18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
thewhitestar 2012-07-20, 21:13 7
Sythriel napisał/a:


5. Jaki sens miałoby informowanie porwanego kolesia do którego celujesz z broni, żeby wydobyć informację o tym, ze musisz zabezpieczyć broń, żeby nie odstrzelić mu łba?


Kurwa mać, gościu, jak nie oglądałeś filmu i nie wiesz o chuj chodzi w scenie to nie komentuj bo wyjdziesz na debila. A tutaj błaźnisz się podwójnie bo to PULP kurwa FICTION! Publiczne okazywanie że się nie oglądało Pulp Fiction jest porównywalne z przyznaniem się do sikania na siedząco!
Bambo prośba - na jutubie jest wrzucony cały PF w zajebistej wersji z lektorem, zadanie na dzisiejszy wieczór - oglądnij.
Zgłoś
Avatar
ssiwy 2012-07-20, 21:52
@up

chuje przez "ch"

Pojebało was wszystkich? Nie macie się juz o co kłócić?
Zgłoś
Avatar
S.O.A.D. 2012-07-20, 21:53 3
@Sythriel @McMenel

fan Tarantino opowie wam małą bajeczkę: Marvin, kurwa, był po ich stronie! Była to wtyczka Marsellus'a Wallace'a u Brett'a (koleś z którym współpracował, a ten chciał go oszukać). Strzał w głowę Marvina był zwykłym wypadkiem po akcji w mieszkaniu. God dammit...
Zgłoś
Avatar
mario7778 2012-07-20, 21:56 1
to sa kurwa filmy!!!!
jakby zrobili jak na obrazkach to by nie bylo jebanego filmu!!!
na cos co trwa 10 minut raczej nikt do kina nie pojdzie!!!
Zgłoś
Avatar
contracts 2012-07-20, 22:07
a to wszystko z joemonster
Zgłoś
Avatar
bugmenot789 2012-07-20, 22:17
Joemonster tylko przetłumaczył. Pomysł jest z reddita albo z collegehumor...
Zgłoś
Avatar
skandal89 2012-07-20, 23:06
@contracts i chuj z tego skąd to jest, ja nie wchodzie np na żadne pierdolone kwejki i joe, tam też sie znajdą jakieś ciekawostki i fajnie, że ktoś to wylawia z tego gówna.
Zgłoś
Avatar
nanab 2012-07-20, 23:18
1. A słyszałeś o czymś takim jak artyleria przeciwlotnicza?
Zgłoś
Avatar
kuzioraa3 2012-07-21, 0:04
Chcecie sie klocic o tym ze "co by bylo gdyby" jak i tak kazdy wie najlepiej, co wy nie macie dziewczyn ...
zreszta kogo ja oszukuje?
Zgłoś
Avatar
S................i 2012-07-21, 0:32 1
Przecież Gandalfa gra Żyd, pewnie miał w tym jakiś interes, że wlekli się przez te wszystkie krainy.
Zgłoś
Avatar
Sythriel 2012-07-21, 1:35 1
@thewhitestar. oglądałem PF, jak każdy szanujący się człowiek i to bez lektora . a moja wypowiedź tyczyła się nie występującego w filmie "czekaj zabezpieczę gnata bo Jules wiezie nas po wybojach"

Informowanie kogoś kogo chcesz zastraszyć celując w niego bronią o fakcie, że musisz ją zabezpieczyć po to, żeby przypadkiem go nie postrzelić jest BEZ SENSU.
Samo PF też nie ma większego sensu ale o to chodziło i przez to jest genialne. Wracając autor co by było gdyby zrobił coś bez sensu.

Naucz się czytać ze zrozumieniem

@Bongman. Orły pokonały bestie gdyż po zniszczeniu pierścienia armie mordoru wraz z bestiami się rozpierzchły itd.
Zgłoś
Avatar
skandal89 2012-07-21, 14:36
kurwa przypomina mi ten temat kłutnie ze sprzedawców 2 odnośnie wladcy pierścieni.
Zgłoś
Avatar
Pionier 2012-07-21, 17:15 2
@up
Dokładnie o tym samym pomyślałem, proszę o to ten fragment:
Zgłoś