18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
raistpol 2024-04-11, 2:12 7
ja pierdolę, wpierw reptalianie się mimikują a teraz blobfishe osiągneły ten poziom

Zgłoś
Avatar
Krak 2024-04-11, 11:04
trudne sprawy na sadistiku...
Zgłoś
Avatar
Nemrod90 2024-04-11, 12:00 4
420710247365 napisał/a:

Ma rację. Amerykanie to tłuste świnie. Ale to nie przez tłuszcz a przez cukier i syrop glukozowo-fruktozowy który dodają tam do wszystkiego. Najgorsze są słodzone napoje. Od tego się tyje najbardziej. Raz wychodziłem z Tesco i zobaczyłem przed sobą bardzo tłustą dziwkę pchającą z trudem wózek pełen czegoś. Żeby się upewnić czego nie powinienem kupować zerknąłem przez jej ramię. Miała tam kilka multipacków chipsów i 6 dwulitrowych butelek coca-coli.



Żeby to tylko w USA tak było. U nas też we wszystkich wysoko przetworzonych (i nie tylko) produktach jest najebane pod sufit różnych szkodliwych i tuczących gówien. Myślący ludzie tego syfu nie jedzą, ale wielu jednak żre, w myśl zasady "nieważne czym, byle tylko napchać bebzon".
Zgłoś
Avatar
elim 2024-04-11, 17:19 1
420710247365 napisał/a:

Ale to nie przez tłuszcz a przez cukier i syrop glukozowo-fruktozowy



Uprawiają w USA ogrom kukurydzy i gdzieś trzeba upchać to co wyrośnie, wymyślili więc żeby robić z niej syrop glukozowo-fruktozowy (straszne gówno, jeśli widzicie go w składzie to unikajcie takiego produktu) który wciskają do wszystkiego, dzięki temu amerykańska służba zdrowia zarabia kokosy.
Zgłoś
Avatar
Angevil 2024-04-12, 0:46 1
420710247365 napisał/a:

Ma rację. Amerykanie to tłuste świnie. Ale to nie przez tłuszcz a przez cukier i syrop glukozowo-fruktozowy który dodają tam do wszystkiego. Najgorsze są słodzone napoje. Od tego się tyje najbardziej. Raz wychodziłem z Tesco i zobaczyłem przed sobą bardzo tłustą dziwkę pchającą z trudem wózek pełen czegoś. Żeby się upewnić czego nie powinienem kupować zerknąłem przez jej ramię. Miała tam kilka multipacków chipsów i 6 dwulitrowych butelek coca-coli.


Do jutra może nawet nie starczyło...
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-04-12, 13:35 1
Mzimu napisał/a:

Amerykanie żrą najgorszy syf jaki moze być jeszcze uznany za jedzenie. Ich śniadania produkują drive-ins, pełno jest tam sieciówek z syfem w kubełkach.

Oprócz jakości, znaczenie ma też i ilość. A ci żrą dwa obiady dziennie, plus ich śniadanie to też nie dwie kromki chleba z czymś tam a dania obiadowe tyle że mniejsze (to ostatnie ma zastosowanie do powiedzmy 10% społeczeństwa).

420710247365 napisał/a:

Ma rację. Amerykanie to tłuste świnie. Ale to nie przez tłuszcz a przez cukier i syrop glukozowo-fruktozowy który dodają tam do wszystkiego. Najgorsze są słodzone napoje. Od tego się tyje najbardziej.

Kiedyś jak mi się przytyło stosowałam różne diety, ze słabym efektem. A wystarczyło odstawić napoje i słodycze, teraz żrę jak leci a problemów z wagą nie mam.
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2024-04-13, 6:21
smc napisał/a:

Najzdrowiej odżywiają się Koreańczycy północni. Z całego społeczeństwa tylko jedna osoba ma nadwagę.


Tak ale nie próbujmy ich naśladować....
Zgłoś