18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Clopping MOV
Taboretto • 2012-11-26, 21:42
Filmik autorstwa SpeedoSausage autora wielu porytych animacji.



Filmik dedykuję bronies jeśli takowi tutaj są
Zgłoś
Avatar
GrubyPsychol 2012-11-28, 7:36
A spoko >.< Generalnie mam wywalone na takie filmy...ale czasami to wkurwia.
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2012-11-28, 20:11 1
PsycholPL napisał/a:

Chujowe.Sam pomyliłeś Sadola z kwejkiem. Za temat karny kutas.Nie wiem czy masz coś do My Little Pony FiM i bronies i tak na prawdę to mam na to szczerze wyjebane.Więc teraz pakuj manatki i idź sobie.

PS : Jak masz się wpierdalać w tematy i pisać głupoty ty won



pewnie wyglądasz identycznie jak gość który wystepuje od 20 sekundy
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-11-29, 11:09
PsycholPL napisał/a:

Chujowe.Sam pomyliłeś Sadola z kwejkiem. Za temat karny kutas.Nie wiem czy masz coś do My Little Pony FiM i bronies i tak na prawdę to mam na to szczerze wyjebane.Więc teraz pakuj manatki i idź sobie.

PS : Jak masz się wpierdalać w tematy i pisać głupoty ty won [/quote

'Serial przeznaczony został dla małych dziewczynek, zyskał także duże grono fanów w wieku nastoletnim i studenckim, głównie płci mę'skiej, tzw. bronies[a], jak również żeńskiej – pegasisters[b].

lololo

Zgłoś
Avatar
GrubyPsychol 2012-11-30, 21:13
Ekhem..chodzi mi o to że jestem na tyle duży iż mogę oglądać to co chcę.MLP oglądam tylko dlatego że mogę uciec od tej jebanej szarej rzeczywistości..Tle mam na ten temat do powiedzenia
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2012-12-01, 8:36
PsycholPL napisał/a:

Ekhem..chodzi mi o to że jestem na tyle duży iż mogę oglądać to co chcę.MLP oglądam tylko dlatego że mogę uciec od tej jebanej szarej rzeczywistości..Tle mam na ten temat do powiedzenia



ja pierdole oglądaj ambitniejsze rzeczy niż kuce. Po za tym kuce śmierdzą :/
Zgłoś
Avatar
GrubyPsychol 2012-12-01, 12:24
Mmh..napewno są lepsze od narkotyków...MLP to narkotyk :3 Nie śmierdzą to jedna z lepszych i bardziej normalnych bajek...Derpy derpy doo...
Zgłoś
Avatar
Leginek 2012-12-01, 12:49
PsycholPL napisał/a:

Chujowe.Sam pomyliłeś Sadola z kwejkiem. Za temat karny kutas.Nie wiem czy masz coś do My Little Pony FiM i bronies i tak na prawdę to mam na to szczerze wyjebane.Więc teraz pakuj manatki i idź sobie.

PS : Jak masz się wpierdalać w tematy i pisać głupoty ty won



Ktoś tu przezywa niezły ból dupy Żyjemy w "wolnym" kraju gdzie każdy ma prawo mieć swoje zdanie i publikować takie materiały jakie mu się podoba.I SADOL jest miejscem na takie wstawki ! Materiał idealnie odzwierciedla ideologie portalu a ty po prostu zostałeś urażony bo mimo swojego wieku nadal lubisz kreskówkę/zabawki? dla dzieci :<
Zgłoś