18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Odnośnie tego pytania każdy ma swoje zdanie.
Ale tu proponuję się pochylić nad zagadnieniem.
Jak?Dla czego?W jaki sposób?Czemu?Po co?
I tym pytania pchają się na usta.

Zgłoś
Avatar
Jebac_pedalarzy 2020-11-01, 20:05 1
Jacek86s napisał/a:

Taa . Za dużo lubrykantu i się wymskło . Zresztą po Carlo Rossi tak mam.



Żebyśmy się zrozumieli, ja również jeżdżę na rowerku ale nie jestem pedalarzem. Korzystam tylko z drogi DDR a tam gdzie jej nie ma, poprostu nie wpierdalam się na ulicę z pedałami. Szanuję swoje zdrowie i nerwy kierowców ponieważ też nim jestem. Ale skurwieli, debili pedalarzy zawsze będę mieszał z błotem gdy mają DDR, pedałują ulicą. Jeszcze jakieś pytania?,
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-11-01, 20:43
plastic napisał/a:

Hehe, gdyby kazdy mogl zobaczyc co wy odpierdalacie w domach, to nikt by sie nie smial z takich filmikow



Gdyby każdy mógł zobaczyć, co w domu odpierdalają takie debile pedalarze, to by dopiero była jazda.
Zgłoś
Avatar
Dupaapud 2020-11-01, 21:01
35i napisał/a:

Po chuj się w ogóle pchają na stacje? Kompresory są montowane z myślą o klientach, a pedalarze się do takich nie zaliczają. Chyba, że wpadną po różowe Carlo Rossi lub lubrykant, bo Andrzej ostatnio narzeka, że piecze.



Raz gdy tankowałem rower kompresorem pan kierowca powiedział żebym się pospieszył bo tu dla samochodów. Nasikałem mu na szybę przednią. Mina całej rodziny w aucie bezcenna.
Zgłoś
Avatar
Jebac_pedalarzy 2020-11-01, 21:31 1
Dupaapud napisał/a:

Raz gdy tankowałem rower kompresorem pan kierowca powiedział żebym się pospieszył bo tu dla samochodów. Nasikałem mu na szybę przednią. Mina całej rodziny w aucie bezcenna.



Raz gdy spacerowałem po kościółku w niedzielę a traf chciał że szedłem kładką dla pieszych, dołem pedałował całą rodzinka 3 sztuki, ulicą oczywiście a obok była droga dla rowerów. Elegancko i z wielką gracją zesrałem się na nich troje, poleciało po obcisłych trykotach i spłynęło po kołach. Coś pięknego i nie drogo.
Zgłoś
Avatar
Kaczorowy 2020-11-01, 21:51
Słynny Cezary M., wojownik szos z Łodzi? Bo brak IQ na to wskazuje.
Zgłoś
Avatar
Jebac_pedalarzy 2020-11-01, 22:25
Kaczorowy napisał/a:

Słynny Cezary M., wojownik szos z Łodzi? Bo brak IQ na to wskazuje.



Zjebany łódzki rejestrator, łódzki you tuber, jeden z moich idoli.
Zgłoś
Avatar
35i 2020-11-01, 22:26 3
Dupaapud napisał/a:

Raz gdy tankowałem rower kompresorem pan kierowca powiedział żebym się pospieszył bo tu dla samochodów. Nasikałem mu na szybę przednią. Mina całej rodziny w aucie bezcenna.



Gratuluję, amoniak dobrze "ściąga" owady z szyb. A potem się obudziłeś w zasranym łóżku.
Zgłoś
Avatar
Jebac_pedalarzy 2020-11-01, 22:30 1
Do poduszki jak w sam raz, prawie na hard.



35i napisał/a:

Gratuluję, amoniak dobrze "ściąga" owady z szyb. A potem się obudziłeś w zasranym łóżku.



35i piwerko dla Ciebie.
Zgłoś
Avatar
35i 2020-11-01, 22:32
Jacek86s napisał/a:

Hehhe, no to im pojechałeś. A Ty pewnie i tak jeżdzisz autobusem Pizdusiu. Pamiętaj synek, sport to zdrowie jaki by nie był.



Synka poszukaj sobie gdzieś indziej gówniarzu, najlepiej w tym swoim pohitlerowskim mieście. Tak w ogóle istnieją też inne sporty, mniej wkurwiające społeczeństwo, na przykład szachy.

Zgłoś
Avatar
eenocosTy 2020-11-02, 10:56 1
Was wszystkich musieli ruchać w dupsko jacyś rowerzyści, przysięgam nie widziałem większego porozumienia ponad podziałami niż cioty z sadola cisnące po rowerzystach. na komunie wam zmeneleni rodzice nie kupili kiedyś składaka, czy o co chodzi?
Zgłoś
Avatar
Perhydrol 2020-11-02, 12:28
35i napisał/a:

Po chuj się w ogóle pchają na stacje? Kompresory są montowane z myślą o klientach, a pedalarze się do takich nie zaliczają.



Nie ma takiego zakazu także może sobie pompować. A jak rowerzysta regularnie tankuje paliwo to nie jest klientem? Typo mógł sobie kupić picie i już nim był. A to, że jest kretynem to już inna sprawa.
Zgłoś
Avatar
MrFalken 2020-11-02, 13:57
35i napisał/a:

Synka poszukaj sobie gdzieś indziej gówniarzu, najlepiej w tym swoim pohitlerowskim mieście. Tak w ogóle istnieją też inne sporty, mniej wkurwiające społeczeństwo, na przykład szachy.



Jak będziesz próbował na szachownicy przejechać przez miasto, to ci się naprostuje pojęcie, co jest bardziej wkurwiające...
Zgłoś
Avatar
Eknen 2020-11-02, 15:43
35i napisał/a:

Po chuj się w ogóle pchają na stacje? Kompresory są montowane z myślą o klientach,



po puszkę pepsi zazwyczaj , albo paczkę szlugów się pchają co czyni z nich takich samych klientów jak motopizdy
Zgłoś
Avatar
Obejszłem_system 2020-11-02, 16:43

Jebac_pedalarzy napisał/a:

Ha, ha ja pie**ole, ten film potwierdzą że każdy pedalarz to osobnik bez mózgu. Debil 100%.
Jacula to chyba Ty na tym filmie?



Jebiesz pedalarzy? To chyba też jesteś pedał.
Zgłoś
Avatar
Jebac_pedalarzy 2020-11-02, 17:10
eenocosTy napisał/a:

Was wszystkich musieli ruchać w dupsko jacyś rowerzyści, przysięgam nie widziałem większego porozumienia ponad podziałami niż cioty z sadola cisnące po rowerzystach. na komunie wam zmeneleni rodzice nie kupili kiedyś składaka, czy o co chodzi?



Chodzi o to że wystarczy w dużym mieście popatrzeć co te zjeby na pedalakach wyprawiają. Sami nie przestrzegają zasad ruchu drogowego, nie korzystają ze ścieżek dla rowerów a z pasa ruchu drogowego a gdy oni zauważa że np pieszy porusza się po DDR to pizdy piłują na 120 decybeli. Meritum jest takie że są w chuj roszczeniowi do innych a sami uważają że im wszystko wolno.

Obejszłem_system napisał/a:

Jebiesz pedalarzy? To chyba też jesteś pedał.



Pedalarz to nie gej, więc mordę krótko trzymaj i czytaj że zrozumieniem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie