18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
Avatar
z................m 2014-03-19, 0:22 1
Jesteś idiotą, to można stwierdzić na bank. Używasz argumentów, których nie rozumiesz. Jeżeli Kalisz nie jest dla ciebie inteligentny to powiem ci jedno. Takiej kasy i takich wpływów to ty się do końca życia nie dorobisz tym swoim bełkotem. I chuj strzelił twoje wywody.

Tylko, że ja pisałem o Kaliszu jako o człowieku. To ty wpierdalasz w to wszystko politykę. Później się dziwisz, że ten wasz JKM od lat przepierdziela wybory. Właśnie dzięki takim jak ty. Między innymi, oczywiście to nie jest jedyny powód. Trzymajcie tak dalej, sukcesu do śmierci jakoś nie przewiduję.
Zgłoś
Avatar
abcdefgz 2014-03-19, 7:36
zincum, Jest On albo głupi, albo niemoralny., jak każdy socjalista.
Takiej kasy i wpływów? I co, uważasz że to w jego przypadku jest sukces? Hahaha ....No kurwa niemoge...zabij sie kmiocie
Ten kraj jest syfem właśnie przez takich ludzi jak ty, dla których nie liczą się realne wartości a jedynie wpasowanie w system. Chuj niby strzelił moje wywody bo Rysiu ma kase? To jest twój argument? W Rakim razie jesteś kompletnym bezmózgiem
Zgłoś