18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
SzycaKudłaty 2016-09-08, 14:11
Ale reakcja kierowcy ciężarówki też musiała być ciekawa jak przejechał ponad połowę tunelu
Zgłoś
Avatar
r................u 2016-09-08, 15:53 5
uneventful napisał/a:



które chciały zobaczyć co się stało, bo uwierz, że to niecodzienne zjawisko w Krakowie,...



W tym wsiokowym Krakowie to rzeczywiście musi być nudno, skoro tak się usprawiedliwiasz Kraków = Buraków! Kraków to Polska B.
Zgłoś
Avatar
PartizantPń 2016-09-08, 16:07
Czym on to rozjebał to nie wiem, ale wspomniałeś że był pół roku temu remont tego wiaduktu, a ktoś pisał ze skoro na znaku jest 3.8 to musi być w rzeczywistości 4.10. Ja nie raz spotkałem się z tym, że po remoncie wiadukt wydawał się niższy, bo była nowa wylewka asfaltu, a znaki pozostawały takie same.
Zgłoś
Avatar
uneventful 2016-09-08, 17:41 2
rzklanu napisał/a:



W tym wsiokowym Krakowie to rzeczywiście musi być nudno, skoro tak się usprawiedliwiasz Kraków = Buraków! Kraków to Polska B.



tam u Ciebie w dupie to musi być dopiero luksus
Zgłoś
Avatar
siwybis 2016-09-08, 17:48
Odjebać się od autora, ważne że dobrze nagrane, browar leci:)
Zgłoś
Avatar
P................e 2016-09-08, 18:53 1
xeper666 napisał/a:

I właśnie przez takich cebulaków jebanych jak ty, który zwalnia do 5km/h zeby zobaczyc co sie dzieje, powstaje korek.
Chuj ci w dupe



ostatnio jak jechałem busem, to na radyjkach było słychać "co się dzieje? ile kilometrów??" Na jednej jezdni była stłuczka, chociaż auta na awaryjny sholowane... na drugiej jezdni zdarzyło się NIC. Korek 9 km

Jebać gapiów idiotów.
Zgłoś
Avatar
minetek 2016-09-08, 20:01
xeper666 napisał/a:

I właśnie przez takich cebulaków jebanych jak ty, który zwalnia do 5km/h zeby zobaczyc co sie dzieje, powstaje korek.
Chuj ci w dupe


może na to właśnie liczy....
Zgłoś
Avatar
waloos 2016-09-08, 20:02
przed takimi wiaduktami to powinny wisieć jakieś belki albo łańcuchy.
Zgłoś
Avatar
minetek 2016-09-08, 20:06
@up
w kilku miejscach widziałem takowe a i tak napierdalają w nie jakby miał się cud zdarzyć i w jakiś sposób mieli by się obniżyć
Zgłoś
Avatar
uneventful 2016-09-08, 21:26
minetek napisał/a:


może na to właśnie liczy....



nie mierz wszystkich swoją miarą
Zgłoś
Avatar
bartekketrab 2016-09-08, 21:36
Powiem jako były trucker . Przejechałem naszą piękną Polskę wzdłuż i wszerz x razy . Przejechałem też Europę zachodnią i południową . Też x razy . Mój samochód to była stary Mercedes "solówka" o wysokości 370 cm na pusto .Z mojego doświadczenia k...a wiem że w Polsce praktycznie żaden przepust/most/wiadukt pod którym przejeżdżałem nie trzymał wymiaru . Zawsze był za wysoki , nigdy nie za niski . A na zachodzie jak jest napisane 3, 90 m to jest 3, 90 i może 5 centów w górę MAX !!!! A w Polsce postawili znak 3,30 m , pytam na CB , a kierowcy mówią że 4,40 m spoko wchodzi .Chuj tam , jak niewierny Tomasz powoli wpełzam pod tunel , patrzę przez okno , a tam nawet bat od CB nie maca sufitu .... Więc kierowcy nie usprawiedliwiam , ale wiem że u nas drogowcy w chuja grają ze znakami dopuszczalnej wysokości i tyle (kierowcy osobówek nie zwracają na to uwagi bo po co )
Zgłoś
Avatar
minetek 2016-09-08, 21:50
uneventful napisał/a:



