18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
Gszysztow 2012-08-07, 9:38
Tomszczak napisał/a:



Nie, wrzucę jak bijemy cię kutasem po mordzie.



Zostało Ci jakieś 28 dni wakacji, korzystaj. Baw się z kolegami, mamą, tatą, albo lepiej nie... ale jak już to wrzuć filmik
Zgłoś
Avatar
sebeks 2012-08-07, 10:20
twojamatkajestgruba napisał/a:

Ale pojeb...nie byłoby mu tak do śmiechu, gdyby ćwiczącemu sztanga spadła na krtań..



a jakim trzeba być pojebem by taką sztangę nad krtanią trzymać?
Zgłoś
Avatar
Colossus 2012-08-07, 11:29
Ja kiedyś nie podołałem sztandze o wadze 90kg i jebło mi na żebra, nie polecam
Zgłoś
Avatar
Tomszczak 2012-08-07, 11:43
Cytat:

Zostało Ci jakieś 28 dni wakacji, korzystaj. Baw się z kolegami, mamą, tatą, albo lepiej nie... ale jak już to wrzuć filmik



Nie będę z tobą polemizował idioto, może dlatego, że reprezentuję jakis poziom intelektualny, w przeciwieństwie do ciebie.

gardzę tobą.
Zgłoś
Avatar
Swka 2012-08-07, 14:43
Tomszczak napisał/a:


To na chuj tu wchodzisz? żeby sklecić kilka i tak niepoprawnych zdań na czyjś temat? Panie, sam Pan jesteś żenujący. Szkoda, że tacy ludzie jak ty uważają się za dorosłych. Tyle w temacie.



Umiesz pusty człowieku skleić zdanie bez żadnego przekleństwa ? Wygląda na to że nie, wiec nie gadaj tutaj o dojrzałości. I nie pyskuj, bo marny z Ciebie prowokator. Napinacze są tutaj zbędni i bezużyteczni.

Tomszczak napisał/a:



reprezentuję jakis poziom intelektualny



Jakiś napewno, ale niekoniecznie dobry poziom, przestań już pisać w tym temacie bo z każdym postem lecisz na dno.

twojamatkajestgruba napisał/a:



Pierdolisz pan - im większy uszczerbek na zdrowiu przez własną głupotę, tym więcej radości i śmiechu dla Nas



"Przez własną głupotę" - otóż to... to jest jak najwięcej radości i śmiechu, ale nie w taki specyficzny sposób jak na tym filmiku. ;
Zgłoś