18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
kipax 2012-08-02, 21:23 4
ehbeng napisał/a:

Tak to jest jak panda za mocno napierdoli się eukaliptusem

Zgłoś
Avatar
mattheo 2012-08-02, 21:39
mam wyjebane na pandy ;] niech wpierdalaja co chca, niech robia co chca.... WYJEBANE. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
radzik. 2012-08-02, 23:22
chcę mieć pandę
Zgłoś
Avatar
Nadir1 2012-08-02, 23:44
Kurwa, nie wiem czy to wina systemu edukacji w szkołach, czy chęć zabłyśnięcia wiedzą tutaj, ale ludzie, powiedzcie mi - co to za różnica czym żywi się panda a czym koala? Zapewniam Was, że jeśli nie chcecie pracować jako obsługa w zoo (no chyba że macie takie ambicje) albo brać udział w teleturnieju typu 1 z 10 (którego czuję że bardzo mało osób stąd go ogląda, bo i tak nie wiedzą o co chodzi) to jest to wiedza zbędna.
Jeśli ta wiedza przydałaby się Wam w rozmowie z kumplami na browarze lub chociażby laską, to naprawdę musielibyście chyba pracować w zoo jeśli nie macie innych tematów.
Co do filmiku - panda po prostu była na coś chora (może faktycznie problemy z błędnikiem, ale na pewno nie spowodowane substancją o wzorze sumarycznym C2H5OH - już lepiej to zapamiętajcie bo może być na testach gimnazjalnych + rada dla gimnazjalistów - cyferki w tym wzorze zapisuje się w dolnym indeksie. ).
A, i zapewniam że na żadnej maturze, nigdy nie padło i nie padnie pytanie dotyczące tematu filmu. Może gdzieś na świecie, na jakimś kierunku studiów wymagana jest taka wiedza, ale, jak to mówi mój profesor od matematyki: "Nie warto zaśmiecać sobie głowy informacjami które są nieprzydatne". Uważam że ma rację.
Pozdrawiam wszystkich "NIE-PSEUDO-NAUKOWCÓW", że sobie takiego neologizmu użyję.
Zgłoś
Avatar
Anonim91 2012-08-03, 1:20
Te Pandy to tak samo pierdolnięte jak Ci wszyscy Azjaci.
Zgłoś
Avatar
TrooperBR 2012-08-03, 2:11
widzicie, tak samo jak człowiek

darwinizm to prawda
Zgłoś
Avatar
Dalione 2012-08-03, 10:47 1
Poniósł go melanż
Zgłoś
Avatar
qrczaksmp 2012-08-03, 19:37
i jak to ma nie wyginąć...
Zgłoś
Avatar
dymion 2012-08-04, 22:49 1
radzik. napisał/a:

chcę mieć pandę


Pandy tylko z wyglądu są miłe, tak naprawdę to skurwysyny.
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-08-05, 9:09
@Nadir1 w takim razie Tobie wystarczy tylko znajomość środków do czyszczenia talerzy i garnków, wzór sumaryczny wody., granica temperatury wody, w której się nie poparzysz, oraz angielski w stopniu retarded. Powodzenia na zmywaku...
Zgłoś