18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
DyndaS 2012-10-09, 0:21 1
Dziś podczas przebierania się po basenie w szatni natrafiłem na kilku gimbusów.
Znali więcej przekleństw niż normalnych słów...
Zgłoś
Avatar
chrap 2012-10-09, 1:58
A pierdolicie. Teraz kurwa przynajmniej większa różnorodność wśród małolatów. Pamiętam jak w podstawówce i jeszcze na początku ogólniaka wszyscy zapierdalali w jasnych poszerzanych bigstarach silverminach. Na przestrzeni kilku lat miałem 5 par o delikatnie różniących się odcieniach (zajebiście mi się podobały te jeansy wtedy). To było kurwa dopiero przyjebane. Ostatnio szliśmy z kumplem i 2 małolatów jarało szlugi (koło 13 lat), to zaczął pierdolić jaka ta dzisiejsza młodzież pojebana, no ale sam zapomniał, że sami zaczynaliśmy palić jak mieliśmy po lat 10 i też parę przypadkowych osób nas z tymi szlugami widziało. To, że jara szlugi źle, to że na podwórko nie wyjdzie i cały dzień przed kompem siedzi to kurwa źle (no rzeczywiście z tym kompem to tragedia teraz jest, ale w moim dzieciństwie nie było internetu, tylko atari 65xe na którym zapierdalałem do końca podstawówki no i nie było co na nim siedzieć tyle czasu). Ale to już jest taki zwyczaj. Niech 18latkowie dalej pierdolą jakie to dzisiejsze 14taki są zjebane, a 23 latki niech jebią i na jednych i na drugich. Ja się już wyżaliłem
Zgłoś
Avatar
Magnic 2012-10-09, 8:12
chrap napisał/a:

A pierdolicie. Teraz kurwa przynajmniej większa różnorodność wśród małolatów. Pamiętam jak w podstawówce i jeszcze na początku ogólniaka wszyscy zapierdalali w jasnych poszerzanych bigstarach silverminach. Na przestrzeni kilku lat miałem 5 par o delikatnie różniących się odcieniach (zajebiście mi się podobały te jeansy wtedy). To było kurwa dopiero przyjebane. Ostatnio szliśmy z kumplem i 2 małolatów jarało szlugi (koło 13 lat), to zaczął pierdolić jaka ta dzisiejsza młodzież pojebana, no ale sam zapomniał, że sami zaczynaliśmy palić jak mieliśmy po lat 10 i też parę przypadkowych osób nas z tymi szlugami widziało. To, że jara szlugi źle, to że na podwórko nie wyjdzie i cały dzień przed kompem siedzi to kurwa źle (no rzeczywiście z tym kompem to tragedia teraz jest, ale w moim dzieciństwie nie było internetu, tylko atari 65xe na którym zapierdalałem do końca podstawówki no i nie było co na nim siedzieć tyle czasu). Ale to już jest taki zwyczaj. Niech 18latkowie dalej pierdolą jakie to dzisiejsze 14taki są zjebane, a 23 latki niech jebią i na jednych i na drugich. Ja się już wyżaliłem



Ja przynajmniej mam do tego prawo żeby narzekać. Nie należałem do tej grupy sprzeczającej się wiecznie rodzicom i uważającego się za najważniejszego. Taka szara osoba, która nikomu nie przeszkadza ale większość uczniów się z nią liczy (do słabych nigdy nie należałem).
Zgłoś
Avatar
pawel-jwe 2012-10-09, 9:04
Magnic napisał/a:

Taka szara osoba, która nikomu nie przeszkadza ale większość uczniów się z nią liczy (do słabych nigdy nie należałem).


Uwierz mi, co najmniej dziwnie to brzmi, a już na pewno masz jakieś kompleksy...
Zgłoś
Avatar
pauauek 2012-10-09, 9:14 2
Nie kłócię się już, bo Abaradab i Pokus się z was śmieją
Zgłoś
Avatar
Kutas Szatana 2012-10-09, 10:26
ej, licealisty, studenty i inne już pracujące bądź się opierdalające, zapomniał wół jak cielęciem był? mnie to śmieszy, ale nie ukrywam, jak sobie przypomnę gimbazjum, to rozmowy z kumplami wyglądały tak samo, a ćwiartka na 4 to było COŚ!

mnie się podoba, miło się pośmiać nomen omen z siebie.
Zgłoś
Avatar
szymek61 2012-10-09, 13:15
To jest straszne, że u mnie na publicznej, renomowanej uczelni są jeszcze takie typy
Zgłoś
Avatar
krag 2012-10-09, 14:17
Cytat:

Teraz są pedały z za krótkimi skarpetami dla kobiet/dziewczyn.



Cool story bro. Pomijając fakt, że nawet osoby po 50tce noszą stópki. Ale to też pewnie pedały z gimbazjum
Zgłoś
Avatar
Czeczeszko 2012-10-09, 15:00
Wkurwia mnie to połączenie full cap + kaptur :/
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2012-10-09, 15:26
to ten pan ma problem z tym, że ktoś poprawia włosy? ja też lubie sobie włosy poprawić, ale nie wiedziałem że tak nei można :O!
Zgłoś
Avatar
Magnic 2012-10-09, 15:37
krag napisał/a:



Cool story bro. Pomijając fakt, że nawet osoby po 50tce noszą stópki. Ale to też pewnie pedały z gimbazjum



Zgadnij dla kogo zostały wydane te "stópki"
Zgłoś
Avatar
Helmut 2012-10-09, 16:13
Magnic napisał/a:



Zgadnij dla kogo zostały wydane te "stópki"



Faktycznie, najlepiej śmigać w niskich butach, krótkich spodenkach i skarpetach za kostkę. Skoro gacie zostały wymyślone dla kobiet żeby im po nogach nie ciekło przez kilka dni w miesiącu, to znaczy że facet nie może w nich chodzić?
...
Zgłoś
Avatar
Quasit 2012-10-09, 16:31
Chujowe tbh. Gimbole nie są tak żałośni, jak Ci dwaj. Nie jesteśmy.
Zgłoś
Avatar
miszcz358 2012-10-09, 16:56
@ALL UP

Macie gorsze problemy niż w gimnazjum czy liceum...
Zgłoś
Avatar
Magnic 2012-10-09, 17:48
Helmut napisał/a:



Faktycznie, najlepiej śmigać w niskich butach, krótkich spodenkach i skarpetach za kostkę. Skoro gacie zostały wymyślone dla kobiet żeby im po nogach nie ciekło przez kilka dni w miesiącu, to znaczy że facet nie może w nich chodzić?
...



A co ma piernik do wiatraka? Ja mówię o skarpetach a ty z gaciami wyskakujesz. Dodatkowo są różne rodzaje i gaci i skarpet. Tak samo jak są gacie dla kobiet tak samo są takie dla mężczyzn i to samo jest ze skarpetami.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie