18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Clip SpectraSoul
Naranha • 2013-02-12, 4:20
Nie jestem specjalistą od video, aczkolwiek wydaje mi się, że materiał całkiem fajnie nakręcony i poskładany.
W 00:45 wjeżdżają zwierzęta, namawiam do cierpliwości.



Oczywiście muzyka nie podpasuje większości true brudasom wyznającym wiarę w jedynego boga którym jest gitara.

Polecam w HD
Zgłoś
Avatar
fejzez 2013-02-13, 0:31 1
za drum&bass zawsze piwko
impreza bez wizuala jest chuja warta !!
Zgłoś
Avatar
W................u 2013-02-13, 1:27
Jest dnb, jest piwo
Zgłoś
Avatar
Naranha 2013-02-13, 3:50 4
szurbinho7 napisał/a:

Wrzucajacy to jakis zjeb genetyczny, kurwo brzydka co masz do tych jak to powiedziales "brudasow" ktorzy lubia slulchac takiej muzyki? Bo co bo jest grana tylko przez tych ktorych bardzo interesuje muzyka i ktorzy chca jej sluchac i ja tworzyc? Nie mam nic osobiscie do dj-ow bo to tez tworzenie muzyki, tak samo jak kazdy inny styl. Nie czepiaj sie kurwa kogos ktos slucha czegos innego niz Ty. Najlepiej zaladuj sie z rodzina na taczke i zjedz z gorki tepy kutafonie. Dziekuje za uwage.



Sam jesteś brzydki, a DJ nie robi muzyki tylko ją odtwarza robiąc przy tym różne dziwne rzeczy których nie ogarniesz, skoro nawet nie wiesz do czego służy Alt jełopie

Ja nikogo nie obrażałem, ostrzegłem jedynie osoby ograniczone muzycznie tylko do gitary, że nie będą zachwycone ową kompozycją.
Zgłoś
Avatar
burex666 2013-02-13, 18:54 1
całkiem spoko tyle,że muzyka chujowa, brakuje mi tu gitary, za to piwa nie będzie
Zgłoś