18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
szmiglak 2012-11-20, 23:45
pieniądze szczęścia nie dają, ale można za nie kupić żelki - a to prawie to samo przesłanie ładne filmu, lecz utopijne niestety
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-11-20, 23:58
Przesłanie jest bardzo dobre, sensowne i jak najbardziej realne, ale nie dla wszystkich. Dla większości dwudziestolatków (i dużej części osiemnastolatków) już za późno na takie podejście do życia, ale mogą oni wychować swoje potomstwo w ten sposób. Nigdy nie potrafiłem zrozumieć ludzi, którzy odciągali swoje dzieci np. od sportu, bo najważniejsze były oceny w szkole. Tak się rujnuje dzieciom życie i nie mówcie, kurwa, że nie.
Zgłoś
Avatar
antropoid 2012-11-21, 0:04 2
W systemie bez pieniędzy nie byłoby nawet pieprzonego ołówka...

Zgłoś
Avatar
brandon 2012-11-21, 0:56 1
Prawda jest taka, ze zawsze bedzie chujowo..
Zgłoś
Avatar
longlong7 2012-11-21, 5:04
pieniądze nie miały by znaczenia? da się to zrobić! ale to marzenie tylko dla każdego siebie dla własnego ja, jeśli chcesz żeby tak się stało pierwszy zacznij tak myśleć.... co? nie da się? pewnie chcesz wygrać w totka czy mieć bardziej realne marzenia i więcej zarabiać? a i właśnie pracował byś za darmo? nie pracował byś? gdyby każdy nie pracował to nie było by niczego prawda? uprzęży do wspinaczki, samochodów, gazet, jedzenia, bo po co to robić skoro nic się nie dostanie w zamian?
Zgłoś
Avatar
alchemsit 2012-11-21, 8:21
Pomysł fajny , ale jeść też lubię a w sklepie raczej za szyszki nic nie kupisz.
Zgłoś
Avatar
c................l 2012-11-21, 9:45
Ciekawe bardzo ciekawe

Tyle że dla każdego pieniądze mają inne znaczenie po co mi kasa skoro są rzeczy których za pieniążki nie kupie ? Są chwile które dwa razy w życiu się nie zdarzają albo je masz albo nie, i pieniążki nic tu nie pomogą

Ja osobiście mogę pracować jako dziadek klozetowy byle by było mnie stać na utrzymanie rodziny i coś jeszcze z tego życia mieć i być szczęśliwym milionów do tego nie potrzebuje ;p
Zgłoś
Avatar
ziemniak1311 2012-11-21, 10:05
Wkurza mnie fakt że teraz wszystko jest przerabiane na język angielski. Wkurza mnie fakt że częściej używa się języka angielskiego niż polskiego. Wkurza mnie fakt że wplata się język angielski do naszego języka narodowego. Wkurza mnie jeszcze to że teraz każdy musi znać język angielski inaczej nie poradzi sobie w życiu i nie znajdzie dobrej pracy !!
Zgłoś
Avatar
antropoid 2012-11-21, 11:56
Ziemniak1311, niestety, tak było zawsze. Kiedyś była to łacina, potem francuski, teraz angielski. Ciesz się że nie chiński...
Zgłoś
Avatar
Szczwany_Lisek 2012-11-21, 13:06 1
Film nie jest o tym co by było, gdyby nie istniały pieniądze, tylko gdyby nie miały dla nas tak wielkiego znaczenia jak teraz. Uświadomcie to sobie zanim napiszecie kolejne idiotyczne komentarze o płaceniu butami i cywilizacji bez pieniędzy.
Zgłoś
Avatar
olokali 2012-11-21, 18:30
Jak wyście się wszyscy uczepili tego stwierdzenia, że pieniądze nie miałyby znaczenia... Tu w ogóle nie o to chodziło... To stwierdzenie miało tylko zainicjować myśl, żeby wydobyć jakieś wewnętrzne marzenia, o swoim wymarzonym zajęciu w przyszłości. Miało dać do myślenia i sprawić, żeby człowiek zadał sobie pytanie: "Co bym robił w życiu, jeżeli nie musiałbym zarabiać. Tyle. A nie, wszyscy jak rzepy tych pieniędzy i wykazywania, że pieniądze są potrzebne etc. etc. etc.
Zgłoś
Avatar
zeto88 2012-11-21, 23:08
@nathaniel.demerest Stary, jaki Ty jesteś ograniczony...
Zgłoś