próbkę jego umiejętności, obejrzyj i jeszcze raz się zastanów co napisałeś.



Fakt, faktem, lekko sodówa mu do głowy uderzyła, lubi się lansować, ruchanko to On ma na każdym rogu w Brazylii, a gdzie nie pojedzie witają go jak króla. Dlatego nie śpieszno mu do Europy, bo kasa też w Santosie dobra (przed tym sezonem prezes Santosu rozwiązał drużynę kobiecą, żeby tylko utrzymać Neymara w drużynie i kiedyś zapewne mu się to zwróci).

Jest świadomy swojej klasy, ale to też tytan pracy, teraz nie chce mi się szukać ale sporo czasu poświęcał na treningi i nadal to robi, tak samo zresztą jest z Cristiano Ronaldo (uprzedzam, nie przepadam za nim), który jest prawdziwym profesjonalistą jak przystało na zawodowego piłkarza i grę w klubie traktuje jak pracę, czyli tak jak powinien.

Jeśli już chcesz pisać o medialnych pizdeczkach to masz tutaj naszych "pledbojów" z dawnych lat i zamknij jape, skoro masz marne pojęcie o piłce brazylijskiej.

Zgłoś
Avatar
NealCaffrey 2012-09-13, 9:08
Ogólnie śmieszą mnie takie hejterki, co mnie obchodzi czy koleś ma żel na włosach czy kij wie co jeszcze. Ważne, że na boisku (miejsce swojej pracy) odwala niesamowitą robotę. Tak samo jest w przypadku CR7, ludzie leją z niego, że laluś, że żel na włosach, a prawda jest taka, że pryki z brzuchami są po prostu zazdrośni. Przecież taki koleś wylał więcej potu na siłowni przez tydzien, niż niektórzy przez całe życie. Tak samo z kondycją, dla CR7 90 minut to żaden problem na boisku, były mecze, że kończył je nawet z rozwaloną kostką, wbrew pozorom teraz wielu symuluje, CR7 też się zdarza. Jednak często po ostrych faulach potrafi wstać jak gdyby nigdy nic i grać dalej na cholernie wysokim poziomie, to jest paradoks myślenia większości osób.

Tak samo jest z Neymarem, Messi i innymi piłkarzami, każdy inny styl ale nikt im tego za darmo nie dał, owszem w odkrywaniu talentów czasami liczy też się szczęście, ale ciężka praca widocznie im się opłaciła i i wysoko postawiony cel: dążenie do perfekcji.
Zgłoś