18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Perhydrol 2016-05-31, 22:00 7
TB303 napisał/a:

Wyobrażacie sobie ludzie, co by było, gdyby biali i azjaci całkowicie zniknęli, i zostaliby tylko czarni i reszta?
Zadanie domowe dla sadoli: Niech ktoś sobie to wyobrazi i opisze


Jeśli chodzi o czarnych - połowa zostanie pożarta przez inne dzikie zwierzęta, 1/4 umrze z głodu z powodu braku kfc, kolejna 1/4 umrze w lepiankach z powodu braku dostaw wody z cywilizowanych krajów. Cyganie umrą z powodu niedoboru świńskich ozorów, a reszta zostanie wymordowana przez muslimów, którzy na końcu wymordują sami siebie w imię allaha.
Zgłoś
Avatar
RadzioC 2016-05-31, 22:31
Bardzo szybko wszystko wróciło by do normy.
Zgłoś
Avatar
Toolpa 2016-05-31, 22:50 3
TB303 napisał/a:

Wyobrażacie sobie ludzie, co by było, gdyby biali i azjaci całkowicie zniknęli, i zostaliby tylko czarni i reszta?
Zadanie domowe dla sadoli: Niech ktoś sobie to wyobrazi i opisze



W roku 1968 powstał taki film... "Planeta Małp" się nazywał
Zgłoś
Avatar
Erato. 2016-05-31, 22:52
Ale film kaszana. Nie dam temu czemuś piwa.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2016-05-31, 22:52 1
Bezczelnie zerżnięte z "Life After People"
Zgłoś
Avatar
Techron 2016-05-31, 23:15
Wyłączyłem po pół minuty, jak kolo zaczął pierdolić o elektrowniach. Nie, nie zrobiłoby się ciemno w kilka godzin "po ludziach". Elektrownie - w zależności od ich zaawansowania, automatyzacji i warunków pogodowo-środowiskowych - chodziłyby sprawnie nawet przez parę lat.
Zgłoś
Avatar
samon 2016-05-31, 23:17 2
@DrAres
"A tak z innej beczki, może wiecie skąd taki wysyp tych idiotów od płaskiej ziemi? Są chyba w każdym możliwym temacie o kosmosie w internetach i pierdolą te swoje dyrdymałki, że spisek zawiązał już Magellan. "

Testują ludzi czy już zidiocieli wystarczoająco żeby pozamykać ich w klatkach

Czemu akurat na płaską Ziemię zwróciłeś uwagę? Tyle jest kretyństw więc płaska Ziemia niczym specjalnym się nie wyróżnia. Bogu zaglądający ludziom pod kołdry (w trzech osobach), wojny o pokój, wolność i demokrację, politycy itp.
A w ogóle, to z tą płaską Ziemią to jest jakaś grubsza akcja. Od kilku lat napierniczają w necie profesjonalnie zrobionymi filmamii czy artykułami w sekciarskich grupach. Widać rozmach kosztujący naprawdę grubą kasę, a taki rozmach to tylko u jechowych widziałem i allachakbarów.
Zgłoś
Avatar
parolpl 2016-06-01, 0:20
Myśle, że w walce o pożywienie, ciapaci i murzyny nie mieliby dużych szans, i wyginęliby szybciej niż małe psy.
Zgłoś
Avatar
dmnkzl 2016-06-01, 9:32
To statua wolności jest ze stali i z betonu? Zawsze myślałem że to posąg wykuty w skale
Zgłoś
Avatar
dashadow 2016-06-01, 14:23
ostatnim zdaniem mnie wkurwił. save the planet kurwa. najpierw pierdoli, że zwierzęta odzyskają swoje zabranie przez nas tereny, że planeta sobie bez nas poradzi, ale na koniec KONIECZNIE MUSI BYĆ PEDALSKIE CHRONIENIE PLANETY - coś w stylu wprowadzania demokracji na siłę chyba...
Zgłoś
Avatar
Zawulon 2016-06-01, 15:10 1
sir_Alex napisał/a:

brakuje jak zachowają sie murzyni i ciapaci



Na końcu masz wyraźnie powiedziane, że po 300 milionach lat staną się inteligentni i nawet nie zorientują się, że wcześniej była jakaś cywilizacja
Zgłoś
Avatar
defcon1 2016-06-01, 15:23
pierdolenie z tymi satelitami, jak już coś krąży na orbicie to będzie krążyć zawsze, dopóki oczywiście w coś nie jebnie ale to mało prawdopodobne przy odległościach nawet na niskiej orbicie okołoziemskiej - nie ma żadnych sił które by to ściągnęły w dół (tak samo jak Księżyc niby "spada' ciągle na Ziemię, ale nie spada dosłownie )
Zgłoś
Avatar
marcind93 2016-06-01, 16:19
to co? spadamy?
Zgłoś
Avatar
Kahkeshan 2016-06-02, 11:13
Polemon napisał/a:

Po tym jak krowy zdechły na łące mój mózg się zesrał.



Niedojona krowa... zdycha! One nie zdechną z głodu, tylko z "przepełnienia", że tak to ujmę.
Zgłoś