18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
d................o 2009-04-26, 8:57
Adresy mi sie nie pomyliły...Tu jest samotnia dla pojebow??Widze szyderstwo z kalekiej laski to sie odzywam...
Centurion-pewnie że tak,ale to mnie jakos szczegónie tkneło...jest tu w chuj bzdur[bo co jest "smiesznego" w zupie z embrionu]...
Life4Rent-pij psu z chuja...w przeciwienstwie do ciebie ja nie musze prosic o pozwolenie...
Zgłoś
Avatar
L................t 2009-04-26, 16:47
donEligio napisał/a:

Life4Rent-pij psu z chuja...w przeciwienstwie do ciebie ja nie musze prosic o pozwolenie...

końska spierdolino, takie teksty to możesz kolegą z podwórka napierdalać, zgaduje że masz pewnie kaleką starą albo starego albo sam masz tępa kurwo cztery głowy i zero mózgu, no ale cóż pewnie bóg miał w tym jakiś cel że tworzy takie jebane indywidua jak ty, jak szukasz współczucia dla kalek to spierdalaj na inne forum bo tutaj go nie znajdziesz
Zgłoś
Avatar
KozaK 2009-04-26, 17:26
Takie rozmowy to na PW, bo nie chce się nawet na to patrzeć...
Zgłoś
Avatar
d................o 2009-04-26, 21:25
Nie szukam współczucia,usiłuje ci udowodnic że z powodu swojej płytkiej mentalności w łancuchu pokarmowym jesteś niżej niż pies...
A co do kalekiej starej to raczej z twoja cos nie tak ze takiego zjeba z dupy wypuściła.No chyba że cie stary urodzil,co by wszystko tlumaczylo...
Zgłoś
Avatar
Sledzislaw 2009-04-27, 2:44
Wybaczcie (pytanie przede wszystkim do Centuriona) ale nie mogę nigdzie znaleźć regulaminu ostrzeżeń, czy czegos w tym stylu... Z czystej ciekawosci chciałem się dowiedzieć czym różni się (pod względem ,,estetycznym" - poziomem wulgarności chociażby) wypowiedź Life4rent i donEligio? Chodzi mi o ostrzeżenia za wypowiedzi...
Zgłoś
Avatar
bogas000 2011-02-09, 16:07
4 dziury w jednym
Zgłoś