nie mierz wszystkich swoją miarą


za ciasny chyba byłbyś dla mnie
końcówka filmu pokazała twój PSJ
Zgłoś
Avatar
r................u 2016-09-08, 21:58
uneventful napisał/a:



tam u Ciebie w dupie to musi być dopiero luksus



Ha! wiedziałem, że gówno-burza na Kraków cie ruszy leszczu. Jak każdego Krakusa.

hahahah

Stolyca jest jedna! W A R S Z A W A!

Kraków myje zęby szczotką do butów!
Zgłoś
Avatar
uneventful 2016-09-08, 23:06
minetek napisał/a:


za ciasny chyba byłbyś dla mnie
końcówka filmu pokazała twój PSJ



nie brałem nigdy w dupę, zatem się nie wypowiadam, Ty widzę jednak jesteś bardzo rozgadany w tym temacie, ale nie wnikam

co do mojego stylu jazdy: nie będę zjeżdżał na prawy pas po to, by jakiś naganiacz z internetu przypadkiem nie zwrócił mi uwagi, tym bardziej, że zaraz i tak bym na ten pas wrócił, bo za chwilę tam jest przystanek autobusowy i cały ten pas stoi.
PS. Szkoda, że nie mam kamerki z tyłu, bo ciekawe co powiesz na to, że to za mną jeszcze samochód jechał 20 metrów dalej, bo również się gapił. I to samo robił każdy samochód za mną i przede mną, a mimo to korek miał co najwyżej 100 metrów, gdybym ja szybciutko zaczął zapierdalać pod to czerwone światło, to i tak korek dalej miałby 100 metrów. Ale trzeba trochę popisać ochy achy, żeby zebrać wirtualnych piwek

Podsumowując - Twoją opinię na ten temat spuszczam właśnie w toalecie

rzklanu napisał/a:

Ha! wiedziałem, że gówno-burza na Kraków cie ruszy leszczu. Jak każdego Krakusa.

hahahah

Stolyca jest jedna! W A R S Z A W A!

Kraków myje zęby szczotką do butów!



jebie na kilometr, że jesteś typowym trollem, więc nie bardzo wiem z czego się cieszysz, bo wcale mnie nie sprowokowałeś - w Krakowie mi się bardzo podoba, a do Warszawy jadę tylko jak muszę, bo nic tam ciekawego ani oryginalnego nie ma, dobrze natomiast, że znasz swoją wartość i wiesz, gdzie mieszkasz - Twój podpis to pokazuje. Mam jednak pewne przypuszczenia - po prostu jesteś z Radomia i fanatycznie postulujesz za aneksją do stolycowego powiatu

youtube.com/watch?v=Zo0O3FtpD94 - tyle do powiedzenia o Warszawie i takich jest 95% mieszkańców w wieku 10-50 włącznie ze wszystkim biznesmenami chodzącymi po pracy na skłoooszaaa i latte z mlekiem sojowym - różnica taka, że autor filmu (taki sam przesiąknięty warszawswem i de facto spod Krakowa) jest hipokrytą i mówi to w żarcie, a w rzeczywistości taka jest prawda

bardzo lubię gówno-burzę z stolicowiakami uważającymi, że mieszkają w światowej metropolii, więc dawaj dalej
Zgłoś
Avatar
r................u 2016-09-08, 23:40
@up aleś się rozpisała...

Nie ma to jak mieć kompleksy na punkcie miejsca zamieszkania.

Krakuski mają małe cycki!

Dodam jeszcze, że zawsze możesz to zmienić. Po prostu przeprowadź się do Wawy...będziesz miał bekę z Krakusów hehehehheh
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie