18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
pablo264 2014-06-26, 21:01
CO TO KURWA JEST ?! Wypierdalać mi z tym proszę. Jak chce się uczyć chemii czy fizyki to sobie książkę czytam albo oglądam programy naukowe a jak wchodzę na Sadistic to oczekuje mordowanych ciapaków i czarnuchów.
Zgłoś
Avatar
NessTV 2014-06-26, 21:08
Mam takie cos na codzien, gdzie sa martwe plody?
Zgłoś
Avatar
Varyz 2014-06-26, 21:18 2
@DanJ93 &@pablo264

Kurwa - zamknąć mordy. Wasz wkład w sadola jest zerowy, to się nie odzywać. Wrzućcie swoje materiały to zdobędziecie jakieś prawo głosu, bo póki co to wy sami rozpierdalacie portal kretyńskimi komentarzami. Można się od biedy dojebać, że to bardziej pasuje do "dokumentu" ale kij. Materiał zacny i dla autora piwo, dla was pomyje.
Zgłoś
Avatar
maksymilian45 2014-06-26, 21:41 6
pablo264 napisał/a:

CO TO KURWA JEST ?! Wypierdalać mi z tym proszę. Jak chce się uczyć chemii czy fizyki to sobie książkę czytam albo oglądam programy naukowe a jak wchodzę na Sadistic to oczekuje mordowanych ciapaków i czarnuchów.



Po twoim ubogim słownictwie i sposobie w jaki przekazujesz swoje myśli śmiem twierdzić że nie miałeś kontaktu z książką od dosyć dawna. Idę o zakład że kabla z telewizją podłączonego również nie masz. Kogo chcesz oszukać?

Oczekiwania masz niewygórowane.
Zgłoś
Avatar
Maro10 2014-06-26, 21:46
Jeśli ktoś mi powie że fizyka jest nudna i niepotrzebna to go tak go je**e że mu łeb z kołnierzykiem odpadnie.
Zgłoś
Avatar
nanab 2014-06-26, 21:56
Fejk, w prózni by się zmienił w gaz
Zgłoś
Avatar
Hannibal_PL 2014-06-26, 22:08
Fajne, śnieg z azotu ciekawe jak by się śnieżki zachowywały gdyby więcej go zgromadzić..
Zgłoś
Avatar
ketrba 2014-06-26, 22:22
Polecam stronkę amatroski portal naukowy. Niestety nie mogę dać linka bo za mało postów mam. Tam jest podobne doświadczenie. Nazwane Azot w kryształach.
Polecam stronkę jeśli kogoś zaciekawił ten temat.
Zgłoś
Avatar
Rysiek__z__Klanu 2014-06-26, 23:32 1
Dziwne. Skoro zmniejszają ciśnienie, to chyba powinno zacząć się gotować. Chyba czegoś nie rozumiem...

PS. Ciekły azot jest fajny, można wkładać rękę, robić "bomby" z plastikowych butelek 0,5l (jest pierdolnięcie ), ale gdy wyleje się na spodnie, to jest PRZEJEBANE. Kiedyś musiałem przed promotorem gacie zrzucać w tempie ekspresowym .
Zgłoś
Avatar
TheByQ 2014-06-27, 4:29
@santaxl Ty za to musisz być umysł ścisły jeszcze przed podstawówką, bo nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Przeczytaj jeszcze raz co napisałem i połącz kilka faktów.
Zgłoś