18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
EdmundKemper 2014-06-15, 8:44 4
O ja pierdole.
@Johny A ja chodzę w skarpetkach i sandałach bo są wygodne i chuj, a na Zachodzie nawet nie wiedzą, że my się z tego śmiejemy bo dla nich to nie jest nic wyjątkowego.
Zgłoś
Avatar
Rudebwoy90 2014-06-15, 9:48 6
Chodzenie w japonkach jest dla ciot, jak widzę na mieście gościa w tych gumowych, basenowych to mi się rzygać chcę. Nawet kobiety chujowo w takich wyglądają, brzydkie to i do tego syry brudne...Faceci w japonkach wyglądają jak pizdy, goniące za trendami.
Zgłoś
Avatar
cinek77 2014-06-15, 10:12 1
pi*rdolenie pewnie 90% z was co sie tu wypowiadaja chodza w japonkach:) tak ja tez i mam w*jebane reszta zaklada skarpetki i sandaly na plaze (:
Zgłoś
Avatar
B................3 2014-06-15, 11:05
fuck, muszę powiedzieć rodzicom, że jestem pedałem.
Zgłoś
Avatar
mateusz1310 2014-06-15, 11:10 1
@Takeya
odpierdol się kurwa od sandałów
Zgłoś
Avatar
Mementos 2014-06-15, 11:37
@Takeya
Sandały czy japonki są dla kobiet i dzieci. Jak facet w tym chodzi jest pedałem. Obojętne czy sandały czy japonki, jedno i drugie jest pedalskie (czyt. nie eleganckie). Także gratuluje odwagi i przyznania się do bycia pedałem. Jak już sie ujawniłeś w internecie to wypadałoby rodzicom też powiedzieć
Zgłoś
Avatar
SaveTheTrees 2014-06-15, 11:39 1
Coś przegapiłem? Tyle lat japonki to były klapki jak klapki, aż dziś czytam, że pedalskie.
Zgłoś
Avatar
2................d 2014-06-15, 11:51 1
po co przypierdalać sie do tych japonek i kubotów+skarpety. Japonki - pedalskie, kuboty+skarpety - "cebulaki"... Ja np noszę co jest wygodne i jeśli sandały mnie obcierają a za gorąco na inne buty to zakładam do nich kurwa skarpetki. I mam wyjebane na ten cały internetowy "faszyn"
Zgłoś