18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
Zachar22 2013-08-13, 1:38
na prawdę nie wiem czemu tak ich hejtujecie, chlopaki mają jakiś pomysł i chcą to przekazać innym, wy nic procz picia alkoholu i wrzucania muslimom nie robicie, oni przynajmniej probują nas rozbawić, nie rozumiecie tego?. Zartowałem nie ma piwa za abstrapedałów
Zgłoś
Avatar
bliZz. 2013-08-13, 9:48 2
POlskie koksy pierdolone, ludzie mlodzi to oglądną i pozniej się zniechecą. Na PRAWDZIWEJ siłowni tak nie ma kurwa tam sie nie przychodzi gadac czy smieac się tylko przychodzi sie cwiczyć. To co jest przedstawione na tym filmiku nie jest smieszne i w chuj niedojrzałe
Zgłoś
Avatar
p................7 2013-08-13, 14:40
Gówno prawda, tak zachowują się i tak gadają na siłowni czy sali treningowej tylko takie sezonowe zjeby jak oni. Naprawdę silni i/lub duzi kolesie (i zwykle nieważne czy na koksie czy nie) najczęściej nie gadają bo nie mają czasu - przyszli na trening a nie pierdolić. A jak już otwierają japę to albo z sensem albo pożartować z kumplami.
Zgłoś
Avatar
sidian 2013-08-13, 18:23
U mnie wiecznie o polityce pierdolą, aż się rzygać chce. O brzozach w smoleńsku, o ryżym, o kaczym i inszych chujach. No i jeszcze wiecznie sobie "technikę" poprawiają i nakurwiają z "grubej wiedzy". Z reguły chuja wartej. Bez słuchawek w uszach się nie da.
Zgłoś
Avatar
fazzie 2013-08-14, 14:20
haha o ja pierdole, gimbaza opanowała ten temat

sezonowcy? pare osob z tego filmiku zapierdala dluzej na silownie niz wy darmozjady macie tutaj konto
"tak sie nie mowi na silowni"
"eee tak to mowia sezonowcy"

brawo chlopaki, wlasnie pokazaliscie wszystkim ze jestescie idiotami i nie zrozumieliscie filmiku
jak juz chcecie hejtowac to wyjdźcie z brodzika intelektualnego

tataPszemka napisał/a:

wreszcie pedały w dupe jebane coś śmiesznego zrobiły, o ile się nie mylę 3:07 to CM3 treca



akurat BCAA ale faktycznie treca
Zgłoś